čtvrtek 25. dubna, 17:47 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Zavařovací hrnec

Datum: 31.10.2008 15:10
 

Blížia sa Vianoce a já premýšlam,čím by som sa mala obdarovať. Premýšlala som na zavarovacím hrncom,ale mám obavy,či to nebude len ďalší krám,čo nakoniec skončí ve sklepe.Síce niečo doma zavárame,ale už toho zďaleka nie je toľko ako pred pár rokmi.Máte ho niekdo? Ste s ním spokojné? A na čo si dávať pri výbere pozor? a akú značku si vybrať?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 30.05.2016 13:42
     

    Už jsem to zjistila a příští pondělí vstávám brzo a jedu pro něj:-), loni mi utekl.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zavařovací hrnec

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 08.06.2016 06:36
     

    Hrnec jsem koupila včera a měli jich tam ještě dost. Nemají je poprvé a je to věc, co se nekupuje každý rok, trh je už asi nasycený. thumbs down

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 08.06.2016 07:55
     

    Zrovna včera jsem byla v Lidlu a i u nás jich mají ještě dost.

     
  • Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 08.06.2016 08:17
     

    Jooo já pro něj jela v pondělí hned ráno smoking smiley měli jich hodně, ale dobře tak, ulovila jsem k hrnci i dvě krásná trička a letní šaty. A byla jsem v osm už doma na zahradě a mohla pracovat:-).

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 08.06.2016 12:42
     

    No člověk nikdy neví,mi v HK vyprodali zmrzlinovač,než jsem se rozhoupala.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 08.06.2016 21:16
     

    taky už ho mám.Teď budu chodit k Laduš na rady. Ta už ho má vyzkoušený.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 09.06.2016 08:35
     

    Tak skvělé...hlavně, aby letos bylo vůbec co zavařovat...

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 09.06.2016 09:25
     

    Lado, to máš bohužel pravdu. U nás sice nepadaly kroupy (tedy nerada bych to zakřikla), ale ty pozdní mrazíky udělaly taky své. Snad poprvé nemám třešeň obalenou. Na zobání bude, ale asi jen na to. U sousedů mají třešně o něco dřív, tak jsem se šla podívat, jestli už je tam něco k mlsání, ale oni nemají snad ani třešínku! Meruňka po loňské pěkné úrodě taky letos nemá vůbec nic...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 09.06.2016 09:51
     

    Právě, něco sejmul mráz, ostatní zase kroupy..Okurky jsem musela podsejt znovu, umlátilo je to, spoléhám na zelí..musím udělat salátu jednou tolik než loni..

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 12.06.2016 08:45
     

    Já si letos ani neškrtnu a příští rok doufám ulovit hrnec také. love smiley

    Tak přeji všem šťastlivým novým majitelům, aby se přece jen podařilo řádně jej otestovat. flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 12.06.2016 17:12
     

    měla jsem v něm naložený bezinkový květy na sirup.Laduš myslíš, že jsem to v něm mohla i uvařit? Netroufla jsem si.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 12.06.2016 18:12
     

    Irisko určitě...Já v něm vařila i kosti na vývar.. grinning smiley Měla jsem dvě velké krůty, celé jsem je vykostila, aby to nezabíralo místo, nez to vařit na etapy, páč nemám tak velkej hrnec, tak jsem oba koráby a všechny kosti uvařila v něm..vývyr s obraným masem, už pak zabral míň místa. V pohodě, jen jsem v něm pak povařila vodu s jarem , abych ho odmastila..a umyla..

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 12.06.2016 18:55
     

    tak příští týden budu dělat další dávku,takto tak udělám. smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 04.07.2016 20:14
     

    tak po odborné konzultaci s Ladou jsem úspěšně prvně zavařila třešně v hrnci. Zítra budu pokračovat nejdřív lákem a pak zavařit okurky a červenou řepu.

    Laduš ještě jednou dík. Samo, že jak jsem zavěsila hned jsem ten návod našla grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 04.07.2016 20:57
     

    Nemáš zač..to tak bejvá, když něco akutně potřebuješ, tak to nelze najít a přitom na to koukáš..znám to.. grinning smiley

    A co dobré ? Žádné pobíhání k hrnci a kontrola teploty, ANI OD TOHO NEJDE TAKOVÉ TEPLO JAKO OD SPORÁKU..Jo jewště jsme ti zapomněla říct, že když tu vodu vypouštím, tak abych nemusela držet tu páčku, (ono to vytejká poměrně pomalu) tak ji přicvaknu kolíčkem a tak si vklidu vyndavám ty sklínky, mám obě ruce volné ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.