čtvrtek 25. dubna, 07:27 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: paveka
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 4

zklamání

Datum: 16.06.2010 19:32
 

mám 134 kg a dnes jsem byla na vyšetření před bandáží a psycholog mne nepustil dál..........................holky, ale dělenou přece 70 kg nezhubnu..................máte někdo zkušenost? Díky moc

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 20.07.2010 21:33
     

    Pro Bublinku 118 :

    Gratuluji k takovému úbytku. Já jsem začínala na 96,7 kg a teď jsem se dostala pod vysněnou hranici 80 kg. Pro mě úžasný výsledek. Budu dělit dál, ráda bych se dostala na -20 kg a pak jen udržovací graf. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: zklamání

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lele

    Re: zklamání

    Datum: 05.08.2010 08:41
     

    Ahoj nebuď nešťastná já začala s dělenkou v únoru během dvou měsíců bylo 11 kg dolů a dnes za půl roku mám 30 kg dolů a jde to pořád samo . musíš chtít začít a není to nic těžkého pokud chceš jde to a ani to není žádné omezování. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Pochvala

    Datum: 06.08.2010 11:39
     

    Teda Lele - takový úbytek, to je něco thumbs down . Můžu vědět na kolika jsi začínala ? Kam já se hrabu se svými 15 kg skoro za rok sad smiley . Na začátku to šlo pěkně, teď už je to horší - a stravuji se pořád stejně. Bohužel, jsem už ve věku, kdy se mně ta kilíčka nechtějí pouštět bez boje eye rolling smiley . Jsem vděčná i za těch 15 winking smiley . Měj se krásně! flower smiley

     
  • Autor: ZHalskova
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 07.08.2010 08:21
     

    Prosím tě, dobře si rozmysli bandáže, moje spolužačka to měla, byla fakt pěkná, přestala tolik jíst, ale byla na několika operacích, protože jí tím přerušili nějaké meridiány a měla takové ženské problémy, že ji převáželi rozoperovanou vrtulníkem na nějaký gyn. zásah. No byl to děs běs, samozřejmě se nemussela omezovat, protože do sebe prostě více nenarvala a před rokem jsem ji potkala a byla zase jak skříň, protože ty bandáže musí za dva roky pryč. Takže tu dělenku máš mnohem lepší, hned se to naučíš a jak ti to bude vyhovovat, tak se budeš divit, jak ti bude dobře. Hodně štěstí. Zdeňka.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lele

    Re: zklamání

    Datum: 30.08.2010 18:20
     

    Ahojte nezlobte se že jsem neodpověděla ale byla doba dovolených Začínala jsem na 112 kg dnes mám 78 kg ale hádají mi o moc míň protože mám docela podle paní doktorky těžké kosti. Já k tomu cvičm dvakrát týdně zumbu a to taky pomáhá zjistila jsem že zase ten věk není tak moc důležitý protože mám 41 let mějte se a moc vám držím všem palečky, protože když se chce tak to fakt jde jenom se nesmíme pořád litovat papa winking smiley nono smiley

     
  • Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 04.01.2011 01:33
     

    Dobrý večer, tak jsem si našla nějakou tu diskuzi na téma dělená strava. Před mnoha lety jsem ji držela a byla jsem spokojená. A ted nastal čas opět něco shodit tak že začínám znova. Jen s tím rozdílem že jsem o mnoho starší tak nevím jak na to moje tělo zareaguje. Tenkrát jsem zhubla ale ted mám trochu obavy že to už nebude tak fungovat. smiling smiley

     
  • Autor: Gena
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 04.01.2011 12:07
     

    Nemusíš se bát , já jsem taky o hodně starší než děvčata tady v dělence , dokonce jsem babičkou a pořídila jsem zhubnout od poloviny srpna do dneška 14 kilo . Jde to jak vidíš i ve vyšším věku jen chtít !!!! thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 11.01.2011 14:17
    Hodnocení fotografie "zklamání": 4
     

    Bandaz opravdu neresi vse ale hodne pomaha byla jsem na ni asi pred 2,5 roky a zhubla jsem za rok 30 kg tedko stojim ale je to moje chyba. Takze jsem se ted od noveho roku pustila do deleni a uvidime jak to pujde dal. je Fakt ze delenka mi neni neznama - delila jsem pred 15 lety a za pul roku mela dole 25 kg ale pak jsem prestala a dopracovala to az k te jiz zminene bandazi. A holka zlata proc potrebujes zhubnout 70 kg? staci kdyz se dostanes pod stovku a hned se budes citit lip a treba se ti to tak zalibi ze nebudes jak ja a uz delit neprestanes drzim pesticky. thumbs down winking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 01.02.2011 13:41
     

    Holky,nestresujte se....................všechno bude dobré...........hlavně klídek flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 08.02.2011 16:33
     

    Tatka byl taky na bandáži se 160kg a měl vyřešeno na 4 roky.. tedkom už vází téměř 170kg a půjde asi na další operaci.. není to konečné, pořád se musí bojovat.Držím palce

     
  • Autor: Sara2
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 14.05.2011 12:52
     

    Připojím svůj názor - někomu jde hubnutí dobře a to hlavně dělenkou samozřejmě, protože opravdu nemusí vůbec hladovět ale u někoho již s větší obezitou (110 kg a více) hlavně v části břicha se ten tuk chová jako další žláza z vnitřní sekrecí a vlastně dělá vše proto aby se zachránila a majitelka nehubla - my co jsme tohle nezažily asi nemůžeme pochopit tenhle hlad a chutě těchto dam a tady bych už doporučila hubnout za dohledu lékaře a hlavně se více hýbat ale především přirozeným pohybem a to jest chůzí, s ostatními srandami jako je Zumba, jóga a další věci můžete začít až budete mít třeba jen nadváhu ale určitě ne při obezitě, hrozí, že si ještě odepíšete klouby a natrhnete třeba sval. Procházka rychlou chůzi denně třeba i hodinu na vzduchu vám udělá opravdu dobře a hlavně vám nemůže uškodit, hlavně neblázněte s žádnými hůlkami a podobnými nesmysly na odrážení a podpírání, tělo není dělané na to aby mělo čtyři opěrné body a je pak z toho zblblé a tím spíše vám něco začne blbnout.

     
  • Autor: Alisa_
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 20.06.2011 11:14
     

    Myslim, ze jsi nejlepsi adept na drzeni detoxu podle Antonie Macingove, mrkni do nasi diskuze, jidlem se u ni netrpi a drzis 28 dni detox (presna strava a recepty) pak 3 mesice jis podle receptu v knize, a po trech mesicich si zase muzes dat detox, a tak dale... Preju hodne stesti a drzim palce

     
  • Autor: Buturka
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 06.02.2012 17:00
     

    ahojik zrovna 70kg nevim ale treba jo ja zhubla za dva a pul mesice 15 kgsmiling smiley

     
  • Autor: Veca
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 16.09.2017 17:22
     

    ahoj ..nebud smutná ..nemusí ti pomoc ani bandáž ... já byla na plikaci žaludku .. po roce jsem snědla klidně dva rohliky , když jsem jela na kontrolu řekla jsem to doktorovi že žádnou klapku necítím .. řekl mi , že to není možny ,, taky mi řekl , že ted už musím bojovat sama .. byla jsem docela v šoku do pěti let jsem měla zpět ... takovou váhu jakou máš ty . Zůstalo mě akurát pálení žáhy změna chuti .. a mám pořád hlad .. smiling smiley . nic víc ... už bych na nic nešla .. Tak že začínám dělenou stravou .. myslím , že pokud se budeš stravovat podle Kořínkové určitě schudneš .. je to jediná dieta při které nemáš hlad ...

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: zklamání

    Datum: 16.09.2017 22:45
     



    paveka napsal(a):

    mám 134 kg a dnes jsem byla na vyšetření před bandáží a psycholog mne nepustil dál..........................holky, ale dělenou přece 70 kg nezhubnu..................máte někdo zkušenost? Díky moc

    Nadváha a obezita je z čeho? Z jídla bych řekl.

    Tyto diskuze mi připadaj zbytečný. Asi to chce méně jíst. Mám zkušenost, že jsem potřeboval zhubnout. Začal jsem jíst menší porce, večer k vínu jsem nežral buráky a brambůrky, ale ty hnusný polistirény (celozrné chlebíčky) a odpoledne k svačině polistirén s polevou. Nechutná mi to, ale jako náhražka ... . Jinak hlavní jídla jsem jedl normálně (4 knedlíky). Chci přece zhubnout.

    Už jsem to tu psal, že jsem tímto způsobem hubnul pravidelně 0,2 kg týdně. To je za rok skoro 10 kg. A za 15 let přesně 144 kg. winking smiley

    Myslím, že základ je nevyžrat se do 150 kg. Z vody to není. Jo a pokud to je možné, tak pohyb. Třeba jen chůze.

    Budu se opakovat, ale vezměte půlku buráku a zapalte ho - bude hořet jako svíčka winking smiley a my po něm budeme jako koule smiling smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.