čtvrtek 18. dubna, 16:22 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Zdravé ,,kapsle´´

Datum: 08.02.2007 14:40
 

Do schránky mi přišel časopis Šťastný život. Je plný rozhovorů se spokojenými zákazníky, jak dlabou různé kapsle a hubnou, mají aktovní život, vnitřní sílu a vitalitu, spoustu energienemají alergie...atd. Není lepší v různých životních etapách a situacích prostě pozměnit jídelníček, doplnit ten a ten vitamín, tu a tu látku, než se cpát chemickými náhražkami? Jaký máte názor vy?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Zdravé ,,kapsle´´

    Datum: 09.02.2007 14:01
     

    Podla mňa ide predovšetkým o obchod.Väčšina takto propagovaných prostriedkov spadá do kategórie potravinových doplňkov,takže výrobca musí len dokázať zdravostnú nezávadnosť ale už nie účinnosť prostriedku (ako je to u liekov).Vždy ma prekvapuje,ako sa  ľudia  bránia zpoplatneniu základných liekov(paralén a pod.) ,čo prestavuje položku rádoch desiatok korún,ale sú ochotný platiť vysoké sumy za prípravky s neistým účinkom.

    Netvrdím však,že by všetky tieto prípravky boli neučinné,ale pomer účinok : cena my pripadá nevyrovnaný.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zdravé ,,kapsle´´

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zdravé ,,kapsle´´

    Datum: 09.02.2007 14:30
     
    anny...přesně tak. Koukala jsem na těch 28 preparátů a jsou to většinou vitamínové doplňky, které lze tělu dodat přirozenou cestou. A jasně, že na tom patřičné firmy vydělávají.
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Zdravé ,,kapsle´´

    Datum: 13.02.2007 06:07
     

    Jakmile cítím z letáčku nebo ze zprávy v novinách přehnanou reklamu,-pryč od toho..

    Jestli mi někdo slibuje něco,co vlastně ani nejde splnit a chce za to horentní sumu,je jasné,že mě chce okrást o peníze.

    JABRAKA

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravé ,,kapsle´´

    Datum: 22.02.2007 09:31
     
    Mono, s těmito "letáčkovými" vitamíny zkušenost nemám, ale chodím na [www.celostnimedicina.cz] a tam je spousta zajímavých potravinových doplňků (a k tomu jsou prezentované názory uživatelů). Jsou to většinou dražší preparáty,ale věřím, že účinné. Kolegyně dcera trpěla hodně na astma, mezi jinými jim byla doporučena chlorella a opravdu to prý funguje.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zdravé ,,kapsle´´

    Datum: 22.02.2007 09:39
     
    Anavi...já neříkám, že to nefunguje, to nevím, nezkoušela jsem. Jen jsem pro to, nahradit tu chemii nějakou jinou stravou...třeba. Dodat potřebné látky přírodní cestou, protože chemie si myslím užíváme dost a dost. winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravé ,,kapsle´´

    Datum: 22.02.2007 09:45
     
    když oni jsou v tom někdy věci, které tady prostě nesplašíš - napíšu ti víc do sz
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.