čtvrtek 28. března, 21:27 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: paveka
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 4

zklamání

Datum: 16.06.2010 19:32
 

mám 134 kg a dnes jsem byla na vyšetření před bandáží a psycholog mne nepustil dál..........................holky, ale dělenou přece 70 kg nezhubnu..................máte někdo zkušenost? Díky moc

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Klementina
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 16.06.2010 20:23
     

    Ahoj, nebuď zklamaná, hlavu vzhůru! Dělenkou nezhubneš za měsíc 70kg, ale když s ní začneš, uděláš první krok, aby váha začala klesat. Čím máš větší nadváhu, tím rychleji budeš ze začátku hubnout! Až začneš dělit, uvidíš že za týden, za dva, se budeš cítit lépe. A když vydržíš, za rok se nepoznáš! A hlady trpět nikdy nebudeš!!!

     
  • Autor: Reklama

    Re: zklamání

     
     
  • Autor: LenkaJ11
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 17.06.2010 08:41
     

    ahoj, myslím, že bandáž není 100% řešení, znám paní, co na ní byla před roky a vypadá pořád stejně, bohužel. Myslím, že nejdůležitější je, si to srovnat hlavně v hlavě. A Klementina má pravdu, za měsíc 70kg dolů určitě nedáš. Ale čím pomaleji to půjde, tím to bude mít trvalejší efekt. A co se týče tvojí váhy, myslím, že to půjde dolů rychle.

    Jsou tisíce různých diet, musíš si sama vybrat, která je ta správná a nejlépe ti vyhovuje. Ty nejpřísnější jsou většinou na pár kilíček, člověk u nich dlouho nevydrží. Lepší je spíš jenom trochu ubrat a ono to určitě půjde pomaličku dolů, uvidíš. Když si odepřeš sladkosti, bílé pečivo a jiné, tak to už je hodně a nijak se tím nebudeš omezovat, celozrné pečivo je určitě daleko chutnější. Zkus si třeba zapisovat, co všechno jíš, já to tak taky kdysi dělala.

    Jestli se rozhodneš pro dělenku, tak určitě litovat nebudeš. Já už ji držím měsíc a půl a nemám absolutně pocit, že bych držela nějakou dietu, kila jdou dolů pomalu, ale hlavní, že jdou a kdo ví, za rok třeba už budu na své vysněné váze. S dělenkou si můžeš prakticky dát cokoliv, co máš ráda, stačí třeba jenom malá úprava a nahradit jinými surovinami.

    Tak ti držím palce a neboj, určitě nalezneš mezi námi vždycky podporu a motivaci.flower smiley

     
  • Autor: camonca
    Status: začátečník

    Re: zklamání

    Datum: 17.06.2010 10:40
     

    Ahojky, zkus to s námi a uvidíš! U hubnutí nejvíc záleží na psychice, hubnu a tloustnu celý život a vím, o čem mluvím...pokud máš běžně přístup na net, tak máš z poloviny vyhráno - holky tu strašně moc pomáhaj ...

    Já nyní držím dělenku 11. týden (mám dole něco přes 5 kg - není to až tolik, ale už mi začínají padat kalhoty) a vůbec mi nepřijde, že se nějak zuřivě omezuju a hrozně rychle to s dělenkami utíká... Taky mám co hubnout, ale neříkám si tu velikánskou cifru - vlastně ani nevím jakou, protože jsem normální váhu měla naposledy ve 3 letech ... ale dělím si to na úseky... nedávno jsem byla na dovolené, tak motivací bylo zhubnout co půjde do dovolené, za 14 dní mám jet na vodu, tak zas to samé...no a taky jsem si vytáhla kalhoty, které mi byly "před 10 kily" (visí mi na skříni) a takhle si vymýšlím na sebe motivaci po kouskách - krůček po krůčku, ale hlavně v klidu...

    Taky jsem přišla na to, že je dobré, vědět, co v ten den budeš jíst, s láskou jídlo chystat ... pak se těšíš a dušička je uspokojená, že se dočkala a nekoukáš, co bys kde ještě zblajzla... samozřejmě to plánování mi taky vždycky nevychází, ale docela to fakt takhle funguje-alespoň u mne... a je docela fajn, že když mě chytne mlsná (až žravá), tak se už automaticky cpu "děleně"...

    Zkus to, nezůstávej sama a piš nám, to zvládnem !!!

    Držím palce! thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: camonca
    Status: začátečník

    Re: zklamání

    Datum: 17.06.2010 10:47
     

    .. ještě cituju Renatu z hlavní diskuze :

    "Mě na tomhle systému přijde báječný to, jaká je to zábava - nový kombinace, nové receptíky, nové chutě a víc si to jídlo vychutnám... "

    A VO TOM TO JE... grinning smiley

     
  • Autor: LenkaJ11
    Status: nováček

    Camonca

    Datum: 17.06.2010 15:28
     

    pravda thumbs down

     
  • Autor: papulka777
    Status:

    zklamání

    Datum: 18.06.2010 11:14
     

    No ano,absolutní pravda,holčiny tu vymyslely spousty nových receptíků na jídla,co jsem nikdy nevařila a kolikrát jsem si moc pošmákla.

    Je tu velká podpora a hlavně pohoda,dělenušky jsou báječný.

    Určitě Ti tu všichni držíme palečky a uvidíš,že se kilečka pohnou dolůflower smiley

     
  • Autor: Swetr
    Status: začátečník

    Re: zklamání

    Datum: 19.06.2010 18:16
     

    jj a pokud máš štěstí že máš dělenku blízko bydliště je to ještě lepčíííííthumbs down.Já dělenku zatím jen dohazuji zákaznicím, snad se nějaká ujme a budem papat spolugrinning smiley

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Re: zklamání

    Datum: 20.06.2010 08:58
     

    Holka naše, bandáže bych se docela bála, po tom, jak psali v Blesku, že jedna paní po ní umírá na podvýživu, protože jí to udělali špatně. Jak ti radí holky, zkus dělenku. Není to až takové omezování. Stačí jenom trošku přemýšlet, co jíst. A i sladké oproti jiným dietám můžeš. Holky tu mají spoustu receptíků na sladké dobrůtky jak zvířátkové, tak kytičkové thumbs down. Pokud ty kilíčka nemáš vyhnaný hormonama, tak dělenkou krásně zhubneš. A pokud bys raději něco rychlejšího, tak můžeš zkusit Atkinsonovu dietu. Je to v podstatě také dělenka (pouze zvířátková), ale mnohem přísnější v tom, že musíš hlídat sacharidy. U klasické dělenky hlídáš jen kombinace. A můžeš i celozrnné pečivo. To u Atkinsona prvních 14 dní nemůžeš vůbec, pak se jen hodně pozvolna přidávají sacharidy, ale spíš v ovoci a zelenině. Diet je opravdu hodně, stačí si vybrat. A vzít ji hlavně jako změnu stravovacích návyků. Ono třeba po bandáži zhubneš, ale jak začneš jíst víc a tak, jak jsi do teď zvyklá, tak kilíčka plíživě naskáčou zpět.

    Držím ti moc palečky flower smiley.

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: zklamání

    Datum: 21.06.2010 16:14
     

    Zkus urcite delenku. Ja se trapila s vahou nekolik let. A pomohla mi az delenka. Od zari - unor jsem dostala dolu 14kg. nejdrive to neslo, coz jsem zhubla asi tak za 2mesice 4kg, tak jsem s tim chtela seknout. Ale uspech se dostavil. Je pravda, ze jsem spis jedla zviratka.

    POkud mohu doporucit, babovkám apod. a cokolade Dia Milka se vyvarovat, protoze na me to bohuzel zacalo pusobit, tak, ze 4mesice mi vaha stoji sad smiley Takze bych to spis nechala na tzv. ,,udrzovani" Urcite to tady s holkama zvladnes, je to jednoduche a hl.clovek netrpi hlady smiling smiley

    Hodne stesti flower smiley

     

    P.S. holky jeste jedna otazka - muze mi vaha stat taky kvuli prijmu medu?? Protoze posledni dobou snim i 2 jogurty denne a s medem nesetrim sad smiley Dekuji

     
  • Autor: AGATA1967
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 21.06.2010 18:56
     

    AHOJ LENICKA,JA MYSLIM,ZE TI PO MEDU VAHA STAGNOVAT MUZE. JA DRZIM DELENKU 6-7 TYDNU A ZHUBLA JSEM 3,5 KG JSEM SPOKOJENA,NORMALNE MA MLSANI POJIDAM COKOLADU HORKOU DIA,ALE MINULY TYDEN MI DOSLA,TAK Z LENOSTI(NECHTELO SE MI DO KRAMU) JSEM MLSALA MED A PUL KILA NAHORE!! TAK TO JE MOJE ZKUSENOST.

     
  • Autor: zuzili
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 08.07.2010 23:41
     

    paveka

    taky jsem nováček tady u dělenek, na bandáž se vykašli, taky znám jednu, co neudrží v žaludku ani vodu thumbs up thumbs up , jak ráda by to vzala zpět. Dej se na dělenku, a třeba se nevaž, pro mě je vážení depka, já si prostě zkouším oblečení tak cca 1 týdně a fakt to funguje thumbs down thumbs down . Každý začínáme s dělenkou na jiné váze, někdo na 70 kg, někdo 90 kg, někdo třeba na 150 kg, ale důležité je rozhodnout se a začít. Jsou tu fakt suprovní baby, které podpoří a poradí grinning smiley grinning smiley . Zajdi i na jiné diskuze nebo recepty a nebo tipy a uvidíš, že to vůbec není nemožné. Držím Ti palce, jsou tady holky, které zhubly i 40 kg. A možná i více, tak přidej se k nám.

     
  • Autor: Anelimka
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 11.07.2010 22:07
     

    Ahoj nevzdávej to,moje kamarádka zhubla z 87 na 53. Já už jsem pomocí dělené stravy zhubla 11.A nepřijde mi,že se musím omezovat.Hlavně se nenech odradit když to hned nepůjde.Mě to trvalo asi měsíc než jsem něco zhubla.Tady máš spoustu rad a nápadů na vaření.Chce to jen trpělivost.Držím ti pěsti.thumbs down thumbs down

     
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Re: zklamání

    Datum: 15.07.2010 13:29
     

    Ahoj, taky se přidávám ke chvále na dělenku. Držím ji od 9.září a do 9. července jsem zhubla 12 kg. 9. července jsem přešla na mléčnou dietu a k dnešnímu dni jsou dole další 3,9 kg. Už se moc těším na návrat k dělence, jak si budu "vyžírat"! spinning smiley sticking its tongue out Když jsem začínala, moc jsem si nevěřila, ale na těhle stránkách jsem našla velkou podporu - hlavně v tom, že se dá zhubnout. U mě to šlo dolů pomalu, cca 1 kg za měsíc, ale šlo (jsem už totiž ve věku, kdy se ženy zbavují přebytečných kilogramů hůř, než mladá děvčata). A odměnou pro mě bylo, že jsem se postupně dostávala do oblečení, které mně už bylo malé nebo jsem si zabírala to, co jsem nosila. Zhubla jsem 10 cm přes boky, 10 cm v pase a 5 cm přes prsa. A když si toho začali všímat lidé v okolí - úžasný pocit ! Jenže málokdo si věří, že by to také zvládl, každý hned volá, že on nemá pevnou vůli, že by to nedal a má spoustu dalších výmluv. Ale každý to dá, jen je potřeba začít a nevymlouvat se předem. Nikdy jsem nebyla štíhlá, štíhlá nejsem a už asi nebudu. Ale dokázala jsem to, nepřipadám si už jak velryba a konečně mohu kupovat jinou velikost než několikát XL. Teď jsem ve fázi velkého nakupování - konečně si můžu dopřát hezké oblečení a nemusím se ohlížet, kde mně co přetéká a přebývá. Takže všem radím: zkuste to, jděte do toho ! love smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: zklamání

    Datum: 17.07.2010 12:01
     

    Ahojky, tak moja skusenost s delenkou je tiez uzasna, ja som zacinala na 104,6 v lednu, zo zaciatku som sa snazila len zdravsie jest ale mi to tak neslo dole, kazdpadne s delenku sa to rozhybalo a teraz mam 83, takze to funguje aj na vysoke vahy, viem ze mas o 30 viac ako ja, ale zase predstava, ze za pol roka budes mat 100 kil, je podla mna uzasna. Treba to proste vyskusat, budem drzat palce smiling smiley. flower smiley flower smiley flower smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.