čtvrtek 28. března, 14:23 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 16:55
     
    001.jpg

    Náš dnešní oběd - treska na česnekovém oliváči s uzeným sýrem, já s celer.,hranclemi, manža s americkými br. a ještě k tomu řepový dip mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (25.01.2014 17:18)
     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 17:27
     

    Zajímavý odkaz:

    Bezlepková dieta, Bezmléčná dieta, Bezvaječná dieta, nízkoglykemická dieta...

     

    [www.dietni-potraviny.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 18:51
     

    ahojky zlata moje flower smiley Děkuji moc za přání, čekám "návštěvu" tak mě dneska celý den pobolívá hlava, ale oslavička byla moc pěkná. Manža odešel do práce, dcera jede do práce za chvilku a starší je s přítelem, tak hodím sprchu a asi usnu u TV. Sheilí, Ladovskou zimu ti závidím, u nás jen poprašek a na příští týden hlásí pořád náledí náledí náledí, tak to se bojim bojim. eye popping smiley eye popping smiley

    Mńam, obídek vypadá úžasně, v lednici se mi chladí pstruzi a už se na ně zítra těším na obídek. My si dnes udělali rychlou smaženici ze zmražených houbiček, šmákla jsem si. Na slavností véču pojedem celá rodinka v úterý.

    Všem krásný večer love smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 20:33
     

    čauky mňauky kočky love smiley love smiley love smiley love smiley

     

    Holky moje prdelatý Bosco a Vlčice vše nejkrásnější k narozkám a hlavně zdraví a štěstí a lásku,jsem tu s Váma moc ráda a miluju vás- Vás všechny miluju.no a jestli to čte někdo cizí tož toho nemiluju.............mohlo by mu to vadit grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    tady je kosa,už at je jaro

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 20:49
     
    dobry vecer.jpg

    Mery zase komentář za 100 bodů grinning smiley thumbs down thumbs down winking smiley taky vás-nás mám všechny ráda spinning smiley sticking its tongue out winking smiley jste strašně fajn ženské do jedné love smiley love smiley jsem ráda že jsem tady měla tu možnost poznat pár fakt supr holek love smiley thumbs down flower smiley flower smiley

     

    Odporoučím se s coffe smiley ke knížce, přeju krásnou dobrou noc flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 20:54
     

    Sheili kotě dobrou love smiley

     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 21:29
     

    DĚKUJU ZLATÍČKA love smiley MOC MOC VŠEM love smiley JSEM RÁDA,ŽE VÁS MÁM,DOBJOU flower smiley SLADKÉ SNY VŠEM A POHODOVOU NEDĚLI love smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 21:32
     

    dievcata krasne narodeniny vam zelam ani som netusila ze tu dnes mame oslavenkyne flower smiley flower smiley flower smiley

     

    uz nas sa tiez riadne zkosilo brrrrrrrrr, kde ta jar co tu este pred chvilou bola? sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 21:48
     

    dobrou noc a pěkné sníky všem love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 17:11
     

    Ahoj všem při neděli flower smiley

     

    Holky jak dopadly oslavičky? love smiley já dnes kuchtila víc než bylo v plánu, ale vše se povedlo - takže mám radost thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (26.01.2014 17:13)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 17:11
     
    repak.jpg

    bosco že máš ty narozeniny, tak jsem se pro tebe naučila dělat koláže grinning smiley takto nějak vypadá příprava a finále řepového salátku - kde místo brambor jde vařená řepa mls smiley

     

    Já dnes kapku maraton u plotny, ale už to mám za sebou.

     

    sn: pom.džus 100%

    sv: 1 kiwi

    ob: řepák + uzený pstruh

    ve: hrášková polévka

     

    Možná si dám i koláček, co jsem dnes pekla mls smiley

     

    Pohyb mám taky splněno - 25 minut brodění se ve sněhu na poli za barákem spinning smiley sticking its tongue out thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (26.01.2014 17:15)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 17:45
     
    tarhonovy kolac.jpg

    A tady ještě můj pokus - dopadl dobře mls smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 17:55
     

    Jsou v něm sezamová semínka, mleté mandle, ořechy, med a místo rozinek brusinky thumbs down + ořechová drobenka mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (26.01.2014 18:23)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 18:01
     

    SHEILI mnááám to vypadá jedle, je to z rýže nebo jáhly...nebo co??, nebo su slepon,,jo to já jsem grinning smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 18:05
     

    To je z těstoviny zvaná tarhoňa - chtělo to být z kus-kusu ale můj ho v Lidlu nesehnal, tož donesl totok winking smiley taky to je jedlé, umím si jí představit (tu tarhoňu) místo rýže na rýážovou kaši..krásně se to rozvařilo, takový kuličky winking smiley udělám příště tarhonový nákyp mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.