sobota 20. dubna, 03:30 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a stavba
hodnocení: 3.80
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Zimní zahrada ano nebo ne?

Datum: 18.04.2007 22:13
 

Muj muz si moc preje na nasem plánovaném domecku zimní zahradu. Ovsem ponekud predimenzovanou. Asi 5x3 m.

Vcelku bych nemela zas az tak nic proti tomu, ale mám pocit, ze nám tam kazdy´bude cumet jak do výkladu. Záclony jsem u zimní zahrady jeste nevidela a zaluzie se sice dávají, ale kdyz je budu mít zatazené, tak to nemusím mít zimní zahradu, ze?

Prý se delá sklo, které je zvenku nepruhledné, ale jen za dne, vecer, kdyz se rozsvítí, tak pruhledné je.

Nemám mu to radsi durazne rozmluvit?sad smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 04.01.2014 20:09
     



    Missi napsal(a):

    Ivo budu muset postupně vyzkoušet asi vše sad smiley . No je plastová. Budu muset vše vystěhovat, vydrbat,.... no že by se mi ted chtělo confused smiley . Je fakt, že já nejspíš dost zalévám. Prostě než vychytám chyby v obsluze, tak musej kytky něco vydržet. To víš, tvých kvalit co se týče pěstovní v ZZ jen tak nedosáhnu. Já doufám, že až tam budem, bude tam i víc proudit vzduch, takto tam jedu jednou za 3 dny to zalít.

    Míšo, myslím si, že je to moc často, tak 1x za týden

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 05.01.2014 00:24
     

    No skla se rosí...hlavně strop, tam jsou kapky confused smiley.

     
  • Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 06.01.2014 19:05
     

    Míšo, co máš na stropě? Mně se strop orosil kdysi dávno, ale to nějak bylo spíš když jsem zkoušela vlhkost uměle vyhnat kvůli orchideím. Zkus vyfotit, jak to tam máš s kytkami. Máš tam podlahovku nebo jak topíš?

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 07.01.2014 00:54
     

    Ivo ...no sklo....i strop je skleněnej. Topení tam zatím není, jsou nonstop otevřené dveře do pokoje, kde je nyní15°, pokud je venku sluníčko, tak víc. Až tam pojedu, tak vyfotím.

     
  • Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 07.01.2014 10:16
     

    Míšo, tak to je ono. Až tam budeš topit, změní se to. Teď to funguje jako jakási kapsa, kde je vlhko (málo zdí, kde by se vlhko vstřebalo, stejně tak teplo) a vlastně i chladno. Kolísá tam teplota podle venkovní. Až tam budete bydlet, bude to jiné. Já zz vytápím podlahou, když teploty hodně spadly, dotovala jsem otevřenými dveřmi do pokoje. Pokud jsou zavřené, je tam větší vlhkost, u nás pokoj vlhkost odebírá, topíme tu totiž na 23st

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 07.01.2014 19:32
     

    Ivo přesně, navíc tam ani není žádný pohyb vzduchu. Tak po nastěhování to snad bude OK. A topit budem také na víc, nyní to je jen pro kytky eye rolling smiley stydlin smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 05.04.2014 12:05
     
    zahrada1.jpg

    .....to by mě stačilo winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 05.04.2014 18:54
     

    Kordul, tak to mě taky. thumbs down love smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 05.04.2014 21:55
     

    Kordulko, mě taky - jen mám obavu, že by se mi tam posléze stolek a křeslo nevešly eye rolling smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 06.04.2014 10:45
     

    Já tam stolek s křesílky mám, ale obsadily ho kytky a věci na pěstování grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 06.04.2014 10:55
     

    Myslím, že kdybych ji měla, na stolek a křesílko by asi místo nebylo

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 06.04.2014 11:30
     

    stolek by byl plný kytek, na křesle kytka, kterou bych si po usednutí položila na klín a hrnek bych si držela v ruce grinning smiley

     
  • Autor: jurik
    Status: nováček

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 17.08.2014 19:48
     

    Máte plastovou nebo hliníkovou konstrukci? Zvažuji od Sulka dodání zimní zahrady totiž. Pro plast hovoří cena, pro hliník design. Ale praktické zkušenosti...?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 17.08.2014 20:17
     

    Hani,neboj,ona by kordula dopadla uplne stejne,dyk ji uz nejakej patek zname. winking smiley grinning smiley

    HanaK napsal(a):

    stolek by byl plný kytek, na křesle kytka, kterou bych si po usednutí položila na klín a hrnek bych si držela v ruce grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 17.08.2014 20:26
     

    Jurik...tou reklamou to smrdí tak, že nikdo si od nich ZZ nepořídí thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a stavba (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.