pátek 29. března, 08:20 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Zavařovací hrnec

Datum: 31.10.2008 15:10
 

Blížia sa Vianoce a já premýšlam,čím by som sa mala obdarovať. Premýšlala som na zavarovacím hrncom,ale mám obavy,či to nebude len ďalší krám,čo nakoniec skončí ve sklepe.Síce niečo doma zavárame,ale už toho zďaleka nie je toľko ako pred pár rokmi.Máte ho niekdo? Ste s ním spokojné? A na čo si dávať pri výbere pozor? a akú značku si vybrať?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 17.07.2018 08:03
     

    Jj, také jsem provozovala grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zavařovací hrnec

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 17.07.2018 08:25
     

    Taky mám pozink s teploměrem uvnitř.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 17.07.2018 14:40
     

    já celý leta zavařovala kvanta všeho v černým vysokým hrnci po babičce. Jenže už byl děravý, tak jsem šla do toho z Lidlu a nelituju.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 17.07.2018 16:07
     

    Drahuško, jj je toodštavovač, ale kdž dám jeden díl pryč, zavařuji v páře a zatím do jde. Jinak zavařovací jsem někde vidl byl digitální a s teploměrem a stál kolem 1500 Kč tuším, ted nevím přesně. Na to, že zavařuji já sám a to 3x do roka mě to stačí a stačí mě i veliký kovový drnec co mám ve sklepě. Do toho jsem strčil noviny, vodu a dal do něho vlašky .

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 17.07.2018 19:18
     
    dsc00084 (4).jpg
    Další fotografie:

    Zavařovací hrnec chci taky, i když letos toho v něm asi už moc nestihnu. Výročí máme až srpnu. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 17.07.2018 19:43
     

    Já roky zavařovala v troubě. Plech s vodou, nastavila teplotu a čas a v pohodě. Už ovoce nemáme tak nezavařuji, max pár džemů winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 17.07.2018 20:40
     

    iviku, letos jsem to poprvé také zkusila, ale moc nadšená jsem nebyla. Hodně vlhko a údajně odcházejí víčka od láhví. Právě trouba mě rozhoupala k novému hrnci. Posledních několik let jsem nezavařovala, ale mám v plánu se polepšit. stydlin smiley smiling smiley smoking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 17.07.2018 20:51
     

    ... ve starém zavařovacím hrnci, v tom uprostřed s teploměrem, dnes zavařili 35 lahví okurek

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 18.07.2018 12:18
     

    Okurky chci zaky někde koupit a zavařit. To bude asi to poslední co udělám letos, uvidíme. grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 18.07.2018 13:23
     

    Bylinky suším jednoduše v přepravce zeleninu.. grinning smiley Páč letos mám okurky a máslové dýně ještě nasázené na druhé zahradě, tak jsem nechala hafo měsíčku..suším ho ségře..Řešila jsem kam s ním...kde sušit..Nakonec jsem koupila kus jemné sítě do oken, přepravku jí vyložila, nechala kus tak aby se zakryla i zhora...jen jsem po stranách zakolíčkovala..Nechám venku někde ve stínu, tak aby šel luft i ze spodu. (otočím plastovou židli a přepravku šoupnu mezi nohy grinning smiley ) NIc tam nenalétá, nikam se to nerozlétá..Když bylo hnusně, tak jsem nechala v zahradním domku..Podle potřeby dosuším v sušičce..

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 18.07.2018 13:41
     

    hmm Franto - pospěš ! na trhu říkali ,že okurky končí a jsem ráda, že je dědek dotáhl půlden před lijáky.dnes zavařil pár 2 litrovek papriky vycpané zelím - v Deku . doufám , že to je konec. sice ráda čichám ten nálev , ale ten bordel v kuchyni už mně nebaví -

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 18.07.2018 15:38
     

    U nás chtějí 30 korun za kilo, na to jim sere Šarik. thumbs up angry smiley To si těch deset sklenic za sezónu koupím a vyjdou mi levněji

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 18.07.2018 15:45
     

    na trhu byly u nás okurky za 22 kč. taky ne levné -- spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 18.07.2018 16:26
     

    náš dodavatel, otec snachy, nám je pošle i s koprem a jako bonus cuketu

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (18.07.2018 16:26)
     
  • Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 18.07.2018 17:21
     



    drahus napsal(a):

    iviku, letos jsem to poprvé také zkusila, ale moc nadšená jsem nebyla. Hodně vlhko a údajně odcházejí víčka od láhví. Právě trouba mě rozhoupala k novému hrnci. Posledních několik let jsem nezavařovala, ale mám v plánu se polepšit. stydlin smiley smiling smiley smoking smiley

    Já to dělala spoustu roků a v pohodě. Pro mě jednodušší než v hrnci. Dělávala tak i maminka, hrnec jsme měli a prakticky nepoužívaly. Jenom když jsme dělaly něco společně, tak aby to bylo rychlejší. Ona měla plynový sporák, tak to bylo v pohodě, já na indukci nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.