úterý 19. března, 10:10 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Konzervace
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Konzervace
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Zavařování

Datum: 01.10.2007 09:33
 
zavařujete klasicky v hrnci (a jak dlouho) nebo v troubě (to jsem zatím nezkoušela), ale je to prý rychlejší než v hrnci, poté co jsem zavařila už nespočet skleniček s houbama, bych třeba zkusila i tu troubu, jen nevím jak confused smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 20
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 26.07.2018 22:20
     

    já ji uvařím,nakrájím jako hranolky a zavařím v láku na okurky. Můžem se užrat mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zavařování

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 28.07.2018 15:03
     

    Já ji dělám se zelím a cibulí.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 29.07.2018 11:19
     

    Dotaz - jak se pozná, že je dýně Hokaido zralá a může se utrhnout?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 30.07.2018 11:22
     

    [www.dyne-hokaido.cz]

    Míšo, pokud to není s křížkem po funuse, tak podle vybarveného vzhledu a sušších stonků. Viz odkaz.

    Z mé zkušenosti, když jsem je nuceně cca o měsíc podtrhla, tedy spíše odřízla tím pádem, krásně došly a vydržely skladování hluboko do zimy.

    Missi napsal(a):

    Dotaz - jak se pozná, že je dýně Hokaido zralá a může se utrhnout?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 06.08.2018 19:18
     

    Dnes jsem zavařila pět sklenic okurek a deset sklenic broskví. Protrháváme je a mám celkem patnáct sklenic. Vychytávka Ládi Hrušky s nalepováním etiket bez papíru, co na Week někam dala Iriska, je skvělá věc. Když se natištěná etiketa pečlivě přilepí na průhlednou pásku, jde ve vodě snadno a rychle stáhnout a na pásce zůstanou jen písmenka. to se přilepí na zavařovačku. vypadá to moc dobře thumbs down A nijak to nezdržuje. Připomínám, že to nejde v inkoustové tiskárně, jen v lejzrovce

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 06.08.2018 22:58
     

    Drahuš je to fakt vychytávka, co? thumbs down smiling smileyTaky to dělám.

     
  • Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 06.08.2018 23:20
     

    Nesundává se pak blbě ta izolepa z láhve, nenechá tam lepidlo?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 07.08.2018 00:59
     

    Dobrá otázka, jaji.
    Neznala jsem, jde asi o tohle, že:

    [www.facebook.com]

     

    Určitě zajímavé i hezké, ale na běžný konzum už bych asi nevolila, postrádám patřičné nadšení, spíš na trvalejší popisku typu té cukrové dózy.

     

    Etiketové lepidlo odstraňuji na dávnou radu Lady olejem, koukám, že Láďa Hruška praktikuje majolkový zábal.

    [napady.iprima.cz]

    Některé průmyslově užité lepy však odolají snad čemukoli. moody smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 07.08.2018 08:19
     

    Jak se neomyje lep napoprve v myčce, sklenici vyhazují, vyházela jsem i všechny s namačkavacimi vicky a teď nemám pomalu do čeho zavářet. Cedulky nevytvářím, lepím samolepky na víčko.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 07.08.2018 10:35
     

    už mi to zavařování jde na nervy. dědek se pustil do jablek na buchty. . musím oškrabovat , vykrajovat jadřince . už mně štve. na druhou stranu vykřikuje abych zhubla a peče jak blbý . v to vedro . asi ho pošlu na psychinu . včera zase dělal zázvorky. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 08.08.2018 07:55
     

    Kaaj, je to obdivuhodný v jeho věku. Já radši broskve napůl rozdala a nějaké nastrkala do lednice. Na postupné jedení. Nakonec jich ani tak moc nebylo. A o kompoty a marmelády nikdo moc nestojí. Takže skoro zbytečná práce. Docela dlouho mi trvalo než jsem si na tohle zvykla, že by to byla z větší části zbytečná práce.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 08.08.2018 13:36
     

    Broskve a meruňky jsou jediné ovoce, které v kompotované úpravě spotřebuji na koláče apod.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Zavařování

    Datum: 08.08.2018 14:44
     

    Mne deti taky nechteji marmelady jist, obcas rada neco zavarim, ale stejne mi to pak zbyde ve spajzu. angry smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 09.08.2018 20:00
     

    Dnes brzy ráno jsme museli oškubat všechny broskve, protože je kroupy natloukly a fofrem se zavařovaly do kompotů, abychom půl stromu nevyhodili. Koukala jsem, že i nashi mají hnědé flíčky. asi půjdou časem do kopru také angry smiley A těch pár jablíček, které máme poprvé, jsou natlučené též. Jsou raně podzimní, takže, jak uvidím, že se kazí, otrhám je a udělám aspoň štrůdl. Na jeden budou

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 16.08.2018 21:24
     
    dsc00375 (7).jpg
    Další fotografie:

    Tak už jsem si zase hrála. grinning smiley

    Poslední letošní marmeláda, ostružinová. winking smiley No, na to, co jich bylo, jsou malý a zcvrklý, ale do marmelády dobrý. thumbs down

    Ještě dozrávají.

    Jo a zase jsem objednala nový víčka, tentokrát s motýlkama. No, řekněte, nejsem já prdlá? grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Konzervace (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.