čtvrtek 25. dubna, 22:36 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

Datum: 17.05.2016 13:38
 
Další fotografie:

A když jsme narazili na to harampádí, tak založím nové téma smiling smiley. (Aneb každý krám má své využití winking smiley grinning smiley.)

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (17.05.2016 14:19)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 18.05.2016 15:02
     
    p5180140.jpg

    ...... winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 18.05.2016 15:09
     

    Vyšší věková kategorie. flower smiley

    Anavi napsal(a):

    Hanule, já si naopak myslím, že kdybych ten žebř opřela vedle gauče, tak by kluci konečně ulízeli deky smiling smiley... Protože přehodit přes šprušli, to je pohoda smiling smiley. Složit to, to je neuvěřitelný problém! eye popping smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 08:20
     

    To by vydrželo chvíli, pokud by to bylo nové, pak by už ani to pohození na šprušli bylo nad jejich síly.

    Vycházím z analogie, kdy moje mládež má na dveřích věšáčky na oblečení a stejně leží hadry na zemi

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 09:07
     

    Hani, tvé děti neznám, ale okamžitě si získaly mé sympatie!!! love smiley
    (Tak ty tvoje to dělaj taky, jo??? eye popping smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley )

    P.S.

    Je fakt, že to úplně nechápu. Předsíňová stěna, šest PRÁZDNÝCH háčků... bundy na zemi, hozené na botech... eye popping smiley eye rolling smiley confused smiley

    Ale prý: A co to pořád řešíš? Dyk je to NEDŮLEŽITÉ!!!

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 09:13
     

    Já jim dám nedůležité, až jim to pochčije kočka, bude se vidět ta ochota si to na sebe voháknout.

    To si pak ten prázdnej háček zarazej do čela. Smradi.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (19.05.2016 09:14)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 09:38
     

    Dyž my kočku nemáme grinning smiley.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 09:48
     

    Stačí říct, zrovna se k nám další nastěhovala winking smiley šoupnu jí do krabice a pošlu PPL grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 10:13
     

    Ivo buď v klidu..kdybys viděla pokoj dětí..by tě hráblo...Jako teda nikde žádné nádobí, zbytky to by neprošlo ani náhodou, i pravidelně důkladně pouklízely prach, vyluxovat..i všechny zákoutí...to jako jo...Ale ty hromady oblečení, knih..atd..Jsem se chytala za hlavu, jací jsou bordeláři..No nenechalo to na nich žádné následky a období hromádek je pryč..jsem to měla také tak..Tak nezoufejte..je to normální stav.. grinning smiley

    Jinak jako mě toto nijak neoslovuje..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 10:22
     

    laduš, minule mě pobavila jedna známá. Nějak jsme si hromadně mateřsky stěžovaly, že pořádek podle našich představ nějak děti nejsou schopny pobrat. Ona má tři syny, 20,17,13, prý v pokoji těch nejstarších nebyla dva roky!!! a je psychicky velmi vyrovnaná! grinning smiley ... Dokud prej neproteče něco stropem, tak ji nikdo nedonutí tam otevřít ani dveře smiling smiley... Ovšem u toho nejstaršího prý zaznamenala první úspěchy, když si tam nedávno začal vodit děvče smiling smiley. To prý obratem zaplnil několik týdnů po sobě obě popelnice grinning smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (19.05.2016 10:25)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 13:30
     

    To bylo na to moje. Tvým nemám oprávnění nadávat.

    Anavi napsal(a):

    Dyž my kočku nemáme grinning smiley.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 13:33
     

    Nevím, jak se vyrovnám s takovými nenadálými výdaji!

    Anavi napsal(a): To prý obratem zaplnil několik týdnů po sobě obě popelnice grinning smiley.
     
  • Status:

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 14:49
     

    Děvčata, problémy s nepořádnými potomky, to je věčné téma. A věřte, že se tomu, za nějaký rok, budete smát. Já jsem vychovala dvě dcery, jedna byla akorátní a ta druhá, hrůza. Byla jsem ráda, když se od nás odstěhovala, protože už jsem neměla sílu, věčně řešit problémy, zda je nádobí v kuchyni či je všechno v dceřině pokoji. Říkala jsem si, ať se s tebou zlobí zas někdo jiný. Ten jiný byl její manžel. A tento hodný chlapec pochází z rodiny, kde je tak pořádná matka, že si doma museli připadat jak v kleci. A podle pravidla, že protiklady se přitahují, si tento muž našel naší nepořádnou holku a je rád, že ho nebuzeruje, zda si uklidil to či ono. Kolikrát jsem mu říkala, že se divím, že z toho příšerného nepořádku neutekl. Postupem času jsem pochopila, že měl vážný důvod. Přepořádnou matku. Dnes už se ta naše holka umoudřila a teď se zlobí se svými nepořádnými dětmi. To je běh života. drinking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 19.05.2016 23:10
     

    Alenko, u nás to má trochu pokračování ... velice nepořádný syn si našel přepečlivou ženu, podařilo se jí ho přesvědčit, že opravdu pořádek je skvělá a lépe koukatelná záležitost, vede k to u svohje děti se střídavým úspěchem ... nyní se tento přehnaně pořádkumilovný syn s dítětem vrátil do rodného hnízda a začíná "vychovávat" nejen svého staršího a mladší bratra, ale i mne.

     
  • Status:

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 20.05.2016 13:40
     

    Elo, nechat se vychovávat i ve věku babičky, to ti nezávidím. To já bych těžko snášela. I když, pro klid v domácnosti si člověk nechá líbir lecos. Naštěstí mě něco takového nepotkalo. Dcery jsou z domova a my je rádi vidíme, ale po několika hodinách jim rádi zamáváme na rozloučenou. coffe smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Žebříky (a jiné staré "krámy") v interiéru i na zahradě

    Datum: 20.05.2016 15:05
     

    Docela ti to, Alenko, věřím. Mám všechny tři kluky doma .... Mámahotel.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.