čtvrtek 28. března, 21:27 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 22:50
     

    quinou mam tu bielu resp. zltkavu, jednu som kupovala v zdravom obchode a druhu v dm, cenovo je to trosku vyssie, ale brutalne to narastie proti svojej povodnej vahe, takze to v konecnom dosledku az tak drahe nie je ako vyzera, varim nasladko aj naslano, je to taky rychly obed ci vecera, staci tomu 15 minut varenia, dusim to spolu so zeleninou ala rizoto, prave vcera som to mala k obedu

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 07:57
     

    Hezké PONDĚLÍ grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    tak jsem dnes nesnídala, ale začínám mít hlad, asi vyběhnu pro nějaké ovoce, dnes zkusím tu 8 nebo 10tku???

    Na tu Quinou jsem se dívala ve zdravce, ale ta cena mě docela překvapila eye popping smiley

    [www.toppotraviny.cz]

     

    to je celkem mazec ne?

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 08:18
     



    vall napsal(a):

    Hezké PONDĚLÍ grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    tak jsem dnes nesnídala, ale začínám mít hlad, asi vyběhnu pro nějaké ovoce, dnes zkusím tu 8 nebo 10tku???

    Na tu Quinou jsem se dívala ve zdravce, ale ta cena mě docela překvapila eye popping smiley

    [www.toppotraviny.cz]

     

    to je celkem mazec ne?

     

    no ale toto je kilove balenie, a ziadne tie zdrave zrna v zdravce nebyvaju balene po kile, ci kase, vlocky, krupy,..... vsetko je 200-250-400g balenia

    ani quinou som v obchode este nevidela v takom velkom, v dm som ju kupovala cca do 5 eur, ma to aj dost objem

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 10:32
     
    zima.jpg

    Ahoj holky, hezký začátek pracovního týdne flower smiley

     

    U nás to dnes vypadá takto a pořád přisypává love smiley zase půjdeme odpo na polní túru grinning smiley 

     

    vall tu Quinou mají prý v Globusu za 80 Kč/500g což jde (v DM za 180/500g) . A když píše artep že to nabyde objem, tak bych řekla, že ta cena je obstojná.

     

    Já dnes zatím jen neslazený čaj 0,5l, pak se chystám na kiwi a nějaké vlašáky a mám tady pár jadérek s meruněk - já je mám ráda, tož ty si dám mls smiley pak asi lupnu 1 celozrnnou housku s dělenkovou olivovou pomazánkou....k obědu ještě nevím a k večeři bude ten řepový fialový salátek a nějaký sýr z lednice, co se musí dojíst smiling smiley jelikož mi v lednici zůstaly namočené brusinky z tarhoňovníku, tak zkusím dnes upéct štrůdl tady z receptů od Fatimy, jsem na něj zvědavá mls smiley zjistila jsem, že jablíčka v jiné než pečené formě do sebe prostě nedostanu stydlin smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 12:25
     

    čauky kočky v pondělí,

    o quinoe jsem nedávno četla v Rieders Digest výběru taky moc pěkný článek, no, pálka to tedy je, zatím mám cizrnu, pohanku, jáhly, rýži, červenou čočku, tak až toto dodělám, možná quinou taky zkusím smiling smiley

    Sheil, že by se z tebe taky stala pekařka? grinning smiley Fušuješ nám s Vallinkou do řemesla? Celozrnný štrůdl jsem už zkoušela-ne tento, ale podle osvědčeného svého receptu jsem nahradila bílou mouku špaldovou a těstíčko se dost trhalo, krásně se válelo, ale bylo hrozně křehké, tak to chce asi dělat "nohavice" menší, tak potom podej raport, jak se zdařilo, příp. hoď fotičku, ať nás navnadíš eye rolling smiley mls smiley

    U nás sněhu tolik, co u vás, hodně moc, je to krásný, ale přijela jsem ráno do Plzně a tady už místy čvachtanice a prý to teď i dost klouže.

    Od včerejška jedu taky "osmu", je to celkem v pohodě, zatím, večer jsem teda zhřešila a snědla už po lhůtě 2 cherry rajčátka sad smiley Dnes ráno jen CARO s rýžovým mlíčkem, v půl 10 ovoce a teď jsem měla k obídku pohankovou zeleninovou polévku a celozrnný jablečný koláč - kousek, před pátou, až dorazím domů, chci dát pstruha, mňam, mám ho v lednici od soboty.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vlcice (27.01.2014 12:28)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 12:35
     

    Ahoj holky,

    u nás v práci dnes oslava grinning smiley takže na snídani výborný kynutý závin s povidlím a tvarohem, pak byly steaky z krkovičky, to nejím páč mám "dietku", no ale vychází mi to +8 na 15:45h večeře a šlus, tak to chci vidět, eye popping smiley sice mám nějaké běhání, že nebude na jídlo ani čas, confused smiley no večer poreferuju

    akorát jsem přemýšlela, že ten startovací čas nemůžu moc posunovat, protože to potom nevychází na 16 hodin půstu, když se nasnídám dříve,holt chce to pravidelnost

    tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 12:54
     

    Já odkládám snídani...a daří se mi to tak, že vstanu a první co se napiju půl litru teplé vody nebo neslazeného čaje... a většinou pak nemám hlad, spíše další žízeň, tak dám další 4deci...krásně se jde po tom i na WC thumbs down já dnes vstala v 9 ale první "jídlo" v 12:15 (100% džus) a za chvíli si dám ta jadérka z meruněk... Mám to dneska do osmi do večera, to myslím bude akorát. Já si to tak nastavila, kdy mi nejvíc chutná jíst, a u mě je to bohužel až spíše odpoledne...ráno nemívám hlad a je fakt že dosud jsem se snidat spíše nutila..jako snídat hodně...mě stačí ráno málo...a kdybych vstávala v 5 ráno, to už bych nejedla vlůbec, to nemám vůbec hlad...třeba je tak i tělo nastavené, že ty orgány co tráví, prostě v tuto dobu spí. confused smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 13:15
     

    tak to ja som rano hladna ako vlk, mozno je to aj tym, ze mam v praci niektore dni dost hlucho, tak pojedam aj od nudysad smiley

    takze pre mna je lepsie vecer skor skoncit, len problem mam ten, ze vecer chystam vela jedla, ci na veceru, na obed na dalsi den, detom desiate, ..... tak to stale nieco uchytam, asi budem jedlo chystat co najskor ked prideme z prace, aby som to vecer nemala pred nosom

     

    nemam problem vydrzat 4 jedla pekne na krabickach, ale poslednu veceru mam uz doma a tu si vopred nepripravujem a vtedy ladujem co vidim, z kazdeho kusok, tak som uz aj zvazovala, ze si aj tu veceru budem chystat separe vopred, aby som zjedla iba to a slus, lebo ja vlastne veceriam popri vareni, nenaberiem si na tanier, takze potom kolko krat ani nemam prehlad co vsetko som zjedla, tu kusok syra, tu kusok korky, salamy, ..... a tak z kazdeho volaco popri priprave pre ostatnych, a i tak mam nakoniec pocit, ze som vlastne nic nejedela, ked som pri tom nesedela

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 13:19
     

    Sheili já mám ten časový odstup od vstávání do prvního jídla taky 3 a čtvrt hodiny, jenomže já vstávám v 4:30, ale je fakt, že takhle brzy ráno taky nejsem schopná jíst, já celou dobu snídám až v práci, normálně tak kolem 7h teď jsem to posunula na tu 8h, já zase na rozdíl od tebe chodím asi brzy spát tak cca 21:30h, déle prostě nevydržím

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 13:23
     

    artep to ochutnávání znám eye rolling smiley naštěstí můj muž sní to co vařím i pro sebe, tak defakto ochutnávám z jídel, která jím i já...sice se někdy tváří "dietně" stydlin smiley že po tom bude hladový, ale vždy mu nabídnu ještě alternativní příkrm (rýže, brambory, pečivo) a to jej uspokojí a já naštěstí nemám potřebu toto ochutnávat. Mě právě vyhovuje jíst aždo večera proto, že i on večeří později a asi bych měla stejné tendence jak ty, že už bych měla jezení zapovězeno ale při prípravě večeře pro něj bych se neudržela a něco uzobla. Myslím že nejtěžší to bude pro ty holky, co vstávají brzo a spát chodí pozdě stydlin smiley ale třeba nás to nakopne chodit dřív spát a víc se vyspat = také lépe hubnout thumbs down

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 13:51
     

    my vstavame 5,30 a vecer zhasim cca 22,00

    s jedlom som zacala o 8,00 a skoncit by som chcela ma do 18,00 ale i tak mi to vychadza na tych 10 hodin a nie osem, no ale co narobim, velke porcie som nemala a nepojedala som ani medzi jedlami, kedze v praci nie je co grinning smiley doma to uz bude o discipline

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 13:59
     

    Já vstávám v půl 6, dneska jsem vydržela do půl 10, u mě je problém, že mi sem chodí lidi a tak nemůžu vždycky jíst, když bych chtěla, protože si pak musím chodit pořád mýt ruce sad smiley tongue sticking out smiley A to není žádný jídlo, když si dvakrát kousnu do jablka a někdo leze, tak to schovám a pak zase kousnu, je to na prd, velebnosti grinning smiley Polední pauzu mám od půl dvanácté hoďku a to musím stihnout se naobědvat, takže vlastně nemám dopoledne tolik času, abych včas v pauze jedla oběd. Ale prostě nějak to musím dávat, samo, že doma je to lepší, můžeš si to lépe rozvrhnout thumbs down

    Doris, včera jsem asi do čtvrt na jedenáct ještě četla novou knížku od Vánoc - herecká manželství, ale pak už se mi klížily oči, takže ta půl desátá je taky moje oblíbená hodina winking smiley winking smiley winking smiley chudinko, jak daleko dojíždíš do práce? A co žlučníček, zatím se asi držíš, viď, to je fajn winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 14:01
     

    Doris tak pak to máš skoro stejně jako já, jen je to časově celé posunuté o několik hodin dopředu. winking smiley

    artep ty vstáváš v kolik? nešlo by ten začátek posunout ještě trochu? Ale myslím že to mají maminky s dětma těžké, když jim chystají snídani, nebo celé rodince, a pak večeři stydlin smiley já vás obdivuju kdo to zvládáte...můj muž vstává v 6 a já ani nevím, že vstává, nasnídá se sám (naštěstí) a svačiny taky nevyžaduje...ale vím, že některý chlapi je vyžadují nono smiley 

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 14:13
     

    vlči nějakých 22km,ale otvíráme v 6 proto to brzké vstávání,teď jak 10 minut zahřívám motor a škrábu okna tak je toúplně na pytel thumbs up

    já bych to asi ráno vydržela i dýl, ale dnes byla oslava a od sedmi jsem krájela ty záviny ,tak jsem to nevydržela, jsem nemožná eye popping smiley přede mně jak postavíte jídlo tak jdou všechny závazky bokem ... smoking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 27.01.2014 14:25
     

    No jo, Dorisko, to se nediv, když ti kolem nosu mávají dobrůtkama, Nejsme přece žádný asketky, odříct si umíme, ale vocaď pocaď, že jo? A tys teď měla odpíráního dost, tak to se jako nepočítá tongue sticking out smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.