čtvrtek 28. března, 22:03 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: kekik
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Zdravá snídaně

Datum: 18.02.2010 16:00
 

Dobrý den,

Chtěla bych Vám nezávazně nabídnout jedinečnou možnost a zařadit Vás se do našeho projektu s názvem "Zdravá snídaně". Jde o projekt vhodný pro všechny - pro Vás, kterým se už nějaké to kilo zhubnout podařilo, pro Vás kteří svoji váhu chcete udržovat, nebo prostě chcete jen zdravě snídat a dostat pod kontrolu svoji chuť k jídlu.

Podle nejnovějších průzkumů je snídaně nejdůležitější součást dne a to z několika důvodů:

1. Je potřeba obnovit a dodat energii spotřebovanou za uplynulý den.
2. Důležitá je obnova stavebních jednotek a všech výživných látek.
3. Tělu chybí tekutiny.
4. Udržení energie na normální úrovni.

Jaká jsou další doporučení a jaká by teda správná snídaně měla být, se dočtete zde:
[www.snidejzdrave.cz]

Zdravá snídaně je ale důležitá i jako prevence nadváhy, viz. následující článek: www]" target="_blank">[www.novinky.cz]

Co získáte s projektem "Zdravé snídaně":
- správnou a vyváženou snídani na celý měsíc
- konzultace ohledně správné výživy a úpravy Vašich stravovacích návyků zdarma
- zlepšení vitality a kondice
- ušetřené peníze a čas, které byste jinak museli investovat do nákupu a přípravy snídaně

Co ztratíte:
- únavu a nervozitu
- odpadní látky uložené ve Vašem těle
- starost o to co si mám dnes dát k snídani
- tendenci vyhledávat nezdravé a lákavé svačinky

Pro individuální program pro Vás nebo Vaše blízké nás neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 18.02.2010 16:04
     

    Jdu si to omrknout winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zdravá snídaně

     
     
  • Autor: kekik
    Status: nováček

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 18.02.2010 16:23
     

    Pokud budete mít jakékoliv otázky ráda odpovím

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 18.02.2010 16:30
     

    Zdravou snídani mám ráda a myslím, že v 90% ji i každé ráno mám...no dobře tak nějak se snažím aby byla zdravá winking smiley ale poskytovat kvůli tomu své osobní údaje nejspíš nikomu nebudu tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 18.02.2010 16:31
     

    Je kafe a cigáro zdravá snídaně??confused smiley

     
  • Autor: kekik
    Status: nováček

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 18.02.2010 16:33
     

    To zálež jen na Vás, pokud by jste na mých stránkách vyplnila ten uvedený dotazník, mohu Vám podle údajů vypracovat analýzu stavby těla a poradit co dál smiling smiley

     
  • Autor: kekik
    Status: nováček

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 18.02.2010 16:35
     

    Evco, myslím že vás asi moc nepotěšímthumbs up to opravdu nerada slyším takové věci (jedy) do těla a ještě hned po ránunono smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 18.02.2010 16:54
     

    Evčo ty už zase kouříš?? eye popping smiley eye popping smiley nebo ta ranní je ta jedna jediná? grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 18.02.2010 22:11
     

    Já se přiznám, že jsem před časem na tu stránku zabloudila a odradilo mě přesně to, co suee. Zavedli jsme ovšem s kolegyní v práci pravidelné snídaně na střídačku. Je to fajn, ale na váhu to nemělo vliv, tedy pokud jsem spíš něco nepřibrala grinning smiley Nehodlám to prověřovat, bo snídat je skutečně dobré thumbs down

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 19.02.2010 11:57
     

    na stránky jsem se taky mrkla... a jelikož je tam otázka "Proč hledáte změnu?" tak vidím, že to není pro mne... změnu nehledám, poněvadž při životním stylu co vedeme, to změna snídaně nezachrání winking smiley snídám nepravidelně... buď doma nebo v kanceláři... podle toho, jaký mám ten den program... coffe smiley

     
  • Autor: kekik
    Status: nováček

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 20.02.2010 09:08
     

    Možná máte trochu pravdu že při životním stylu co vedete jak píšete, to změna snídaně nezachrání, ale určitě by to byl dobrý krůček v před a vaše tělo a především váš organismus by Vám byli vděční a určitě by se odvděčili.

    Já třeba když jsem začala se Zdravou snídaní, tak jsem nečekala nijak výrazné změny, ale po 3 měsících se mi srovnal tlak, nejsem tak unavená jako dřív a nyní asi po roce s projektem Správná snídaně se mi krásně vyčistila pleť, nemám potíže s menstruací (bolesti břicha atd.) Opravdu se cítím dobře a je to na mě znát :-)

    Proto bych byla ráda kdyby tuto možnost znal každý, mě to velice pomáhá a jsem nadšená, proč by to nemohlo pomoci i Vám :-)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 20.02.2010 10:39
     

    A co ti brání? Sem s tím, ráda si přečtu, jak na to a možná nakonec i aplikuju. O co tedy jde? Co dělat?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 20.02.2010 11:11
     

    No ba thumbs down. Taky se ráda poučím.

     
  • Autor: kekik
    Status: nováček

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 20.02.2010 17:53
     

    Mrkněte se na mé stránky [www.snidejzdrave.cz]

    pokud zde vyplníte dotazník, vypracuji Vám analýzu stavby těla zdarma a poté doporučím nějaké ty produkty na zdravou snídani.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zdravá snídaně

    Datum: 20.02.2010 18:18
     

    už 30 let piji ráno ke snídani kafe......a měnit to nehodlám....a s tím i dožiju.....a poněvadž mi to stále vyhovuje a nemám s tím problém, tak to asi tak nezdravé nebude. A jestli někdo nechce poradit jen tak bez dotazníku.?....Myslím že to je koupit nějaký drahý doplněk stravy. A na to já nevěřímnono smiley

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.