úterý 23. dubna, 13:11 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 10:27
     
    mrkvak.jpg

    Ahoj kočky moje love smiley

     

    Teda tady to vždycky žije zrovna když tu já nejsem winking smiley flower smiley flower smiley MOC MOC DĚKUJU ZA POCHVALY JÍDELEK flower smiley flower smiley jak na to nerjsem zvyklá tak se tady až kolikrát červenám a říkám si, že je to úplně obyčejný, třeba ty fazolky stydlin smiley ale moc mňamkový mls smiley winking smiley

     

    artep love smiley love smiley jsem moc ráda že Vám doma chutnal mls smiley myslíš tento koláček? V řezu jej nemám, protože víme jak dopadl grinning smiley ten cviklový šalát si si robila podľa AM? Díky za tipo na tie GOLDEN lusky z Lidlu, omrknem!!! winking smiley thumbs downinak mne sa zdá že ješ zdravo,...a však si písala, že začínaš až od februára, takže ešte času dosť do soboty grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     

    Trino gratuluju k úspěšnému zvládnutí detoxu thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 10:38
     
    pred&po.jpg

    A když už jsem dala tu foto i vedle, dám jí i sem - jen pro porovnání - foto před 1,5 rokem a foto dnes - DOLE 2-3 KONFEKČNÍ VELIKOSTI love smiley

     

     

    Musím uznat, že se mi ta zdravá strava vyplatila, a i ty štrapáce s detoxem - člověk si na většinu jídel tak nějak zvykne, vypiluje si to...a pak už se to i může nazývat životní styl. Jsem ráda, že se mi to povedlo dotáhnout i v tomto věku A BEZ POHYBU - jen úpravou stravy thumbs downale pohyb už taky zařazuju, o víkendech mají u nás ve fitku čistě "ženskou hodinku" - no bylo narváno, chlapi hlídaj děti a ženský vrtěj zadkama na strojích winking smiley

     

    Já mojemu slíbila, že letos s ním pojede na dovolenou jiná žena a myslím, že slib splním (pošlu ho se sousedkou) grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 10:43
     

    Bomba Sheilí, kdyby sousedka nemohla, tak se taky hlásím, ať se mužík sám nebojí grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley No, ta fotka vlevo, to je ale sousedka, že jo, to nejsi ty tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 10:52
     

    vlčí jo jo to je moje sousedka, a mám jí ráda smoking smiley ale na dovču ho pozvu s tou kočkou vpravo grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue outať si taky chlapec trošku užije grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley pojeďte s náma s mužíkem, bude psina flower smiley flower smiley

    No já dnes budík v 7 eye rolling smiley nechápu jak má někdo tu drzost mi volat v 7 když vědí že dělám od 9 - no ok budiž...hodila jsem sprchu...a nasnídám se až v 11. Já teda fakt ráno hlad nemám...myslela jsem že v 10 už mi bude křučet v břiše, ale kdepak nono smiley thumbs down zatím mám v sobě asi 3/4l neslazen.čaje drinking smiley a musím pochválit, že od tý doby co to takhle dělám, tak chodím ráno pravidelně na WC...asi ten teplej čaj rozpohybuje metabolismus thumbs down thumbs down čuju že by se tím mohly rozpustit další kilíčka love smiley mě to vyhovuje, já pak jím až do večera a pak už teda hlad nemám po té 21.hod....dnes teda od 11 do 19 no sem zvědavá esi hlad nebude eye rolling smiley myslím že je i hodně důležité dodržet ten interval 16hod půstu, možná je to důležitější než to jezení, protože třeba já šla spát včera pozdě ale dnes jsem vstávala brzo...a kdybych se nasnídala v 7 tak to by bylo po 10 hodinách..to asi nemá efekt. No huvidíme řekl němý slepýmu a koupili si lístky do kina.

     

    KDEPAK MÁME Merynku, Rebeku, boscu, kodrul, skrblici? confused smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 11:26
     

    Sheilí - waaaaaauuuu grinning smiley, to je rozdíl jako prase, vůbec bych tě nepoznala, myslím, že ti to moc prospělo a sekne ti to thumbs down thumbs down thumbs down, krásně souměrně jsi zhubla a určitě tě to nakoplo a dodalo ti to šmrnc. A tu sousedku mám stejně taky ráda, i když nebyla modelka flower smiley love smiley

    Kam se chystáte s mužíkem? Do Prušánek jak my asi néééé grinning smiley, co?

    tak já dala o půl 11 mandarinku a kiwi a ted jsem jogurtu se skořicí a mám asi 2,5 čajíku a vody v sobě.

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 11:39
     

    vall love smiley ooo děkuju! Myslíš rozdíl jako prase neboli prejt? grinning smiley grinning smiley grinning smiley ne ne prejty ani kejty už ne nono smiley souměrnost je důležitá - a jsem ráda že nemám plochý vršek - to vypadá hrozně, tlustá prdel + břicho a nahoře plošiny a pusto prázdno tongue sticking out smiley .... pěkně přesýpací hodinky, chlap musí mít babu za co chytit jak psala vlčík grinning smiley ale líbí se mi i když ženský jsou méně tvarovaný, takový jako sportovkyně...pak mi nevadí plochý hrudník, ovšem k tomu je pěkné ploché bříško, jen malá prdelka a hlavně štíhlý stehýnka thumbs down love smiley

     

    Dovča - ne my do Prušánek až někdy příště, my letos asi Maledivy, byla tam před pár dny Mačingová a házela tak nádherný fotky na FB, že mě to úplně nadchlo tak možná budu nevěrná mojí lásce Santorini love smiley ale po ČR se taky už delší dobu chystáme - a hlavně na Slovensko, já ten kraj zbožňuju, s jídlem, s lidmi, co tam žijí, s tou mentalitou... jakmile přejedeme hranice, jsem jak vyměněný člověk a Vysoké Tatry, kosodrevina, Štrbské pleso... to máme taky v plánu do budoucna love smiley Vy se nechystáte na Slovač někdy? Tam je opravdu krásná panenská příroda...tam by se Vám určitě moc líbilo a dětem taky thumbs down thumbs down 

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 11:48
     

    Sheili - asi tak nějak smiling smiley, na Slovensku jsme už byli, ale zase ne všude...to je jasné, ono je tolik hezkých míst, že by to člověk stejně nestihl ani za víc životů winking smiley....o světě nemluvě, ale tam je navíc potřba znalostí a taky peněz...tož zůstanem v okolí grinning smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 11:48
     

    SHEILI - krasna zmena, je z teba kocka jak brno thumbs down ako baby pisu, schudla si krasne sumerne a uplne iny clovek z teba je, len tak dalej, najhorsie je vzdy potom si ten stavovaci zvyk udrzat, aspon u mna sad smiley

    hej kolac som myslela tento, i ked tu prvu verziu, tato skoncila u tvojho muzika v praci smiling smiley ale musim este raz pochvalit, fakt super, som si k tomu zobrala jogurt co som sa bala ze to bude suche a voooobec, krasny vlacny vlhky mls smiley

    no jo, zdravo jem, teda snazim sa, len asi to prepalujem na mnoztve sad smiley a poobednom dozierani sa doma angry smiley teraz mam akoze predpripravu, od februara chcem nabehnut aj na cvicenie, aj tie domace kefirove mlieka, ..... celkovo asi budem musiet ubrat na kaloriach a teda pojdem tvrdo na to, lebo som sama na seba nahnevana, ako som za zimu pribrala, potom na nete pozeram fotky kto ako schudol a som v este vacsej depke

    tvoj cviklak som zatial nerobila, zatial mam bezny, uvarena cvikla so solou a feniklom, a vyvar dochuteny cukrom a octom, tohto mozem na kila

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 11:57
     

    Artep - neboj ty to dáš v pohodě, máš velké znalosti a jídle a od února to bude paráda,na jaře to rozjedeš thumbs down, ten domácí kefír bude parádní,taky jsem sháněla v okolí houbičky, ale zatím nikdo smiling smiley, dej pak vědětjak ti chutnal winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 11:58
     

    No, tohle je mi taky divný, že by se mělo každý den začínat jíst ve stejnou hodinu, protože pak to na těch 16 nevychází, ále, už to asi zase moc řešíme´, já se prostě budu snažit nežrat večer a když něco malého nutného, tak max. zeleninu.

    Sheilí, jojo, sousedka vpravo dobrý, myslím, že s tou by jel i můj mužíček thumbs down thumbs down thumbs downJé, směju se, my bychom teda byli "rodinka", chlapi by se bavili spolu a my holky bychom si vystačily, no, alespoň přes den stydlin smiley love smiley stydlin smiley love smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil vlcice (28.01.2014 12:00)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 11:59
     

    artep flower smiley si zlatá, ďakujem love smiley aký vývar so solou a octom: Z tej cvikle? To som ešte neskúšala, ale dobrý tip - kyslé milujem, no len či som to dobre tipla confused smiley smiling smiley mala som úplne rovnaký problém ako ty - množstvo - a to najmä u delenky, že som si sice dala tu správnu skupinu, ale napr veľa pečených zemiakov, veľa toho či onoho, kombinačne to bolo dobre, ale kaloricky určite nie. Potom som sa chvíľu stravovala tak žesom počítala kCal a zapisovala som si čo jem - to mi dosť pomohlo, lebo ten zoznam bol dosť dlhý a zistila som, že jem veľa kalórií, ale keďže z objemu jedla som ubrať nechcela, začala som špekulovať s alternatívami - teda za čo vymeniť zemiaky, a že keď si dám viacej zeleninovej prílohy '(např fazuľky) a menej mäsa a pod...a potom som skúsila aj Mačingovú, od ktorej som načerpala spústu zaujímavých a naozaj nízkokalorických pokrmov...a potom už k tomu len stačí pridať pár múdrych rád a tipov od artep smiling smiley thumbs down thumbs down thumbs down a ostatných ako napr. kus kus a bezlepkové veci, ako vhodne sladiť (že med nieje vždy značka ideál) a pod...a potom už to nejako ide samo. Na FB som si pridala nějaké vegetariánske kuchárky, a inšpirujem sa kde sa dá...to príde samo aj k tebe uvidíš...človek si potom povie "bože ako som mohla robiť toto a tamto inak stydlin smiley" ...a ten mrkvový že ti chutí som rada!!! mls smiley ja už sa teším na sezónu, bude kopa zeleniny ovocia.. thumbs down thumbs down thumbs down ja mám medzery v strukovinách, takže musím zaradiť viacej fazule, hrachu, cizrny (cícer), rôzne bôby - keďže som obmedzila na minimum mäso a mliečne výrobky. Ale sem tam syry ešte jedávam, no keď už sú kúpené, predsa ich nevyhodím grinning smiley skúšala si ryžový sirup - sladítko? Na nete som čítala, že s tým veľa sladia vegani, a aj jakonovým sirupom, náhodou nepoznáš, nemihlo sa okolo teba (napr cez tú supertetu?) flower smiley flower smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (28.01.2014 12:14)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:03
     

    vlčí tak přes den KAŽDOPÁDNĚ thumbs down thumbs down smiling smiley jo jak píšeš asi neníé potřeba to zas tolik hrotit, já to jen chci zkusit jestli nějaký efekt bude...i když nedržím se těch fat burners a health burners nebo jak se to píše, nicméně mě to zatím vyhovuje, ráno po probuzení cítím mírný hládek, a to je většinou u mě znamením že se něco děje... vždy když jsem hubla, tak jsem měla takový jako lehce hladový žaludek na noc nebo nad ránem..na noc je to na nic, protože ráno sem se pak probrala a hladová jak vlk, ale lehký šimrání je v pořádku. Papej tak jak papáš, vždyť ty jíš zdravě! mls smiley thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:07
     

    Vallí, jak dopadl včera chlebík? grinning smiley confused smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:12
     

    SHEILI - no jo znalosti su, ale ked su lakadla vsade okolo, tak znalosti idu do prdky grinning smiley ale zasa ked sa uz na to dam, tak nieco vydrzim, len ma hneva, ze toto musim podstupovat kazdy rok a neviem ci to udzat cez zimu sad smiley

    aby som ta nepoplietla este viac s tou cviklou, tak ono je to nieco ako ked zavaras uhorky, recept mam od svokry, ktora to takto bezne vari a potom sterilizuje, ale mne sa posledna davka na jesen skoro cela pokazila, netusim kde soudruzi udelali chybu a tak si varim cviklak na bezne spotrebu a mam to snad 3 dni v chladnicke

     

    ocistena cvikla sa vari v osolenej vode so semiackami feniklu /nie cerstvym feniklom/, po uvareni necham vychladnut, tu vodu v com sa to varilo dochutim cukrom a octom /nejde tam toho vela/, cviklu nahrubo nastruham a vratim spat, necham odlezat a potom davam ako prilohu ku jedlu, miesto zavaranej zeleniny, ale toto isto viacere poznate, len mozno tomu kazda davame iny nazov

     

    a mugno fazulu pouzivate? ja ju casto klicim, klicenie je super vecicka na vitaminy, az 1000 nasobne sa mnozstvo vitaminov a stopovych prvkov zvysi, a toto jedia aj moje dve cacorky, aj manzelovi som ich posledne prepasovala do zlepeneho chcela na desiatku, sme s mensou smiali, lebo mi pri tom asistovala, a potom odo mna tajne zistovala ci to tato zjedol v robote grinning smiley takze sme na neho taky komplot usili

    [www.mojavitalita.sk]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:18
     

    VLČI - peču ted každej den, on dycky záhadně zmizne grinning smiley, a dělám ho co nejjednodušej to jde, zadělám večer a ráno upeču já nebo mamka, jak to stíhám... a souhlasím s tebou, budu to dělat stejně, prostě večer omezit, jinak to nedám, nejíst do 10 když vstávám v 6 a hned funguju to nende....

    Jinak já včera namočila čočku, ale nestihla ji uvařit, tak jsem ráno vyměnila vodu - ta už bude do odpoledne i naklíčená grinning smiley, zkoušela jsem ji ochutnat a ze sušeného plodu vznikl prostě živý - enzymy jak u ořechů....myslím že vařit se bude je chviličku

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.