čtvrtek 28. března, 13:12 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kuchyně
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Kuchyně
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: nadin
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

zdena kuchynska linka

Datum: 03.12.2007 19:36
 

shanim veskere informace ,fotky ,odkazy na zdene kuchynske linky,jestli mi nekdo muze pomoct.chtela bych takto rekonstruovat panelakovou kuchyn.predem dekuji za vsechny informace.please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 18.01.2008 10:31
     
    Evco, já jsem si vždycky přála mít kuchyń velkou, takže když nám tenkrát architekt navrhoval současnou kuchyň podle mých požadavků, ptal se: budete tam jezdit na bruslích,abyste přejela z jednoho konce na druhý? smiling smiley No, na bruslích nejezdím a ten prostor si užívám! A někdy se mi stane, že i přes tu délku kuchyňské linky není co kam položit eye rolling smiley eye popping smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: zdena kuchynska linka

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 18.01.2008 12:21
     
    Tak to se mi stává stálesad smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 19.01.2008 15:44
     
    myslím,že zarvat celou kuchynskou linku různým harampádím,není věcí její velikosti.to se prostě furt někde něco pokládá a bud se to vejde, nebo né.aspon u nás to tak je a člověk žasne ,z kolika sklenic a hrnků pijí 2 děti.má se na to ve skřínce prášit?grinning smiley jinak obrázky jsou moc hezké.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 19.01.2008 18:55
     
    Tak tak hrnků mraky a na kafe mám jeden celodenní,akorát ho večer opláchnu
     
  • Autor: radovan
    Status: nováček

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 19.02.2008 09:41
     
    Dobrý den, chci začít stavět novou zděnou linku mám vše vymyšlené ale potřebuji poradit z jak silného ytongu mám stavět .Díky za odpoved
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 19.02.2008 18:48
     

    Radouši, zajdi se poradit s chlapama. My jsme tady samý baby. Vlastně, občas sem zajde jeden hrabě, co má zámek na Moravě, ale ten tomu taky nebude rozumět, na všechno má lidiwinking smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 19.02.2008 20:03
     

    Pokud to budeš stavět z Ytongu,nevím,co tím získáš.Pokud chceš využít ytong pro tvarové aplikace,prosím.Ale význam vyzdění částí kuchyňské linky bych viděl v použití normálních cihel,a neomítat.Bílé spárování by tomu dodalo parádu.Spíše bych se přikláněl k použití dřeva-masivu.

    JABRAKA

     
  • Autor: Luca
    Status: nováček

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 23.07.2008 20:05
    Hodnocení fotografie "zdena kuchynska linka": 5
     

    Ahoj,mě se zděné kuchyně také moc líbí právě jsme koupili baráček,tak bych jí tam chtěla mít.Chtěla jsem poprosit jestli někdo nemá kontakty na někoho kdo je dělá.Už mam udělaný náčrtek smiling smiley jen přemýšlím jestli světle modré dvířka,nebo zelené smiling smiley.Děkuju za pomocflower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Betulka

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 08.08.2008 20:05
     

    tady je návod jak to dělali na Slovinsku. [www.podsvojostreho.net]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 20.08.2008 13:28
     

    Betulka: ty fotky jsou skvělý! thumbs down

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 20.08.2008 14:29
     

    chjo.... to je nádhera, škoda, že mám malou kuchyň.... hned bych všechno rozkopala... eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 20.08.2008 14:31
     

    skrblice: tak cožpak o to - rozkopat to jako můžeš winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 20.08.2008 14:42
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley ....Ivčo, nenaváděj, jooooo? .... musela bych překopat celej spodek... (baráku myslím), a to jsme teprve před 5 lety skončili... ale slintám nad tím Slovinskem, a ještě když je k tomu takovej krásnej návod...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 20.08.2008 14:44
     

    taky jsem na to zírala - to vypadá, že to šlo samo winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: zdena kuchynska linka

    Datum: 20.08.2008 14:44
     

    Že ty bys zase chtěla spát se zedníkem v jedný cimře? nono smiley winking smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.