pátek 29. března, 05:49 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 14:35
     

    Čtu typy na osmihodinovou dietku, to si mám při každém jídle dát třeba mandli? Nebo jak je to myšleno? Že ke každému jídlu si mám dát něco s "přikázaných jídel"? Jé, já jsem fakt asi natvrdlá, potřebuju to říct polopatě please smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 14:37
     

    vlčí to by nám mohla objasnit Trina ta s tím přišla grinning smiley kde to čteš, na té diskusi?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 14:43
     

    Čtu to pořád dokola a nevím, co mám vlastně přidat, když třeba budu jíst jáhly se zeleninou? Tak už snad nic? sad smiley confused smiley confused smiley confused smiley Aby se ze mě nakonec nestal cvok eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     

     

    „Jezte cokoliv chcete, v jakémkoliv množství chcete:“ ALE, máte na to vyhrazeno pouze osm hodin denně. Podstatné je, že dietu musíte držet nejméně tři dny v týdnu, abyste viděli účinky. Sedm dní v týdnu je samozřejmě bezkonkurenčně lepší, ale tři dny podle autorů postačí!

    Pravidla pro jídelníček Osmihodinové diety jsou následující:

    každé jídlo či svačinu si dát dvě z osmi doporučovaných skupin potravin (Powerfoods). První jsou Fat Busters (potraviny bohaté na bílkoviny, vlákninu a zdravé tuky) a druhé Health Boosters (potraviny bohaté na vitaminy a minerální látky) mezi Fat Busters a Health Boosters patří: The Fat BustersThe Health Boosters Krocan, vejce, libové maso Maliny, borůvky Ořechy Ovoce (pomeranče, jablka) Jogurty a jiné mléčné výrobky Špenát, zelená zelenina Fazole a jiné luštěniny Celozrnné pečivo, cereálie, ovesné vločky

     

    jídlo bohaté na sacharidy (např. přílohy) doplňte vždy o Powerfoods. Příklad: chipsy (sacharidy) s fazolovým dipem a salsou, nebo těstoviny se sýrem a rajčatovou omáčkou. omezit konzumaci: těstovin, rýže, bílého pečiva, cukru, saturované a trans-mastné tuky (v některých levnějších sušenkách je stále najdeme) pitný režim: pít více vody namísto slazených nápojů alkohol: omezit na dvě – tři skleničky za týden ke znásobení výsledků cvičení: optimálně 8 minut každé ráno podvádění je povoleno

    Díky tomu, že v osmihodinové dietě musíme každé jídlo skládat z alespoň 2 z 8 Powerfoods (viz. tabulka), naše tělo nepostrádá důležité živiny. Fat Busters nám pomáhají budovat a udržovat svalovou hmotu, Health Boosters zase zlepšuje naši náladu, pomáhá odvrátit nemoci a lépe uvažovat.

    Cvičení má konkrétně probíhat před prvním jídlem dne po dobu 8 minut. Tato doba podle autorů stačí pro nastartování organismu. Autoři těchto 8 minut ani nenazývají cvičením, protože prostý pohyb stačí (chůze okolo bloku).

    Celá stránka tady: [www.bezhladoveni.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 14:45
     

    Jo, holčičky, mužík se snaží taky držet dietku, aby nás na jaře motorka uvezla a tuhle jsem mu povídala, holky na netu přišly s nápadem na osmihodinovou dietu a on se smál a říká, fajn, tak jim napiš, že já vymyslel tříhodinovou, to zhubne už fakt každej. Pche, chlap grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 15:07
     
    002.jpg

    vlčí mužík vtipálek smiling smiley já bych to tolik nehrotila...ty Fat busters a Health Busters jsou prostě pojmy pro amíky, kteří jsou zblblí z těch Fast Foodů, že ani nevědí co je zdravé tak jim tam dávají berličku aby věděli že je potřeba denně nějaká bílkovina, nějaký (kvalitní!) tuk a samo ovoce zelenina a luštěniny a že se mají vyhýbat cukru, těstovinám (alias lepku) atd... Já jím vyváženě a s mírou - jakože se na noc nepřecpu ale rozděluju si to i kaloricky od rána do večera - večer ubírám. Jen teda to cvičení musím asi vypilovat ráno před jídlem winking smiley to není problém, mí psi chtějí na vychajdu v jakékoli denní době thumbs down

     

    Holky doporučuju tuto rajčatovou pomazánku z Lidlu, mají jí ještě olivovou, její foto nemám (má zelený vršek) thumbs down mls smiley jednou za čas do kytek dobrá thumbs down

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 15:17
     

    A trošku zdravé osvěty - koho trápí vysoký tlak thumbs down

     

    10 potravin na snížení krevního tlaku:

    banány

    rozinky

    špenát

    květ ibišku

    česnek

    pomeranče

    sladké brambory

    meloun

    slunečnicové semínko

    hořká čokoláda + nepražené kakaové boby

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 19:22
     

    Holky sedla jsem na prdel až ted, sem to nějak neodhadla, po práci chleba, apk dítě chtělo udělat štávu z řepy, z drtě jsem chtěka nadělat sušenky dle Svatojánky, (ale to jsem už nedala), pak zdravá pomazánka mrkev, celer, sýr...a nakonec žampíková polívka na zítra - děs...dnes ráno nic, od 10 pár tyčinek, oběd kuřecí vývar a večeře brynza rajče, ředkvičky - no nic moc že sad smiley sad smiley , takhle by to asi nešlo.....musím se nějak umravnit a začít plánovat. sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 20:00
     

    Vallí, já to samý, přijela jsem domů v půl páté a říkám, pane bože, já dneska skoro nic nejedla, ráno jablko, oběd vývar a kousek jablečného koláče a potom večer 3/4 pstruha a už jsem měla takový hlad, že jsem si k němu dala kousek svého chleba a asi 4x jsem mázla zbytek česnekové pomazánky ze soboty a do teď je mi špatně, to jsem ale vůůůůl, celý den téměř nic nejím a v pět večer si dám mastnou pomazánku a ještě česnekovou. Tak to by nešlo. Od zítřka musím plánovat jídlo líp, když to šlo do teď, tak mě přece nějaká "osmička" nevykolejí nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley

    Sheilí, pomazánku znám z regálů, ale nikdy jsem ji neměla. Čímpak si tě získala? Četlas složení a bylo vyhráno? grinning smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 20:07
     
    002.jpg

    vlčí ne jen chutí - je dobrá, a ta olivová je ještě lepší thumbs down já se zas tak často nedostanu do zdravěnky, tož sem to koupila (ale složení žádná sláva...no jako většina obchodových věcí) eye rolling smiley

     

    Á zároveň jsem už po večeři - dnes fazolové lusky na česneku a kari se sušenými rajčátky + sýr mls smiley Takže do půlnoci už jen půl litříku neslazeného čaje thumbs down docela mi to tak vyhovuje, večer si uvařím litr neslazeného, půlku vypiju ještě večer, půlku hned ráno a pak si vařím neslazený se zázvorem nebo citronem a někdy přidám med - taky tak litr, to mám přes den + k tomu počítám ještě nějaké jiné tekutiny (polívka, caro, a pod), tak mi to vychází na zhruba 2,5l denně tekutin, tož lepší než drátem do oka drinking smiley drinking smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (27.01.2014 20:41)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 06:31
     

    Dobré ráno kočky flower smiley

    popíjím caro s mlíkem coffe smiley , včera nějaké lítání po městě, potom návštěva u ségry, holky já z toho mého synovečka malého vždycky čůrám smíchy, ty prťata jsou fakt nej...

    Sheili sice fazolové lusky nemám ráda, ale ten tvůj talíř vypadá více než lákavě mls smiley a hermelínek mls smiley pomóóóc, ještě 3 týdny si ho nedám, i když mám pocit, že existuje i nějaká méně tučná verze, že?

    holky dnes už trochu méně mrazu, ale pořád zima, už se fakt těším na jaro love smiley

    krásný den všem!!!!

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 07:19
     

    Dobre ranko dievcata,

     

    ja tu tiez ranne kaficko popijam, bohuzial s mliekom sad smiley neviem si od toho odvyknut, doma som pila s ryzovym, tak dorazim kravske v robote a asi skusim prejst na to ryzove, chcela by som mlieko vyradit a zostat len pri kyslomliecnych vyrobkoch, mlieku ako takom nie

     

    vcera som skusila ten mrkvovy kolac od SHEILI a teda ze mnaaaaaaaaam, len ma jednu chybu sad smiley, zozrala som ho skoro cely sama stydlin smiley dala som mame na kostkovku a to ona je prieberciva a chutil jej thumbs down doma sa velmi neujal, iba starsia zjedla kusok, sice pochvalila, ale videla som, ze duplu si pytat nebude grinning smiley 

    ale inak fakt vsetkym doporucujem, je vyborny, mam ho aj na ranajky, idem si recept prepisat ku svojom osvedcenym

     

    SHEILI - lusky vyzeraju mnamkozne a veru aj s tym hermelinom to musi byt pochutka, ja som dostala tip na lusky s mrkvou a cesnakom v lete, vraj je to od macingovej confused smiley a hned som k tomu dostala tip, ze lusky kupovat mrazene v lidli, ale zlte /golden/ nie zelene a su fakt fajne, robievam casto ako rychlu veceru

     

    no a moj jedalnicek na dnes:

     

    ranajky - mrkvovy kolac grinning smiley s lyzickou bieleho jogurtu

    desiata - susene figy a marhule

    obed - mis-mas /pseno, tuniak, por, kukurica, cottage, cesnak, oregano/ akoze bol to origos recept s kuskusom, len som si urobila upgrade, som zvedava na chut/ + cviklovy salat - nie majonezovy

    olovrant - banany na javorovom sirupe s bielym jogurtom

    a zbytok dna budem asi dozierat co uvidim sad smiley musim to nejako stopnutm, asi to dam az s cvicenim, nechapem, ze mam taku slabu volu

     

    vcera vecer som zasa skoncila pri kybli s roztopenou cokoladou, mi to doma polozili pod nos a ze nadaj si nono smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 09:02
     

    Já dnes dala kousek jablka a taky piju caro s rýžovým love smiley mls smiley Dcera měla včera na návštěvě kámošku s holčičkou a já bych si tu malou taky nejradši na chvíli nechala, byla úžasná, baculatá, usměvavá, pořád poskakovala, no rarášek. To ti Dorisko závidím, taky bych chtěla mít malé děťátko v rodině, ale už to všechno vyrostlo. Ach jo, škoda, ty děti tak strašně stárnou winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

    Artep, koláč z mrkve dělávám taky často a dcerky ho taky zrovna dvakrát nemusí, ten klasický, co je z mouky, ten jo, ale tento můj dělený ne, no co, alespoň zbyde víc na nás mls smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 09:20
     

    SHEILI - nemas poruke fotku toho mrkvoveho kolaca? potrebujem si ju pridat k receptu a svoj som necvakla, uz ho mam aj pomenovany po tebe winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 09:20
     

    Artep flower smiley kýbl s čokoládou grinning smiley grinning smiley grinning smiley, taky nechápu svoji vůli, myslím, že je to obdobím....tělo si žádá...

    Holky všechny zdravím - ještě jsem teda nic nejedla, nechávám na 10, ale mám hlad sad smiley, tak nevím jestli je to správně - večer je samo jasný, že když se člověk nenacpe je to jedině dobře, a takové to 2 hod. před spaním můžem...no ale co pak člověk ty dvě hod dělá...většinou už nic moc, takže to ok, ale ráno do 10 je to docela mazec.. sad smiley

    Doris - ty prdolové jsou nejlepší winking smiley winking smiley, kolik má synoveček? ten náš rychlovnuk bude mít 2 a je to nejhezší období, už se těším na léto

    Vlči - nejsi taky ted v období zmatku s jídlem, co je vlastně dobře? tolik informací, až je z toho člověk jelen sad smiley

    Sheili - tak lusky nezklamou a hermoš taky ne grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 09:40
     

    Čau holky,

    Artep, já taky někdy piju kafe s mlíkem. Radši mám zajdu, ale když mám kafe ke zvěři, tak dám mlíko. Je to jednou za čas a jen troška, tak to snad neva smiling smiley

    Dnes mě čeká cuketa s lilkem, udělala jsem na pánvi, postrouhala nivou, tak snad to bude dobrý. K večeři celeráky a kuřecí prsa. Ještě snad přežiju zítřek a pak hurá podle Harmonie thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.