čtvrtek 28. března, 19:11 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:02
     



    artep21 napsal(a):

    tepelne upravene ovocie v bruchu nekvasi, takze pohoda

    staci mu 10 minut tepla

    thumbs down thumbs down díky! winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:08
     
    1014390_10202055671972195_510789498_n.jpg

    Jeden 100% kytičkový (vegan) dortík

     

    Oreo, vanilkový puding, kokosová šlehačka, nastrouhaná čokoláda mls smiley ač oreo nemusím, ale po výměně za nějaké vhodné sůšy - klidně bych si jej dala mls smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:09
     

    Holky jen pro zajímavost doplňuji info k luštěninám:

    [www.jimejinak.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:09
     

    Takže dopoledne s ovocem pít radši jen čajdu winking smiley

     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:11
     

    JJJJ,holky děkuju love smiley no jsou to takový fígle,že?VCICE......přesně jak píše SHEILA pokud dop.ovoce nono smiley nekombinovat právě s ničím,pak to dělá neplechu,můžeš pít,ale to Ti chutnat nebude,protože ovoce má vody dost,takže já piju jen ráno před ovocem smiling smiley Pak oběd a poo si kliďo dát můžeš,káva na lačno není taky dobrá smoking smiley ,ale je to na každém.Letím pro Mirdu a ty housky dělám stejně,jen příště víc pomelu,zkuste holky,mě chutnají mls smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:24
     

    Já začla dnes blbě stydlin smiley hned po ránu vytočená, žeee? grinning smiley tak po čaji přišly fazole..a teď bych si tak dala banán s kiwi eye rolling smiley holky co myslíte po kolika hodinách od těch fazolí? please smiley please smiley Měla jsem luštěninový ne ty zelený mražený...

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:25
     

    vall díky, ukládám si ten odkaz s luštěninama, určitě se k němu ještě budu víckrát vracet, páč ty luštěniny chci zařadit do běžného jídelníčku několikrát týdně thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:32
     

    bosi a když si dám ráno CARO a po půl hodině až hodině si dám ovoce? Tak to můžu nebo taky ne? Jé, tak já už v tom zase tápu a to jsem myslela, že už to mám zmáklý eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    Vallí, ty jseš teda Sherlock Holmes a pak kdo je tady encyklopedie. týjo, dobrý, ty vždycky najdeš taky takový zajímavý stránky. díky love smiley love smiley

    Sheilí, já luštěniny taky můžu, to je taková dobrota mls smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:36
     
    levandulka.jpg
    Další fotografie:

    vlčí tak to už sme dvě kdo tápeme, a kdo se ptáme na totéž grinning smiley já s tím ovocem mám pořád problémy - taky bych teď ráda hodila banán s kiwi, ale po luštěninách tak asi nejspíš za 3-4 hoďdky eye rolling smiley myslím si - ale to je jen můj názor a třeba se pletu - že by mělo přijít ovoce do prázdného žaludku, beze zbytků...takže prostě počkat až to co tam je, se vytráví no a nebo nalačno...

     

    Já sice neměla nikdy problém s trávením ovoce, ale když vím, že je to takhle zdravější, tak proč ne thumbs down

     

    Holky jedna levandulová love smiley + citátek winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 15:02
     

    HEZKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ love smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 15:19
     

    vlčíku dneska máš práci do 15 nebo do 18?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 15:22
     

    blé

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vlcice (06.02.2014 12:39)
     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 15:45
     

    Holky,já jsem četla,že káva by se neměla na láčno a s ovocem,protože překysuleje,ale Vlci to caro bez mléka a pak pauzičku bych klidně dala.Zkus to,a uvidíš jak Ti po tom bude love smiley ,já občas dala i tu kávu.Když jsem třeba šla dopol.s kamarádkou do mlíčáku tak jsem si presso dala,a pak zase ovoce a nic mi nebylo winking smiley Tak bych se zase tak nebála hm?SHEILII.......po luštěninách bych počkala hoďku a půl,pokud to byly jen luštěniny smiling smiley jednou jsem si napsala jak dlouho se která potravina tráví tak se toho občas chytnu......pokud chcete můžu vypsat,našla jsem to na netu......ale vážně už nevím kde,ale mám poznamenáno sad smiley winking smiley VALL......přesně tento článek píše o té kombinaci obilovin s luštěninami to jsem měla na mysli thumbs down je dobrý to vědět a nebát se toho smiling smiley

     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 15:59
     

    Jak bude čas ráda vypíšu ,jdu píct mafíny klukům.SHEILII......honí Tě mlsná viď?Já dala ořechy teď mls smiley ještě mi zbylo přes kilo z vánoc,asi by to chtělo detox,abych je zpracovala grinning smiley ,nacpala jsem je do mrazáku,tak snad budou ještě k jídlu.Měla jsem je za super cenu 170,-za kg jinak jsou šílený ceny za vlašáky sad smiley thumbs up to při detoxu musí holky mít zásoby,je jich tam kvanta to bych ani nedala.VLCI.....no jo,co véča? love smiley Co bylo dobrého?Teda a už jdu něco dělat,dneska mě kousla nechuťka pracovní i s tulení nemocí spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley budou brzy jarní prázdniny,tak zase budu lítat,a v pátek jsou dětičky taky doma,tak co.....mám nárok grinning smiley smoking smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 16:05
     

    bosco jejda ořechy, těch si važ, já je používám do všeho bez mouky, na zahuštění, jako do pečení...já mít ořechy tak peču furt... dokonce mě se líbí i z nich ta drobenka jak jsem dělala na ten tarhoňový koláček thumbs downmísto mouky oříšky winking smiley Já mívám zadarmo od tchýnky,...a letos zasdíme vlastní ořech co má do 3 let plodit, tak snad se dočkám i vlastních thumbs down

    Škoda že nejste holky poblíž, bych vám dala taky mls smileybosi jen si to domácí nicnedělání pěkně užij, dokud to jde grinning smiley jako já, po dloudé době mám tolik volna, celej leden + půlka prosince - no to je luxus který se musí náležitě vychutnat smoking smiley smoking smiley smoking smiley

     

    Musím si donést od mamky mlýnek na kafe abych si mohla mlít ty semínka...a nevíte zda by šla třeba z pohanky pomlet na mlýnkuna kafe mouka?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.