sobota 20. dubna, 05:49 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: kekik
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Zdravá snídaně

Datum: 18.02.2010 16:00
 

Dobrý den,

Chtěla bych Vám nezávazně nabídnout jedinečnou možnost a zařadit Vás se do našeho projektu s názvem "Zdravá snídaně". Jde o projekt vhodný pro všechny - pro Vás, kterým se už nějaké to kilo zhubnout podařilo, pro Vás kteří svoji váhu chcete udržovat, nebo prostě chcete jen zdravě snídat a dostat pod kontrolu svoji chuť k jídlu.

Podle nejnovějších průzkumů je snídaně nejdůležitější součást dne a to z několika důvodů:

1. Je potřeba obnovit a dodat energii spotřebovanou za uplynulý den.
2. Důležitá je obnova stavebních jednotek a všech výživných látek.
3. Tělu chybí tekutiny.
4. Udržení energie na normální úrovni.

Jaká jsou další doporučení a jaká by teda správná snídaně měla být, se dočtete zde:
[www.snidejzdrave.cz]

Zdravá snídaně je ale důležitá i jako prevence nadváhy, viz. následující článek: www]" target="_blank">[www.novinky.cz]

Co získáte s projektem "Zdravé snídaně":
- správnou a vyváženou snídani na celý měsíc
- konzultace ohledně správné výživy a úpravy Vašich stravovacích návyků zdarma
- zlepšení vitality a kondice
- ušetřené peníze a čas, které byste jinak museli investovat do nákupu a přípravy snídaně

Co ztratíte:
- únavu a nervozitu
- odpadní látky uložené ve Vašem těle
- starost o to co si mám dnes dát k snídani
- tendenci vyhledávat nezdravé a lákavé svačinky

Pro individuální program pro Vás nebo Vaše blízké nás neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 21.02.2010 09:07
     

    Tak jsem znova koukla na ty stránky... a docela mě překvapilo hned první kriterium, které musí splňovat správná snídaně: obnovit energii spotřebovanou za uplynulých 24 hodin (to se vlastně jinými slovy píše i v tom úvodním příspěvku - musím se víc soustředit na to co čtu) eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Ono se podle tohohle "zdravého programu" za celý den jenom snídá??? No tak do toho bych nešla ani omylem!!! Mně paní doktorka tvrdí, že se mám snažit jíst v malých dávkách aspoň 5x-7x denně (podle toho, co ten den musím absolvovat)... a tý teda věřím mnohem víc!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anmara (21.02.2010 09:09)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zdravá snídaně

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 21.02.2010 09:53
     

    Nahradit spotřebovanou energi za minulý den jen snídaní?eye popping smiley

    To mi připadá dělená strava dle Lenky Kořínkové podstatně rozumnější. smiling smiley

    Vlastně se dá říci, že je to ve srovnání se zdravou snídaní téměř vědecky propracovaná metoda.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 21.02.2010 11:27
     


    Ram napsal(a):

    Nahradit spotřebovanou energi za minulý den jen snídaní?eye popping smiley

    To mi připadá dělená strava dle Lenky Kořínkové podstatně rozumnější. smiling smiley

    Vlastně se dá říci, že je to ve srovnání se zdravou snídaní téměř vědecky propracovaná metoda.winking smiley

    Rame, já už bych tady dělenku moc nerozviřovala smiling smiley. Víš, jaké to rozpoutává vášně! winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 21.02.2010 12:18
     


    Anavi napsal(a):

     

    Ram napsal(a):

    Nahradit spotřebovanou energi za minulý den jen snídaní?eye popping smiley

    To mi připadá dělená strava dle Lenky Kořínkové podstatně rozumnější. smiling smiley

    Vlastně se dá říci, že je to ve srovnání se zdravou snídaní téměř vědecky propracovaná metoda.winking smiley

    Rame, já už bych tady dělenku moc nerozviřovala smiling smiley. Víš, jaké to rozpoutává vášně! winking smiley

    Vždyť já dělenou stravu chválím. Když mám zvířátkovej den tak si dám nejradši vepřovou s chlupatými knedlíky a zapíjím to kozlem.winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lukaš

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 14.09.2010 14:39
     
    Chcete poradit jak snidat zdravě vice na [www.snidejzdrave.cz]
     
  • Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 14.09.2010 14:51
     

    Nepotřebuju radit, jsem už dost starej na to abych to věděl: slivovice, špekový hemenex, pivo!

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 14.09.2010 15:13
     

    Zdravá snídaně jsou ovesný vločky s ovocem a s mlíkem nebo jogurtem, kvůli tomu se přeci nemusím někam registrovat. eye rolling smiley

     

    Jan Kunc... dobrá alternativa chlapské zdravé snídaně thumbs down , málokterej chlap by pozřel vločky pokud by okolo nich neběžel alespoň řízek grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 14.09.2010 15:20
     

    Trixi, máš chlapy opravdu přečtené.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 14.09.2010 19:32
     
    Blb napsal(a):

    Nepotřebuju radit, jsem už dost starej na to abych to věděl: slivovice, špekový hemenex, pivo!

    Uf!!! To jsem si oddechla...

    Vidím příspěvek od Blba ve Zdravé snídani a říkám si: S Honzíkem není něco v pořádku!!!

    Ale vidím, že je!!! winking smiley grinning smiley thumbs down

    ***

    Je pro mě naprosto nepředstavitelná představa Honzy, kterak sedí ráno u jaji, snídá kukuřičné lupínky a zapíjí džusem, který mu jaja vymačkala chvilku předtím z čerstvých plodů grinning smiley grinning smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (14.09.2010 19:33)
     
  • Status: expert

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 14.09.2010 19:40
     

    Jo hiii a které Ivča chvíli před tím natrhala na zahradě :-) a je to SCI-FI ouplný

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 14.09.2010 19:48
     

    Já taky koukám, že to zdravé snídání už znám dávno a tak se tím i řídím a nepotřebuji se radit s dotazníkem. Bílá káva po ránu je pro mne to nejlepší a k tomu jak kdy někdy pečivo, jindy jogurt. Tak co chcete víc vědět je to podvod jak znás vytáhnout kontaktní údaje. A pokud někdo má BMI mimo normu ví to sám moc dobře......

     
  • Autor: SasaLisian
    Status: začátečník

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 28.01.2014 13:32
     

    Já se snažím snídat v klidu doma podobně, jak píšete, ale někdy je klasická nestíhačka, člověk zaspí a podobně a já pokud bych si ráno nedala ani nic malého, tak bych pak byla nefunkční, takže pro případ nestíhacího rána mám ve špajzce proteinové tyčinky, které zvládnu s kávou v autě po cestě do práce nebo pak v práci sníst a je..není to sice moc zdravé, ale určitě účinné..

     
  • Autor: veronikan
    Status: nováček

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 30.01.2014 15:27
     

    Dámy, jen bych ráda upozornila, že snídaně jako taková je nejdůležitější jídlo dne a pokud se jej někdo snaží nahradit kafem a cigaretou nebo nějakou sušenkou, můžete na to doplatit jako já... zjistili mi žaludeční vřed a i na [cs.medixa.org] píšou, že to není sranda. Bylo mi řečeno, že jsem si to pravděpodobně způsobila i svým hektickým stravováním během dne a že velkou roli hraje právě snídaně a v klidusad smiley Teď musím brát pravidelně prášky a modlit se, ať mám pokoj...

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 30.01.2014 17:19
     

    Veroniko, to je ale přece všeobecně známo, že snídaně je důležitá, i to, jak by měla vypadat. Jen ta praxe z nejrůznějších důvodů pokulhává. Stejně tak každý ví, že kouření a němístné pití alkoholu zdraví neprospívá.

    Tady šlo spíš o to, že určitě není nutné někomu dávat informace o sobě, abych se dozvěděla, co vím. Z té nabídky kouká jak sláma z bot, že jde hlavně o prodej nějakých doplňků stravy za peníz určitě spíš větší grinning smiley Takže asi tak

     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 28.01.2015 12:51
     

    Já si třeba pod zdravou snídají představuji ovoce, nevím proč to mám tak spojené...ale stejně ho nejím, protože jsem od malinka zvyklá na pečivo nebo buchty a kakao, čaj nebo džus grinning smiley takže má snídaně například dnes vypadala takto: celozrnný chlaba, lučina a lerdamer (nevím jak se to píše grinning smiley) a hrnek kakaa grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.