čtvrtek 28. března, 16:51 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:02
     

    artep grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley jsi mě pobavila thumbs down thumbs down takhle po ránu grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:13
     

    AHOJ ŽENY:-) TRINO.......tak dnes poslední den flower smiley obr gratulace!Ještě Ti to bude chybět grinning smiley A jaký je Tvůj závěr? love smiley Určo jsi moc spokojená smiling smiley Jo holky srazík by byl fain,ale abychom si mohly něco dát drinking smiley tak by to chtělo kolo tongue sticking out smiley a to mám opravdu kousek do Prahy,nebo Plzně grinning smiley Kdoví jak to jednou vymyslíme smiling smiley Jinak já dnes uvařila bandě čočkovou pol.manža včera říkal,že po těch svátcích v práci pěkně funí grinning smiley ,semnou jíst nechce,takže bude mít jen polívky večer a hotovo,nebudu vařit každému něco jiného,mám je ráda,ale nejsem blázen spinning smiley sticking its tongue out Tak jsem mu řekla od čeho má začít a ráno si vzal do práce Mila řezy grinning smiley no dobrý!ARTEP......Ty jsi mi udělala chutě na ty bulky mls smileymě taky chutnaj,nepřijdou Ti takový dost mastný confused smiley smiling smileynno možná to lněný semínko!Holky ten dýňový olej nemá chybu,mě chutná i s ledovým salátem mls smileyJá mex.fazole,uvařila jsem toho dost,tak to musím dojíst,ale chutnají.........U nás pod mrakem -5 takový vlezlo thumbs up.Jo a osmičku zkouším a zatím to jde,ale ráno hládek pociťuji ,snídaně-ovoce začínám v 9,30h,zítra posunu- ráno fitko tak to vidím na 11h smiling smiley


     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:19
     

    BOCSA - hm neviem, ani sa mi nevidia mastne, ja to semienko meliem skoro ako na muku, moze byt v tom rozdiel? alebo aj ty ich melies tak najemno?

    mnam dynak, ten je fakt fajnovucky, ja ho tiez davam na zeleninu so syrom, alebo potom ku chlebu, alebo vyjedam lyzickou stydlin smiley

     

    bulky ma spasonosne napadli, lebo som chcela veceru bez muky a lepku ale chcela som k tomu lucinu, tak mam tri kusky, takze 3 vecere poriesene mls smiley

     

    na zajtra planujem manzelovi k obedu kalerabove cestoviny a sebe skusim pokus-omyl miesto cestovin ten kalerab supnut na quinou, tak som zvedava ci to bude k jedlu

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:36
     

    artep já myslím že když to správně nachutíš ten kedluben, pěkně opaprikovat (sladkou) a popepřit a k tomu kyselej kurek mls smiley mně tahle kombinace nikdy nezklame, ať už na těstoviny, k bramborům vařeným ve slupce... nebo i jen tak samotný kedluben podušený, mám ráda.. mls smiley k tomu sušená rajčátka, parmazán thumbs down

     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:40
     

    Artep co je kalerab confused smiley grinning smiley Já to lněný taky mixuji a je pravda,že to nemám úplně na jemno,tak to nechám déle.Ty pečeš 3ks?A máš to na 3večeře?A já je zládovala poprvé všechny grinning smiley a holí.Holky myslíte ,že když se jí luštěniny,musí se k nim jíst nějaký pšeno?Někde jsem četla kvůli trávení confused smiley Já si dala ty mex.fazole jen tak,jinak bych byla jak sud ještě s pečivem spinning smiley sticking its tongue out nebo rýží atd.......nevím please smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:44
     

    Tak poprosímmmmmm dámy please smiley vysvětlit mi jak děláte bulky z lněných semínek confused smiley taky si chci udělat bezlepkové bulky confused smiley mls smiley mls smiley poprosím receptík thumbs down

     

    bosco KEDLUBEN - to netuším s tím pšenem (co je pšeno confused smiley )...kurňa vy máte vědomosti, co s čím a jak eye popping smiley se člověk musí furt něčemu učit - je to věda.

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:45
     

    BOSCA - kalerab/kedluben

     

    neviem ktory recept robis ty, oni tam boli dva a ja robim tento:

    6 lžic lněných semínek 3/4 lžičky prášku do pečiva špetka soli 2 lžíce olivového oleje 2 lžíce vody 1 vejce

    a davam to do mafinkovych formiciek, tie mi vyjdu 3ks, na veceru som mala jednu s lucinou a zeleninou, ale to som predtym daco pojedla pri priprave jedla, takze na beznu veceru by som dve kludne dala

     

    o tych lusteninach som take este necitala, mozno sa poucim, jedine co viem na travenie, ze preto aj sa maju namacat, aby boli lahsie stravitelnejsie

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:47
     

    pseno / jahly grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:50
     

    Bosi, já měla čočku na husto a k tomu chlebík, očekávám palbu grinning smiley, našla jsem totok:


    Luštěniny jsou výborným a zcela přirozeným zdrojem bílkovin, respektive aminokyselin, ze kterých se bílkoviny tvoří. Luštěniny sice neobsahují všechny esenciální (rovná se nezbytné) aminokyseliny, ale v kombinaci s obilovinami se vytvoří kompletní bílkovina. Ale protože naše tělo si neumí vytvářet zásoby aminokyselin, je potřeba mít bílkoviny a luštěniny na jednom talíři v jednom jídle. Talíř je pak „kompletní“ a tělo má vše, co potřebuje. Navíc rostlinná bílkovina z luštěnin je pro tělo podstatně stravitelnější než živočišná (maso, mléko, vejce).

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:55
     

    artep díky thumbs down a na čem to meleš? Na mlýnku na kafe? confused smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:55
     

    Mě osmička zatím vyhovuje, dnes jsem začala až v 11h ovocem, bosí, máš samotné kafe a samotné ovoce nebo jíš ovoce a klidně si mezi ním piješ caro? S tím si ještě nevím rady, jestli se jí ovoce úplně samotné nebo se může to Caro třeba s rýžovým mlékem? please smiley Čočku jím klidně samotnou, myslím, když se namáčí, že není nutné k tomu jíst žádnou "pšenici", ale dávám si k tomu kvašenou zeleninu nebo okurku nebo červenou řepu mls smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:58
     

    aha, takze z toho vychadza, ze ak sa to kombinuje s obilninou tak je jedlo vyvazene thumbs down aj to je dobre vediet

     

    ja ked robim hrstkovu polievku /zo vsetkeho trochu/ tak tam davam rozne druhy strukovin, korenovu zeleninu a pseno a vlocky, takze tymto jedlom splnam aspon niektoru podmienku spravnej vyzivy grinning smiley

     

    jo a ktosi sa tu pytal ako klicim mungo, namacam ho v zavaraninovom pohari v tme 18-24 hodin, vodu obcas vymenim, potom to zlejem a necham v tme v pohari /pri mungo je tma doporucovana/, a behom klicenia 3x denne klicky prelejem vodou, za 2 dni su uz krasne narastene a k jedlu, tieto ako jedny z mala sa mozu jest surove, varene ich ani nerobievam, pridavam len tak ku zelenine na tanier, jo a pri jedeni supku zlupujem, ta nam nejde, ide lahucko dolu, sama odpadava, chutovo mi pridu ako mlady hrasok

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil artep21 (29.01.2014 13:58)
     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 13:59
     



    Sheila112 napsal(a):

    artep díky thumbs down a na čem to meleš? Na mlýnku na kafe? confused smiley

     

    ano kavovy mlyncek

    aj mak na nom meliem

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:00
     

    vlčí já to nemám až tak zmáklé co s čím, ale já bych to ovoce asi radši dala úplně samotný...mě příjde že se s ničím nesnese v tom žaludku stydlin smiley

     

    a když nad tím tak přemýšlím - co ovoce třeba v koláčku, např. pečený jabka ve štrůdlu - to se tráví jak? confused smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 14:01
     

    tepelne upravene ovocie v bruchu nekvasi, takze pohoda

    staci mu 10 minut tepla

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.