pátek 29. března, 15:57 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 09:39
     

    Nedá mi to....musím.Když jsem přišla na week, byla tu jen jedna skupina o dělené stravě L.K. a pak stoleček pro dělenky, který sloužil jako drbárna pro věci,které přímo nesouvisely s dělením.Bylo to moc prima.Jenže pak se sem nahrnulo spoustu nových holek a ne všem šlo jen o dělení.To se holkám zakladatelkám,pochopitelně nelíbilo a začaly problémy.Stoleček byl zrušen,dělenky se rozdělily na dva tábory,ale stejně to neskončilo.Snažila jsem se tehdy o mírová jednání (vždyť nám všem jde o to abychom zhubly,byly zdravější a cítily se skvěle),ale bylo mi naznačeno,že si musím vybrat jednu nebo druhou skupinu eye rolling smiley. Viděla jsem tu nová jména a bláhově se domnívala,že už je vše O.K. Z původních dělenek už tu skoro nikdo není -Papinko,Marcelino a další..... škoda přeškoda.A teď se do toho musel vložit i admin!!! Určitě má na práci lepší věci než řešit babský hádky eye rolling smiley. Poskytl nám tu prostor pro diskuse,tak prosím please smiley please smiley please smiley please smiley please smileynekazme si to!

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 13:40
     

    yaguš, moje slova.... taky jsem se snažila věci narovnat, ale byla jsem párkrát odkázána na místa, kam se mi zrovna nechtělo grinning smiley grinning smiley grinning smiley, tak jsem rezignovala a zařekla se, že budu raději mlčky načumovat a sbírat zkušenosti, než si otravovat život zbytečnými hádkami a dětinskými rozmary. Stalo se toho tady za poslední dva týdny opravdu hodně. Já vystřízlivěla a prozřela. Abych si zachovala rozum a chladnou hlavu, tak jsem se raději stáhla.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 16:06
     

    holky dobrý den,ještě musím reagovat na vaše příspěvky. právě jsem se dozvěděla od admina že ten příspěvek měl být správně napsaný na vlákně LK8 a nebylo to mířený na nás na vážně nevážně jak jste se asi ve většině všechny neoprávněně domnívaly.holky z LK8 se nezachovaly fér a on to věděl,podvedly ho s příspěvkem od Hanny který nebyl vulgární a nikoho neurážel. toť vše,jen pro upřesnění aby nevznikl nějaký omyl.jinak se mějte hezky.

     

    jeho slova:"Příspěvek který jsem napsal, jsem napsal do této diskuze schválně, a to z toho důvodu, že v této diskuzi se, pravděpodobně "z opačného tábora", pokusili skrýt jiný příspěvek tím že jej nahlásili jako závadný. A to mi přišlo nefér, protože to zbytečně eskaluje situaci.."

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Merynka (09.02.2014 16:12)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 16:32
     

    Mery, já si myslím, že to je myšleno pro oba tábory..... z obou stran nepadaly zrovna slovní perly.

    Jenom mi je teď záhadou, proč jsi příspěvěk změnila jako neregistrovaný uživatel, nemáš se přece za co stydět eye rolling smiley.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 17:26
     
    p2090003.jpg

    ........ tak už dost, jde nám přece v "obou táborech " o hubnutí a zdravý životní styl, takže bychom si měly vzájemně pomáhat a podporovat , .....takže OK , jo flower smiley

     

    ...oběd ..... a nakonec jsem si to posrala a zakončla den bábovkou coffe smiley ale moc dobrou winking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (09.02.2014 18:12)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 18:23
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley... kordul, když byla moc dobrá, tak jsi to vůbec neposrala grinning smiley grinning smiley grinning smiley.....

    my dnes na oběd bažanty na pivě.... dělala jsem poprvé tyto pipiny, všem to chutnalo, i mně, ale mám moc citlivou hubu, cítila jsem divočinu i přes spoustu koření.... a protože je neděle, tak nedělím grinning smiley a jsem v klidu thumbs down

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 18:26
     

    od zítřka suším hubu, mladá dnes odjíždí zpátky do Phy a balí, co jí padne pod ruku mls smiley .... budu to mít jednodušší, nebude mě mít co dráždit, bo se do obchodu dostanu až v pátek grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 18:31
     

    Mně se naopak dcerunka vrátila do hnízda,takže mi všechno seže ehm zkonzumuje.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 18:35
     

    .... mě děda stále kupuje špenát / třeba si myslí že omládnu / a jinou mraženou zeleninu, tak že zásobu mám eye rolling smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 18:45
     

    yago, ona dnes odjíždí po týdenním vybílení hnízda grinning smiley grinning smiley grinning smiley ..... kdyby se tak pravidelně vraceli domů všichni tři, tak jsem hubená jako vidle grinning smiley

    kordul, děda na tebe hodně myslí, toho si važ grinning smiley, ale nestrhej si váhu grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 20:02
     

    ... skrblí na váhu moc nelezu, málo pohybu je znát /,........ no ta Šmuclerová teda vypadá, to není moc terno,..jen tak mimochodem grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 20:12
     

    kordul, my máme váhu strhanou grinning smiley grinning smiley grinning smiley....

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 20:34
     



    kordula napsal(a):

    .... mě děda stále kupuje špenát / třeba si myslí že omládnu / a jinou mraženou zeleninu, tak že zásobu mám eye rolling smiley

    Hele a nemá on fajku a na bicáku kotvu?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 09.02.2014 22:12
     



    yaga napsal(a):



    kordula napsal(a):

    .... mě děda stále kupuje špenát / třeba si myslí že omládnu / a jinou mraženou zeleninu, tak že zásobu mám eye rolling smiley

    Hele a nemá on fajku a na bicáku kotvu?

    .......ten a Pepek Námořník,ha ha

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 10.02.2014 16:59
     

    jdu sem utřít prach, když se k tomu nikdo nemá grinning smiley grinning smiley grinning smiley, za chvíli to bude samá pavučina spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.