pátek 29. března, 15:11 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Josefina
Status: začátečník

Zimní pneumatiky

Datum: 13.09.2011 12:58
 

Ahoj, sháním nové obutí pro autíčko a absolutně nevím, kde je mám koupit? Máte nějaký osědčený eshop? Dívala sem se třeba na nejlevnější pneu, ale cenově mi až tak dobře nevychází oproti jiným - spíš jen mají všude reklamu.

Dívala sem se třeba na pneu Peterka, axa-pneu a tak - zas měli celkem dobré recenze na heuréce

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 13.09.2011 13:10
     

    Ono je možná lepší si vyhlídnout nějakou akci přímo v pneuservisu, kde ti to třeba rovnou hodí na ráfky. Já slyšela, že můžeš přes net docela zaplakat, ale ověřený to nemám. Jsem sama zvědavá, jestli tu někdo kupuje gumy přes net.

    Jen tak z googlu [www.novinky.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (13.09.2011 13:13)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zimní pneumatiky

     
     
  • Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 13.09.2011 13:24
     

    Dojela jsem do svého pneuservisu, řekla jak moc a kam jezdím a ať mi doporučí takové které mě nezklamou. Budu je za chvíli přezouvat je to jejich poslední 4. zima a příští rok se poohlédnu po nových, ale asi to udělám stejným způsobem. Na netu bych si netroufala, kdo ví co za drek prodávají.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 14.09.2011 00:02
     

    přes net je riziko, že pošlou staré.. mám na mysli staré výrobou, nikoli použité. Když vám přijde pneu vyrobená v roce 2004, je prý tak nějak "po smrti" už tím, že někde tolik let leží na místě. Takto jsem tuto informaci "nakoupila", předávám dál, co je na tom pravdy, nevím.

     
  • Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 14.09.2011 08:27
     

    JJ nemělo by se v zimě jezdit na pneumatice která byla vyrobena před víc jak 4 lety - směs časem tvrdne a nemá pak vlastnosti které by měla mít, budu mít gumy letos čtyřleté a už prý se zdají tak na hraně (musím to s nimi odjezdit to se nedá nic dělat) sjeté je nemám tolik toho zase neujedu .-)

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 19.09.2011 15:50
     

    Té starší výroby bych se možná nebála, to by mohlo jít u toho prodejce ověřit,ne? Nebo se tohle nezjišťuje? Přes net nakupuju všechno, takže automaticky tak sháním i pneumatiky

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 19.09.2011 16:07
     

    My přes net objednávali loni a ne zrovna levné, letní (jenže o hodně levnější, než v kamenném ochodě nebo pneuservisu) a poslali nám "čerstvé" winking smiley grinning smiley thumbs down

    Prý jsou z: "Nejlevnější pneu.cz"

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 19.09.2011 16:48
     

    Jo a vzhledem k tomu, že jsem včera jela po dálnici v průtrži mračen a ne zrovna pomalu, můžu s čistým svědomím říct, že jsou to gumy opravdu kvalitní. (Pirelli) Dobře odváděly vodu, auto sedělo, jako zadek na hrnci

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 20.09.2011 13:56
     

    Právěžě oproti kamennému obchodu vychází o dost levnější, takže zas budu ráda když něco ušetřím. Volala sem do axy (www.axa-pneu.cz) a ptala sem se na datum výroby u jedněch pneumatik. Řekli mi, že to standartně nezjišťují (hlavně ne teda během zimní sezóny, že to se absolutně nestíhá), ale jako že to není problém a četla sem si i komentáře od zákazníků a vycházejí dobře....takže asi budu nakupovat tam

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 15.10.2011 20:59
     

    Jak jste na tom letos s přezutím??? Z našeho konce republiky hlásím nedostatek pneumatik a cenový nárust. angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 15.10.2011 21:08
     

    budu přezouvat příští týden, mám Barum Polaris třetím rokem. Já jsem spokojená.

     
  • Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 15.10.2011 21:17
     

    Mám zimáky Firestone, poslední rok, je to jejich 4 zima, přehodit kola si dám asi v pondělí.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 15.10.2011 21:24
     

    My máme taky Polaris 3, včera nové, jen na předek, vzadu budou ty loňské winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 16.10.2011 10:01
     

    To už se zase přezouváeye popping smiley eye popping smiley jdu hledat,kam jsem si je na jaře uklidilaconfused smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zimní pneumatiky

    Datum: 16.10.2011 10:08
     

    Vzhledem k počtu ročně najetých km eye rolling smiley zimní vůbec nezouvám. Nové mě také čekají, letos poslední sezóna. Los, to je další zajímavá myšlenka, mám zadek (ne vlastní, auta, lehounký jako pírko, skoro bych mohla jezdit na diskách winking smiley , takže je to jako koncept inspirativní. )

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.