pátek 19. dubna, 20:28 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Zdravotní pojišťovny

Datum: 20.02.2008 13:19
 

Chtěla jsem se vás zeptat, jestli někdo využíváte určité výhody, které vám nabízejí zdravotní pojišťovny. Já bohužel nikdy nic nežádala - třeba příspěvek na to, že chodím s dítětem plavat apod. Včera jsem pročítala leták od pojišťovny a zjistila, kolik věcí by se tam dalo využít a nikdy mě to nenapadlo- např. příspěvek 300 Kč na vyšetření mamografem (na které je zdarma nárok tuším až po 40.roce věku) nebo různá očkování pro děti, která jsem cvakla v plné výši a doklad už nemám.

Znám spousta lidí, kteří to mají zmáknuté do detailů a pořád chodí s paragony a nechávají si něco proplácet... winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 18.07.2008 09:31
     

    Proplácení vakciny Prevenar:

    [www.qmagazin.cz]

    [www.prevenar.cz]říspěvkyzdravotníchpojišťovenvroce2008/tabid/1367/Default.aspx

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.07.2008 09:37)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zdravotní pojišťovny

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 21.04.2009 11:57
     

    Dneska mi přišli do práce nabídnout přestup do zdravotní pojišťovny Média.

    Docela bych do toho šla, jen prý zaměstnavatel nesmí mít dlužné zdravotní sad smiley... hm, tak to nevim.

    Myslíte, že u té nově vzniklé pojišťovny může být zádrhel? Že si třeba budete muset cvaknout něco hotově, když třeba váš zubař nebude mít s touto pojišťovnou smlouvu? Asi to tak je, ne? Oni mě teda ubezpečovali, že to tak nebude. Ale kdo by to pak doktorovi proplatil... confused smiley, to je přece blbost.

    Tak musím zjistit u svých dr., zda s nimi mají smlouvu.

    Nabízejí docela vysoké částky na úhrady vitamínů u dětí i dospělých.

     

    [www.lepsipojistovna.cz]

     

    Výhodou je i to, že můžete on-line sledovat, který váš lékař a za co si účtuje... takže si nemůže účtovat nevykonané jako to někde bývá běžnou praxí sad smiley.

     

    Za to, že jim přistoupíte ke smlouvě, vám dají šek k výplatě ve výši 400 Kč. eye popping smiley Takže když bych tam přihlásila sebe i kluky, tak je to 1 200 Kč na ruku, které vyinkasujete v červnu na přepážkách ČSOB.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (21.04.2009 12:18)
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 21.04.2009 16:22
     

    Anavi, kde jsi pojištěná teď? Taková nabídka je lákavá, což o to, ale je to pojišťovna, která si teprve buduje zázemí, vydá se ze spousty peněz, které můžou chybět později a nikdo jinej než pacient to nezaplatí. O té pojišťovně jsem slyšela, má sice vysoké ambice, ale ty můžou zůstat nenaplněné. Byla bych opatrná!!! Ještě se jim podívej na zoubekwinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 21.04.2009 19:33
     

    Ve Vojenské...

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 21.04.2009 21:42
     

    Ivo, ta Vojenská má docela slušnej nadstandart včetně zmíněných vitamínů, tedy jen pro děti, ale i spoustu nabídek,které bys právě ty mohla využít ... prostě je to zavedená pojišťovna.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 21.04.2009 21:52
     

    Anavi..vidím to stejně jako Evana..nešla bych do toho...Nemám důvěru v nově vznikající instituce.., lákat klienty na pár stovek..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 22.04.2009 08:33
     


    Evana napsal(a):

    Ivo, ta Vojenská má docela slušnej nadstandart včetně zmíněných vitamínů, tedy jen pro děti, ale i spoustu nabídek,které bys právě ty mohla využít ... prostě je to zavedená pojišťovna.

    Slyšela jsem, že se následkem krize uvažuje o sloučení některých pojišťoven, tak uvidíme, co z toho nakonec bude.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 22.04.2009 08:38
     

    Budu kolem toho pátrat. Máte ze zákona nárok tu pojišťovnu každý rok změnit, tak to zase není asi tak velké riziko. S Fakultkama údajně smlouvy mají, takže v případě většího zákroku tam snad jistota bude. Mě tyhle nové věci zajímají, ale je jasný,ž e se musí zvážit všechna rizika.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravotní pojišťovny

    Datum: 22.04.2009 09:43
     

    MÉDIA ZP, jako jediná zdravotní pojišťovna v roce 2009, proplácí zdravotní péči hrazenou z veřejného zdravotního pojištění všem poskytovatelům zdravotní péče v celé České republice. Jedinou podmínkou je, že již mají platnou registraci pro své zdravotnické zařízení a splňují podmínky personálního a technického vybavení ve svém zařízení. Toto vše MÉDIA ZP deklarovala i „Veřejným příslibem“, který obdržela zdravotnická zařízení. MÉDIA ZP hradí poskytnutou zdravotní péči i těm zařízením, která nemají Smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou a splňují výše zmíněné podmínky a mají zájem uzavřít Smlouvu s MÉDIA ZP. MÉDIA ZP hradí veškerou poskytnutou zdravotní péči pro své pojištěnce stejně jako všechny ostatní zdravotní pojišťovny. Pro své pojištěnce MÉDIA ZP navrhuje i výhodnější finanční podmínky úhrady. Například, pro praktické lékaře a pro praktické lékaře pro děti a dorost. Žádný z našich pojištěnců nebude muset přímo hradit poskytnutou zdravotní péči, pokud je tato péče hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Každý z pojištěnců MÉDIA ZP obdrží Evropský průkaz zdravotního pojištění, který mu dává nárok na poskytnutí zdravotní péče hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění za stejných podmínek, jako mají pojištěnci všech zdravotních pojišťoven v České republice.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.