čtvrtek 28. března, 13:37 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: suee
Status:

Žehlící prkno

Datum: 10.09.2008 14:38
 

Nemate nekdo zkusenosti jake koupit zehlici prkno?zehleni nesnasim ale pry mi to na prkne pujde lip... grinning smiley pohybuji se ale cennove dost ruzne tak nechci koupit nejakej levnej smejd ale zase ne neco predrazeneho....eye rolling smiley Nevite na co si dat pozor?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 14:52
     

    Já měla asi dvě takové levné záležitosti, ale nedalo se na tom žehlit, pořád se to viklalo a kývalo. Teď mám toto:

    [www.zapusinku.cz]

    Je bytelné, ani se nehne. Jen ten odkládací pultík dole je na houby...moc toho neunese.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Žehlící prkno

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 15:10
     

    Já mám jedno z prvních na tento zůsob...a po té době je stále stabilní (nevím kolem 20let),je z nerezu,tak je stále OK..Jen teflonovej potah jsem za tu dobu občas vyměnila. Ještě nemá teda plastovou desku..

    Já bych při výběru koukla i na polohování, aby šlo nastavit plynule..podle potřeby a né jen třeba na tři polohy. Já měla jedině teflonovej povlak...líp se na něm žehlí..Taky velikost desky..raději širší...

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 18:18
     

    Mono, Lado diky za rady musim to uz nejak poresit...pradlo se kupi a zehlit se nechce eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 19:32
     

    Prkno je v této době uklizené ve špajjzu, když byly holky malý tak to měly jako pult thumbs down . Žehlím nejraději na stole grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 19:34
     

    Suee já teda ráda žehlím na prkně...a klidně si ho spustím hodně dolů a sedím u toho..teda když jsem měla malé věci..u cejch to teda zase ne..

     
  • Status:

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 19:52
     

    aj ja mám prkno,asi neaké podobné ako Lada,lebo ho už mám tiež veeeľmi dlho,poťahy tam tiež mením a už som sa raz rozhodla,že ho vymením za nové,no zistila som že to nové je horšie ako to staré,tak som to nové odložila do špajze a žehlím na to starom

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 20:17
     

    Anino viď..je stále super...nekejve se je stabilní...akorát má blbou mřížku na odkládání, tak si na ni nacvaknu kousek plech,abych mohla žehličku postavit.. thumbs down Tenkrát bylo na tu dobu drahý..stálo skoro čtyři stovky..vím,že měli ještě nějaké italské..to mělo právě s plastovou desku,ale stálo jednou tolik. Já skoro nežehlím,tak mi vydrží asi do smrti.. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 20:22
     

    Sjú,hele,nic nekupuj,já ti dám svoje a ty mi budeš za to žehlitwinking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley smoking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 20:24
     

    Evčo... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 20:24
     

    Mám podobný jako Mona. Momentálně je na něm pěkná vrstva prachu, bo ho nepoužívám - nežehlím, žehlí za mě sušička. smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 10.09.2008 21:03
     

    Pokud vím, je prkno nejlepší široké, s vlastní el. zásuvkou a držákem šńůry. Taky mi leží zaprášené za skříní, protože žehlím takovým tím malým mandlem - lisem. To se dají srovnat i ťangový křivě šitý trička winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (10.09.2008 21:04)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 11.09.2008 11:01
     


    Evca napsal(a):

    Sjú,hele,nic nekupuj,já ti dám svoje a ty mi budeš za to žehlitwinking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley smoking smiley


    Tak to asi neklapne evco ja to fakt nenavidim!! nejneoblibenejsi domaci cinnost co existuje thumbs up

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 11.09.2008 11:27
     

    Hm, tak ani já nemám na prkno žádné extra nároky, ale to bude patrně zejména mým aktivním přístupem k žehlení. Mám také již celkem letité, deska je ještě obyčejná dřevotříska, žádný plast nebo paropropustná mřížka. Na tom teflonový povrch, ten je dle mého soudu nutností, odráží vydané teplo, a tak tuto marnou činnost poněkud zefektivňuje. Druh desky je podstatný dle mého soudu podle typu žehličky, pro výkonnou napařovací a zejména parní ten děravý, ne? Ze svých zkušeností také hlasuji pro široké. Naopak mám ale opačnou zkušenost jak Lada, nám to plynule posuvné (již hodně starý model) přestalo držet polohu, takže jsme to řešili dočasnou rychloopravou za pomoci popruhu dole u těch příčných výztuh nohou, co některá prkna mají. Čili bylo plně stavitelné, ale jak to vypadalo, že. grinning smiley Proto jsem si naopak to další koupila s polohami pevnými, má jich deset, což je relativně komfortní, si myslím. Nestraším, jen prostě uvádím, že nám ten plynule posuvný mechanismus selhal, nevím, kolik různých technických řešení existuje. Hlavně aby bylo dostatečně stabilní, žádný vytřesený chudáček. Požadavky na ostatní komfort se stupňují s četností žehlení, čili pokud celkem málo, vystačí člověk s obyčejnějším prknem i žehličkou, pokud třeba nedejbože denně a košile a obdobné hrůzy, pak určitě nešetřit na žádné ze součástí žehlicího setu.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 11.09.2008 12:28
     

    Já, když vyperu, dávám si hodně záležet s pověšením prádla a většinou odmítám jakoukoli pomoc při této činnosti. Pokud věším mikiny a podobné vrchní oblečení, dávám kolíčky z boku, ne shora, aby na předním i zadním díle nebyly otisky kolíčků. Potom je pro mne velmi důležité sundání prádla ze šňůr. Fakticky přepečlivě skládám, bez faldíků a tak. Mám vedle sušáku venkovní stůl a vyhraju si s ím docela dost. No a pak mám na žehlení sotva třetinu prádla, které by se jinak žehlit muselo.

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.