čtvrtek 28. března, 12:18 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a stavba
hodnocení: 3.80
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Zimní zahrada ano nebo ne?

Datum: 18.04.2007 22:13
 

Muj muz si moc preje na nasem plánovaném domecku zimní zahradu. Ovsem ponekud predimenzovanou. Asi 5x3 m.

Vcelku bych nemela zas az tak nic proti tomu, ale mám pocit, ze nám tam kazdy´bude cumet jak do výkladu. Záclony jsem u zimní zahrady jeste nevidela a zaluzie se sice dávají, ale kdyz je budu mít zatazené, tak to nemusím mít zimní zahradu, ze?

Prý se delá sklo, které je zvenku nepruhledné, ale jen za dne, vecer, kdyz se rozsvítí, tak pruhledné je.

Nemám mu to radsi durazne rozmluvit?sad smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: jurik
    Status: nováček

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 18.08.2014 17:14
     

    Missi, mám od nich okna. Proto se ptám zrovna na ně. winking smiley Kdybych s nimi měl zkušenost špatnou, zeptám se obecněji. Ale pokud doporučíte ideálně v okolí Šumperka někoho jiného, taky budu rád.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil jurik (18.08.2014 17:20)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 18.08.2014 23:57
     

    Jurik promiň, ale myslela jsem, že sem strkáš nápadně nenápadně reklamu winking smiley . Jak začne nováček s dotazy a uvádí nějakou firmu, tak už mám rudo před očima - většinou si za dva dny odpoví pod jiným nickem, jak je firma úžasná.

    Firmu neporadím, sama mám konstrukci plast, ale krátce. Až leta ukáží, zda to byla dobrá volba. Jen doporučím, dělat ZZ rovnou co největší, já bych ji po dvou letech potřebovala přifouknout stydlin smiley grinning smiley .

     
  • Autor: jurik
    Status: nováček

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 19.08.2014 20:06
     

    Rozumím, Missi, ono je to na některých forech samá reklama. Je dobře, že se to snažíte hlídat. A děkuji za tip, který jsem dostal. Určitě by bylo lepší udělat větší ZZ. Člověk pak není tak limitován. No, budu si to muset nechat nacenit u své ověřené firmy a několika dalších, ať mám bližší představu. Doufám, že se mi nepodlomí kolena při čtení cen. grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 19.08.2014 20:54
     

    Mám od Sulka okna už 10. rok a jsou fakt v pohodě. Vůbec jsem netušila, že dělají taky zimní zahrady. Každopádně před těmi lety jejich okna byla v porovnání s ostatními dost nadstandardní v rámci přijatelné ceny.

     
  • Autor: Furla
    Status: nováček

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 08.11.2014 18:36
     

    Ahoj, prosím, jak likvidujete štítenky (puklice) a svilušky v zimí zahradě? Jsou hodně rozšířené, lokálně už to nejde.

     
  • Autor: Vaseck
    Status: začátečník

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 04.02.2015 13:13
     

    Já jsem těďka viděl skvělou zimní zahradu, která měla v sobě bazén, vypadalo to úplně skvěle!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vaseck (04.02.2015 13:13)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 04.02.2015 13:45
     

    tak to je skvělá zpráva!! winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 04.02.2015 13:57
     

    Mohlby to dát na FB, že bychom se sjely na mejdlo, co myslíte?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 04.02.2015 14:26
     

    Jájo , ale ty tam nejsi přihlášená ,na tom Fb - tak ty žádné mejdlo .

    ale ten bazén musí být úžasný thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Vaseck
    Status: začátečník

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 22.11.2016 10:48
     

    Já mám kovo zimní zahradu od těchto lidí [www.abev.cz]. Nebudu se vyjadřovat k fimě, páč tu vidím jakesi narčení z reklam atd. Jen zmíním, že kovo se mi libí více design, ale je třeba náročnjší na provoz. Pak jsou pěkné ty plastové, ty mají podle mě dobré izolační vlastností, takže se bude dat třeba využit rekuperace tepla do bytu. Dřevěné moc neznám. To jsem asi neviděl, dřevěnou zimní zahradu, to si lidi většinou dělají nějaké přístřešky ze dřeva.

     
  • Autor: Karola
    Status: nováček

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 23.11.2016 09:57
     

    Zimní zahrada je můj sen..

     
  • Autor: Alitero
    Status: nováček

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 22.05.2018 10:54
     

    Zimní zahrada je přece naprosto skvěla věc! Myslím, že větší ti rozhodně vadit nebude. My ji máme na zahradě také. Mohu vám doporučit firmu [www.louver.cz] , která ji dělal i nám.

     
  • Autor: Andysss
    Status: nováček

    Re: Zimní zahrada ano nebo ne?

    Datum: 13.11.2019 09:48
     

    My jsme zimní zahradu umístili tak, aby nebyla z ulice skoro vidět. Vlastně je to taková "terasa" kde se v létě otevřou okna a dveře, ale v zimě se to dá uplně utěsnit a je z toho zimní zahrada. Našla jsem docela zajímavý článek [www.pravydomov.cz] kde jsou zajímavé tipy i o tom kam ji umístit. Na druhou stranu stejně tam většinou lidi mají velké množství kytek a když je vyskládáte na tu stranu odkud je vidět nejvíce dost to pomůže.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Andysss (13.11.2019 09:49)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a stavba (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.