pátek 29. března, 07:22 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Filipka
Status:

ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

Datum: 01.01.2013 12:26
 

Na WEEKU je holčina, kterou obdivuju,má vůli tak pevnou, že zhubla snad 20 kg. Už jsem z ní vyžebrala nějaké základní zásady jejího zdravého stravovacího programu, které zde uveřejním a doufám, že nám bude radit i dál......, viď že budeš, Romanko? flower smiley 

Je to sice běh na dlouhou trať, ale zároveň i celkově ozdravující výživový systém.

 

Tak - kdo si dal novoroční předsevzetí a chce pomoci svému zdraví a hlavně i estetickému působení vlastního těla ve velkém měřítku, jste vítáni! Pojďme se na začátku nového roku vzájemně podpořit!

 

Vím, že podobných diskuzí tady bylo již moc,ale není od věci začít znova. Vždyť třeba kouření se člověk také neodnaučí jen tak najednou, sama jsem byla vášnivá kuřačka a velká závislačka, avšak přesto již 10 let nekouřím.

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Filipka (02.01.2013 15:21)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: Filipka
    Status:

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 10.01.2013 10:53
     

    ROMI, co tvoje maminka, bude se také snažit trochu shodit? Tuhle jsi někde psala, že by také ráda jedla zdravěji a sundala nějaké to kilečko.

     
  • Autor: Reklama

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

     
     
  • Autor: Filipka
    Status:

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 10.01.2013 10:59
     

    Raduzo, tak ten 2. stupeń je, že to je cukrovka spíše vlivem životního stylu ve starším věku, tedy nadváha, papání nezdravých věcí atd. cukrovka 1.stupně postihuje spíše mladélidi,někdy i děti, protože mají nějak sníženou funkci slinivky.

     

    asi je spíš důležitá informace, jestli už bere inzulín a jak přísnou dietu mu nařídil lékař. Jestli si zkrátka musí přesně hlídat příjem sacharidů a bílkovin, a vůbec všeho co sní,nebo jestli stačí, aby si hlídal přísně jen příjem bílého cukru , omezil sacharidy a zhubnul.

     
  • Status: expert

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 10.01.2013 11:00
     

    [www.lekari-online.cz]

    [clanky.vareni.cz]

     

    Radůzo tady o tom něco máš.

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 10.01.2013 11:39
     

    Zatím bere prášky sice poslouchat nechce ale ode dneška semnou nehne ale těžké je sním že já se budu snažit a on si něco koupí to mu nadává každý z rodiny at to nedělá on váží hodně.Ale snad poslechne že nebude pozdě.Vidíto u rodiny mamky a bratra ten už měl infart a špatně vidí.A aspon už budem držet všichni že se budem podporovat Lena musí kvůli těm cévám a já jsem po operaci hiatohé kýli jicnu a žlučníku to už je rok.Tak snad se nám to za daří.

     
  • Autor: Filipka
    Status:

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 10.01.2013 12:07
     

    Raduzo, donutit ho nemůžeš, je dospělý a svéprávný, pokud nechce sám, tak holt se mu cukrovka zhorší. A to není už sranda, mému tchánovi te´d před pár měsíci amputovali kus nohy, měl tu cukrovkářskou gangrénu nebo jak se to jmenuje, když noha zčerná a odumře. a to je u těžkýc diabetiků dost časté. Na to se může i umřít. kdepak, s cukrovkou už nejsou žerty, to se musí člověk snažit zhubnout a nezlobit. Snažit se omezit cukry atd. Ale když to nechápe tvůj muž sám, tak by asi nepomohlo, i kdyby ses rozkrájela. ale každopádně, doma vař dietně, prospěje to vám všem a pokud bude muž něco dokupovat extra , tak to už s tím nic nenaděláš, a on si pak bude muset užít i ty komplikace, co k tomu jsou.

     

    ted je ještě v situaci, kdy má na výběr. Později už bude zahnaný do kouta a bude to buď a nebo.

     

    HanoK, díky za ten odkaz na kalkulačku nutiční hodnoty různých potravin, co jsi dávala. ale chtěla jsem zjisti, jak je na tom škrob, ale nějak jsem s tím nedokázala pracovat. Poradíš? nikde tam nemohu najít takový ten základní rozstřel potravin, tedy jejich energetickou hodnotu na 100 gramů.Díky.

     
  • Autor: Antarie
    Status:

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 13.01.2013 09:55
     

    Ahoj holky, jak se daří? Zítra ráno mě čeká vážení, tak jsem zvědavá, jaký pokrok nastal. Večer nastupuji do práce na noční, tak doufám, že se mi celé stravování nějak nepokazí. Koukala jsem na stránky Stobu, je to tam spíše o vážení potravin a to me děsně nebaví. Počítání kaloriií atd. Mamka má známou a ta jí všechno. Dá si i svíčkovou omáčku a k tomu jeden knedlík a úspěšně hubne. Samozřejmě, že ne často.

    Včera jsem byla na nákupu, tak jsem si doplnila lednici samou zeleninou a meli v akci activii bilou. Mokry chleba, pangase, kuřecí řízečky a nějaké mazadla. Cottage, lučinu, gervais.

    Během následujícího týdne si zajdu do bazénu. Doufám, že se tam dokopu! grinning smiley

    Dvě kávy za den s mlékem nevadí?

    Tak holky pište, at je co číst winking smiley co jste si vařily atd. please smiley

    Přeji krásnou neděli.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 13.01.2013 12:15
     
     
  • Autor: Antarie
    Status:

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 16.01.2013 20:40
     

    Dá se někde najít gramáž jednotlivých potravin, které by měl člověk za den sníst? Asi na Stobu, že?

     
  • Status:

    Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ PODLE ROMČI

    Datum: 25.09.2019 21:00
     

    Obdivuju děvčata co dokázaly shodit opravdu takovou váhu. Každopádně já teď piju chiashake, máte někdo zkušenost?

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.