čtvrtek 28. března, 16:20 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 17:08
     

    10+14 a 5+2 grinning smiley začíná být ta strava pěkná matematika grinning smiley tongue sticking out smiley thumbs down Májka z Gurunu, přeci měla takovej alobalovej obleček, sedala do rakety nebo teda spíše z ní vylézala...byla taková roboticko-čarovná a tuším měla účes jak "Já kazisvět IV. z boží vůle Král" alias na nočníček spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 17:11
     

    Sheilo, já ji teď vygůglila - tak na tohle jsme koukali? Ještě, že si to moc nepamatuju grinning smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 18:02
     

    Zajímavý foto recept - jablkový koláč bez cukru s jáhly a rýžovým sirupem mls smiley zkusím thumbs down

     

    [zena.centrum.cz]

     

    A tady také zajímavé - jak chutnají náhražky masa TOFU, TEMPEH atd - vařili rýži s dýňovou omáčkou...mrkněte:

     

    [zena.centrum.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (24.01.2014 18:06)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 18:59
     

    No - musím se pochlubit, promiňte - mojí včerejší foto mi na FB olajkovala i sama Antónia Mačingová se slovy "Jééééj :-) " - tožžžžž radost převeliká love smiley love smiley tongue sticking out smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (24.01.2014 19:00)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 19:05
     

    ahojky děfčata love smiley love smiley love smiley

    ještě že je ten pátek-jupíííííííííííí

    zítra mě z postele hned tak nikdo nedostane,v neděli jdu na dětský karneval ketrý pořádá škola v které uklízím.tož musím jít taky asi do pokladny. ale za masku nejdu,stačí když bych se nenamalovala.to by mě poslai domůže mě nikdo nepozval grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    snažím se dodržovat tu 8čku,i když jsem zjistila že spíš 10tku.páč jak ráno brzo vstávám tak bych nevydržela nejíst od 15h.možná až budu doma a budu spát trochu dýl tak to možná půjde.zkouším to 3 den,tak uvidím.

    Sheili tak jsi se měla fajn? a všichni si všimli změny,tož by museli být slepí kdyby ne.a pokud se líbíš manžovi a jsi spokojená tak super!!!!!!!!!!taky máš pěknou postavu thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    bože Majka z gurunu-to už není pravda eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 20:10
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley TOHLE JE FAKT SKVĚLÝ NÁPAD tongue sticking out smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    [creativelife.cz]

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 22:54
     

    DORIS, TRINA, MERYNKA tak som trosku poguglila o tom prerusovanom poste a mne by to vychadzalo jest od 9.00 do 17.00 no chcela by som aj cvicit a to mozem az po 20.00 a pritom po cviceni ma byt este jedno velke jedlo, no to mi nespada do intervalu jedeni, vy aj cvicite ci? neviem co v mojom pripade spravit, cvicenie skor mi nevyhovuje a keby som posunula stravu, tak rano skapem od hladu, som hore od 5,30 tak aj do deviatej pre mna bude dlho cakat na jedlo

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil artep21 (24.01.2014 23:01)
     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 23:00
     

    SHEILI - teta nie je veganka ale maso je zriedka, hlavne deli uz vela rokov, sice nedeli na dni ale po jedlach a sleduje si travenie, takto funguje uz viac menej automaticky, no a hlavne je na roznych zrnach, strukovinach, zelenine, orechoch, semenach, susenom ovoci a do toho sa este snazi korigovat jedlo na zaklade krvnych skupin, psenicu neje vobec, zje vela tofu, nepije mlieko, iba ryzove a sojove, jogurty zriedka, teraz by chcela doma robit v jogurtovaci rozne okrem kravskeho

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 24.01.2014 23:23
     
    e.jpg

    artep ta tvoja teta musí byť poriadne naštudovaná, keď to takto pekne zvláda všetko kombinovať, tam by som sa aj ja raz chcela dopracovať - je to veda, ale vyplatí sa to naučiť thumbs down

     

    Hodin jako na kostele, přeji všem dobrou noc a kdo má zítra oslavičku, ať se vydaří - pak poreferujte flower smiley flower smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (24.01.2014 23:31)
     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 11:05
     

    Artep - já cvičím tak 3x týdně a je to někdy s tím jídlem problém. Před cvičením by se nemělo jíst 2 hodiny, když cvičíme 17.30 - 18.30, dám si interval 11 - 19, ale do těch 11 je to někdy náročný. Taky jsem večeřela v 16.30, ale to je zas brzo a večer je hlad thumbs up . Pokud bych cvičila po 20. hodině, dala bych si interval 10 - 18 a pak už bych nevečeřela. O tom nic nevím, že po cvičení má být velký jídlo.

    Těch 10 - 18 mi vyhovuje úplně nejvíc. Když jím dýl, cítím se taková těžká, či co grinning smiley . Dnes jsem začala v půl 11, tak končím v půl 7 .

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 11:23
     

    TRINA a ako dlho fungujes na tomto rezime? vidis aj vysledky? ty popri tom aj delis alebo sa len stravujes s rozumom?

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 13:17
     

    Artep - od začátku prosince, výsledky trošku byly, ale přes Vánoce jsem prasinkovala, tak jsem se naplno do toho pustila od ledna zároveň s detoxem. Zatím se zdá, že hubnu rychlejc, než v dřívějších detoxech, kdy jsem dobu jídla neřešila.

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 14:19
     
    1.jpg
    Další fotografie:

    V rychlosti Vás VŠECHNY zdravím kočky flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Jdeme teď na nějakou kratší túru s psiskama - u nás je Ladovská zima, to se musí využít love smiley love smiley love smiley

     

    Bosinko flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley VŠE NEJLEPŠÍ K TVÝM DNEŠNÍM NAROZENINÁM, HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ LÁSKY, AŤ TĚ TVÍ CHLAPI POSLOUCHAJÍ A DĚLJÍ TI JEN SAMOU RADOST. love smiley love smiley love smiley love smiley

     

    vlčíku flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley TOBĚ TAKÉ VŠE NEJ NEJ NEJ K TVÝM 35.NAROZENINÁM grinning smiley (TAK JSI TO CHTĚLA, MÍSTO 18) smoking smiley HLAVNĚ AŤ TĚ HOLČIČKY POSLOUHAJÍ A DĚLAJÍ TI RADOST, TAK JAK JSEM TI UŽ JEDNOU PSALA, S TÍM, CO SI NEJVÍCE PŘEJEŠ love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley


    NO PROSTĚ AŤ SE VÁM VYPLNÍ I TA NEJTAJNĚJŠÍ PŘÁNÍ flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 25.01.2014 16:21
     

    HOLČIČKY PŘEJI VÁM KRÁSNÉ NAROZENINY flower smiley flower smiley love smiley

    Jste obě moc fajn baby a mám Vás ráda love smiley love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.