čtvrtek 28. března, 19:57 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 15:09
     

    Sheili - ale no tak dyt víme, jak to je winking smiley winking smiley winking smiley osobně se jen směju, apropoo nemáš tam ještě nějakej vtipnej citát, když už mám zpestřený den? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 15:16
     
    mh.jpg

    vlčí v plavkách jo? Až tady každá dá foto v plavkách, dám i já - samozřejmě přes SZ grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    vall dala jsem tu stejnou foto i na FB a je tam 130 lajků, a komenty typu "jsi krásná ženská, gratuluji" a pod... tak to mi tak nějak i stačí winking smiley tomu se říká OBJEKTIVNÍ posouzení thumbs downMyslíš nějakej peprnější citát? Tak třéébáá, že Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než mířit na kupu hnoje a TREFIT SE grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

    Tenhle sem už jednou dávala, ale je forever aktuál grinning smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 15:19
     



    bosca napsal(a):

    NO jo,svatá pravda sice píšu každý den ,ale pokaždý mě Tvé foto překvapí na tož po několika měsicích,bych Tě ani nepoznala čéče .Každápdně obdivuju,že jen nekomentuješ,ale i hodíš své úspěchy thumbs down včetně fota,poznatků i s tím,že upřimně napíšeš jak se při detoxu vede,či kde máš slabá místa.love smiley flower smiley VLCIKU......tak si užij véču s manžou,a dej si něco dobrého,pak nám poreferuješ winking smiley pěkný den

    bosco thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down napsala jsi to pěkně - když prasím tak prasím, když jím tak jím a když se snažím tak se snažím. Na tom není co nepochopit, nebo jo? grinning smiley

     

    Není nad to naházet plno fotek bydlení ale fotku jídla ani jednu - recept tak jedině opsaný z časáku, že grinning smiley no nebo třeba z bonprixu grinning smiley tongue sticking out smiley ale zase každý úsměv a smích nám prodlužuje život, proč se nezasmát, když je důvod thumbs down spinning smiley sticking its tongue out 

     

     

    vlčí tak si pěkně užijte véču mls smiley pěkně hamiky papiky a já si myslím, že to bude asi véča k narozeninkám že jo? love smiley love smiley love smiley tak ta potěší tuplem mls smiley thumbs down pak písni co sis dala. flower smiley

    můj bude mít brzo narozeniny, máte někdo nějaký tip na zdravý dortík? please smiley please smiley please smiley myslím něco spešl, ne jen obyč buchta... please smiley

    Holky jdu taky trošku pracovat, bo nestííííhám spinning smiley sticking its tongue out telefony maily FB week SZZZZZZ no kdo to má všechno stíhat confused smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Sheila112 (28.01.2014 15:36)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 16:10
     
    _____001.jpg

    dnešní oběd - rychlovka mls smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 17:29
     

    zdravím všechny krasavy love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

    Sheiliku ty si kusan,aji můj se mlsně oblizoval. to je teda rozdíl jak hrom. ono člověku udělá dobře na duši jakýkoliv posun a ty jsi poskočila hodně.troufám si říct že od setkání v Brně je to velkej rozdíl,at si říká kdo chce co chce thumbs down thumbs down . a ty nosíš stahovací prádlo? aha tak proto tak šlank grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley nedoržuješ,porušuješ a ještě by jsi chtěla hubnout.tak ty sis koupila stahovačky grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

    Ne fakt vypadáš skvěle,je to na tobě i v obličeji vidět,že je ti fajn. Nemám ráda když se třeba zhubne najednou a moc a ,,pak to leze na mozek,tož to radši pomaloučku a s rozumem".A to je pak hned chytráků na skladě,všichni tomu hned rozumí.Šak víme vo co gou smoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley .jen tak dál bejby love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     

    jéééé vall ty budeš o prázkách v Prušánkách?a co tak kafčo v Hodoníně? ty brďo to mám kousek,šlo by to a měla by jsi zájem?poznat prdlou Merynku? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    jinak vás srdíčka zrdavím všechny,možná ještě nakouknu kolem půl 8H.zatím papa

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 17:36
     

    panebože děkuji že jsem tu s holkama v nevážně vážně. jste všechny skvělý a já bych vás nerada ztratila winking smiley winking smiley , a nedej bože se dostat někam mezi blbce. confused smiley confused smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley to je trapárna angry smiley

     

     

    tož já letím zatím pááááááá-milju vás

     

    Jo Sheili prosím dávej citáty,to sedí jak gatě na malé prdeli thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Merynka (28.01.2014 17:38)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 17:42
     

    Merynko grinning smiley ou yes thumbs down thumbs down thumbs down ahoooj love smiley jakej byl maškarní? Prušánky máš kousek ju? Tak to by byllo fajn kdybyste se s vall sčuchli, já bych chtěla takyyyyyy stydlin smiley ale nevím co zrovna v tý době budu dělat, to bude léto v rozpuku. asi budu u vody love smiley smiling smiley no leda bych za váma dojela, žééé? Bo takové čupr baby, to se jen tak nevidí flower smiley za srázek by to stálo, třeba zase něco spácháme... i když už to bude bez těch úžasných LK koláčků v Brně grinning smiley to přežijem ne? spinning smiley sticking its tongue out

    Mery když budeš hodná, pošlu ti to stahovací prádlo přes SZ, ju? grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 17:45
     

    Sheili maškarní byl super ,měla jsem 3 panáky slivovice a byla jsem veselá,no prdla jsem se na dětským karnevalu jak jsem slíbila grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    TO BY BYLO SUPER KDYBYS DOJELA TAKY love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     

    stahovačky pošly dvoje jedny na svátek grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    kočko jdu ted pryč,vrátím se asi kolem půl 8h ju? zatím papa

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 17:53
     

    Mery ty furt s těma citátama grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak na tady jeden smoking smiley ale zas to tady nechci zacpat citátama, i když však jsme ve vláknu nevážně/vážně ne? Tak sranda musí být tongue sticking out smiley tenhle mě pobavil:

     

    "Dřív si blbec přinejmenším jednou za rok uvědomil, že je blbec, ale dneska ani nápad."

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 17:59
     

    Mery jak to tak vidím, já na ten sraz dojdu a donesu vám každé po 2 stahovačkách, ať jste taky za kočky thumbs down mám je z bonprixu grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 09:18
     

    Dobré dáno, Sheilí, šťouchaný brambůrky vypadají fakt dobře, včera jsem měla takový k véče, moc výborný a k tomu grilovanou zeleninku, moc jsem si pochutnala mls smiley

    Škoda, že si občas ta jídla nemůžeme přes netík vyměnit a druhý den by zas uvařila ta druhá, to by byla bomba co? Mít tady potrubní poštu a poslat nášupek smoking smiley

    Mery, ty si teda ďáblice a správně prdlá grinning smiley grinning smiley grinning smiley prej stahovačky! Náhodou, takový stahovačky, ty udělají divy, no a co? Jiný se nechají krájet a vycpávat, tak pro ne stahovačky? grinning smiley grinning smiley winking smiley winking smiley

    Citáty pěkný a Horníčka mám moc ráda, no aby ne, vždyť je to taky Plzeňák love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 09:48
     

    Hezký den - tady tedy nic moc flower smiley


    Včera jsem večeřela chlebík potřený kokosáčkem s pepřem, solí a cibulí mls smiley, od chleba se sádlem k nerozeznání grinning smiley

    Mery - tak mohly bychom to spáchat winking smiley, dojedu na kole jo grinning smiley grinning smiley grinning smiley, to už mi nebude zima jak ted, když jedu do práce winking smiley winking smiley kdokoli se přidá je vítanej thumbs down spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out co Vlči, ty to máš taky za rohem, co grinning smiley grinning smiley naskočíš na mašinu a frčíte i s polovičkou,a Sheilu přihodíte do sajdy winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 11:01
     

    Já bych vás taky tak chtěla vidět, ale když jste tak strašně moc daleko, Brno strašně miluju, muž má příbuzné, ale jezdíme bohužel málo, děsná štreka! Tak snad někdy příště někdy blíž, nebo, až pojedem někam tím směrem na dovču, dám předem vědět a ráda vás uvidím osobně love smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 12:06
     

    Čau ženy love smiley tady je pořád ladovská zima a mám z toho obrovskou radost love smiley já snížek miluju (i za oknem) grinning smiley


    Musím říct, že mě ta osmihodinovka sedí...Stanovila jsem si, bez ohledu na to kdy jdu spát nebo kdy vstávám, že jím v rozpětí 11-12 do 19-20. A je jedno jestli vstanu v 7 nebo v 10, stejně tak jestli jdu spát v půlnoci nebo až ve dvě...A zatím dobrý thumbs down dokonce se mi i snadno dodržuje to ranní nejezení, já fakt ráno nemám hlad a to myslím, že má většina lidí takhle... je to sice proti všem dietním pravidlům, se ráno nenasnídat, ale je fakt že přibývá lidí, co se drží toho zdravého stravování a nehubnou, jak to čtu všude po netu - tak to asi nebude to pravé ořechové eye rolling smiley

     

    Co se týče srázku s váma - holky moc ráda bych vás viděla love smiley opravdu! Mám vás ráda za to jaké jste fajn baby, žádné závistivé chudinky, a s takovýma si já vždycky ráda pokecám. Znám spoustu slepic, jedna vymatlanější než druhá, a s těma fakt bych na kafe nešla nono smiley ale s váma holky, s radostí. flower smiley jen by to chtělo, jak psala vlčík trošku blíž, abych si taky mohla dát do nosu drinking smiley grinning smiley

     

    A co se týče stahovaček vlčí - já žádný z Bonprixu nemám, jsou to nekvalitní šunty co ti poláci prodávají a mít skříň plnou nekvalitních sraček není můj styl. Radši dražší ale originální kousek. thumbs downAle stahovačky opravdu nepotřebuju, jsem kočka i bez nich winking smiley tongue sticking out smiley 

     

    vall vidělas? na FB už má ta fotka přes 170 lajků, tak to jsem myslela, že tolik ženských tam ani není grinning smiley 

     

    No valím já za prac.povinnostna, končí leden - čas sladkého nicnedělání a začne trošku prácička. Hezký den všem flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 29.01.2014 12:42
     

    ahojte dievcata, no teda chvilu tu niesom a hned sa nieco udeje grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    s tymi hviezdami a kopou hnoja ste ma dostali, to som sa musela schujti nahlas zasmiat, priznavam, ze som to nepoznala a veru velakrat sa to da pouzit winking smiley

     

    ja som dnes dojedala vcerajsok, rano sheilin kolac, na obed jahly s tuniakom, poobede bude salat zo syrom a veceru co dum da,

    vcera som mala na veceru lanove bulky, este teplucke a k tomu domaca lucina + cherry, mnam mnam, dobrotka

     

    co sa tyka tej osemhodinovky, tak mne to akosi nejde, malo casu pre mna sad smiley mne by sa to hodilo skor opacne, ze 16h jest grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil artep21 (29.01.2014 12:50)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.