úterý 19. března, 09:44 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Konzervace
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Konzervace
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Zavařování

Datum: 01.10.2007 09:33
 
zavařujete klasicky v hrnci (a jak dlouho) nebo v troubě (to jsem zatím nezkoušela), ale je to prý rychlejší než v hrnci, poté co jsem zavařila už nespočet skleniček s houbama, bych třeba zkusila i tu troubu, jen nevím jak confused smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 20
  • Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 01.07.2022 11:45
     

    Jéé Laduš to je super nápad, ale nemám tolik místa v mrazáku. Letos je rybíz obalený, budu muset vytáhnout mlýnek. U Manči mě překvapilo to zakvašení to bych neriskovala, nevykvasí to pak komplet? Já vylisovanou šťávu trochu zředím vodou a přidám 1.1 cukr, povařím a dám horké do zavařovaček pod víčko a hotovo. Někdy dám trochu citronové kyseliny, třeba do malin nebo ostružin.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zavařování

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařování

    Datum: 01.07.2022 12:42
     

    Davám tak i jiné, ostružiny, jahody.. co se nespotřebuje, pak svařím mix do marmošky.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 01.07.2022 13:56
     

    Já jsem četla, že když zakvasí, tak potom neželíruje. Potvrdit to ale nemůžu. Zředit by bylo asi spolehlivější. Mrazák mě napadl, že by se nemuselo vařit a zůstanou vitamíny, ale nemám místo.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 03.07.2022 15:28
     
    img_20220703_133635.jpg

    Hlásím, že rybíz zatím neztuhnul a ve spíži přibyla malinovka. Dobré jsou obě. Na rozdíl od marmelád to i mizí, tak se budu ubírat tímto směrem. Až přestanu kojit, vrátím se k likérům

    tongue sticking out smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 10.07.2022 13:04
     

    Mančo, vypadá to dobře, s tím jogurtem. mls smiley

    Já měla včera zavařovací den...

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 10.07.2022 14:27
     

    Gabčo, obdivuju tě, jak to máš upravené. thumbs down Kdybys viděla moje, thumbs up nalepený malý štítek, začáteční písmeno a rok,... no je důležité, že vnitřek je dobrý... ale mohla bych se polepšit, obzvlášť ty pro podarky. nono smiley .....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 10.07.2022 22:31
     

    Alenko, díky. winking smiley

    Holky, co dělat, aby meruňky po zavaření nezhnědly? Jako ty vrchní bych pochopila, ale teď jsem vyhazovala loňskou sklenici, byly skoro všechny nahnědlý a hnusný....

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 11.07.2022 00:12
     

    nejsem si jista, tipla bych kombinace málo cukru a málo sterilované, na nižší teplotu....taky se mi to už stalo, většinou malá doba sterilizace...

     
  • Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 11.07.2022 00:21
     

    Já, když jsem zavářívala, tak jsem kvůli barvě použila citronovou kyselinu a trochu víc cukru i když sladký moc nemusím.Ona kyselina srazí tu sladkost. Ale úplná jistota to taky není.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 11.07.2022 06:36
     

    Holky, asi to bude tím. Zavařují 10 minut na 80 stupňů. Mám zavařovací hrnec. No ono chvíli trvá, než to na těch 80 naběhne. A zase to nechci mít bláto, mám radši tvrdší.

    A vloni jsem možná udělala blbost, že jsem je jen zasypala lžíci cukru a zalila převařenou vlažnou vodou. Pak jsem to jen promichala zatřepáním. Letos jsem dala i víc cukru( smíchala jsem zvlášť), byly vloni i málo sladký. No uvidíme, člověk se furt učí....Díky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 11.07.2022 10:07
     

    Dostala jsem kompoty od kamarádky, jejíž maminka likvidovala sklep a oni to nejedí. Byly taky hnědé, ale chuťově výborné. Tak jsem to rozvařila s cukrem a polila tím knedlíky, bylo to moc dobré a ta barva až tolik nevadila. Nesmí to být samo rozbředlé. Tady byl problém jen v barvě. winking smiley

    gabca napsal(a):

    Alenko, díky. winking smiley

    Holky, co dělat, aby meruňky po zavaření nezhnědly? Jako ty vrchní bych pochopila, ale teď jsem vyhazovala loňskou sklenici, byly skoro všechny nahnědlý a hnusný....

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 11.07.2022 10:12
     

    Gabčo, když zavařuju meruňky, což moc často není, nemají je zrovna v oblibě ... vykrájené dávám do trochu octové vody (radí i sůl, prý zachovává barvy), potom přecedím (sliju vodu přes síto - radím blbě, kosa tahat žížalu nemá smysl učit) - nikdy nedávám cukr do sklenic a zalívat vodou (dělávala máma mého chlapa, zavařeniny nic moc - navíc používala jakousi sterilovačku či co, nevařila) ... dělám cukrový nálev, cukr podle sladkosti, přejít varem. Podle zralosti - tuhosti - 15 min na 80, případně ubírám. Kamarádka ze zásady zavařovala vše - do bodu varu vody a vypnout.

    Mne už to letos moc neba - mám zavařeno mraky angreštu, marmelád taky (už nemám malé slenice a kupovat nebudu) a ještě je tam josta, červený rybíz a dnes bych měla znovu obrat maliny ... ach jo.

    Naloženy 2 čl sklenice kvašáků a začnou okurky ...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 11.07.2022 10:15
     

    Naše mamka je zavařovací génius, toto bohužel nepodědím. confused smiley Dělaly jsme revizi sklepa (je tam tma a zima) po té, co byla mamka rok "mimo provoz". V rámci toho, jak letí potraviny nahoru, jsme teď po letech vděční, že má mamka narvaný sklep kompoty a okurkami, všemi možnými sirupy, marmeládami a džemy. X let jsme to moc neodebírali. Ovoce se dalo koupit za dostupné ceny čerstvé. Teď jsem se tam s radostí vrhla. Takže jsme objevily třeba džem z ostružin z roku 2010. Barva nádherná, víčko drželo tzv. jak "helvétská víra", vůně úžasná, konzistence ideální, chuť nepopsatelná. thumbs down thumbs down thumbs down Skoro se mi tomu nechce věřit.

    Mamce se za celý její "zavařovací" život zkazil počet sklenic, který by se dal doslova spočítat na prstech rukou. Ona je teda velmi poctivá v té sterilizaci před, ovoce má taky čisté, nikdy ani kousek nahnilého (to znám "umělkyně", které meruňky zavařují skoro ve stavu, jak je posbíraly pod stromem eye popping smiley , asi mají dojem, že var to nějak zhygienizuje a to nahnilé nevadí... to vždycky čumím). Pak se diví, že jim po 14 dnech vše zkvasí a doslova vystřílí víčka... confused smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 19.07.2022 14:29
     
    received_1077229866224586.jpeg

    Dnes 17 sklenic, thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zavařování

    Datum: 20.07.2022 08:02
     

    Miluju tu mrkev v tom. mls smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Konzervace (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.