sobota 20. dubna, 15:15 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zásady efektivního úklidu

Datum: 09.04.2007 11:04
 
Shodly jsme se s anny, že toto téma na weeku citelně schází. Proto, dokud nezapomenu, urychleně zakládám, poznatky budu však dodávat až v průběhu nabývání praxí smoking smiley. (Asi zde nebudu moc plodná.)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 11
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 14:32
     



    Anavi napsal(a):

    dago, tady je:

    [www.zbozi.cz]

     

    ten můj kdysi teda stál asi sedm stovek, zřejmě má nerezovou násadu, tohle bude hliník. Ale zato si za tu cenu můžeš koupit tyhle tři, tak to v konečném důsledku možná vyjde nastejno smiling smiley.

    Ivšo -díky , pokud je rozdíl jen v té násadě, tak super , hlavně to ždímání a houba aby něco vydržela .. Ale mají ho v e-shopu, odběr přimo v Pcích , takže nebudu platit poštovné, tak už je objednaný . Dám vědět, jak fachčí .

    A ten mop od Lehfheitu bych taky ráda slyšela na něj recenze ... a pak bych do něj šla .. vypadá bytelně thumbs down smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zásady efektivního úklidu

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 14:37
     

    No to je právě ono proč nevytírám stydlin smiley takový usílí mě to stojí a po probuzení synka je vše při starém angry smiley

    Ivčo tohle mě právě na tom mopu jediné odrazuje, jak dlouho musí být ta houba namočená? myslím, že něco takového měla babička ale tím že to nenechala vždy řádně namočit tak se to zničilo....nebo to používala málo a moc to seschlo confused smiley ona s tím prostě měla nějaký problém a zničilo se to sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 14:38
     

    A jak se ta houba ždíme? Jen tou páčkou na tyči nebo je k tomu ještě kbelík s nějakým ždímacím mechanismem?

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 15:00
     

    já to už myslím psala, měla jsem ho a už nechci, protože potřebuju vytírat v obýváku pod gaučem a křesly a to s ním nejde - ale pokud nemáte podobné překážky, bude fajn

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 15:06
     

    mám tento, je prima, ale obnáší to ty ruce v kýblu, aspoň bez saponátu

    stál necelé dvě stovky a 50 Kč náhradní hadr

    (až ho pokazím, koupím si podobný se ždímáním, ale zatím potvora drží)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 15:25
     



    SPIKE napsal(a):

    A jak se ta houba ždíme? Jen tou páčkou na tyči nebo je k tomu ještě kbelík s nějakým ždímacím mechanismem?


    právě že jen páčkou na tyči, stačí si k tomu koupit obyč kbelík.

    Dělám to tak, že jdu luxovat, zároveň s tím namočím mop do kýblu. Potom ručně tu houbu jakoby změkčím a potom už to fachá jedna radost. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 15:25
     



    HanaK napsal(a):

    já to už myslím psala, měla jsem ho a už nechci, protože potřebuju vytírat v obýváku pod gaučem a křesly a to s ním nejde - ale pokud nemáte podobné překážky, bude fajn


    Kloub to sice nemá, ale je to poměrně úzké, takže já s tím třeba pod křeslo zajedu

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 18:06
     



    Anavi napsal(a):

    Tak ten "můj" jsem zatím nenašla, ale při hledání jsem narazila na tento:

    [www.i-obchod.cz]

     

    ten bych si možná pořídila.

    Anavi ten tvůj bude asi lepší na plovoučky, co? A hrubší dlažba s tím jde dobře? A bych to na ní nezničila.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 18:25
     
    gabca napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Tak ten "můj" jsem zatím nenašla, ale při hledání jsem narazila na tento:

    [www.i-obchod.cz]

     

    ten bych si možná pořídila.

    Anavi ten tvůj bude asi lepší na plovoučky, co? A hrubší dlažba s tím jde dobře? A bych to na ní nezničila.

    Gabčo , já bych to taky chtěla na dlažbu , myslíš že se to bude více ničit ?

    Já teda mám dlažbu taky takovou tu nelesklou ... confused smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 15.11.2012 18:56
     

    Mám strach, aby se ta houbička o ty mezery se spárama neponičila. Možná je to opravdu lepší na plovoučky.

    Uvidíme, co řekne Ivča. winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 16.11.2012 07:16
     

    Tohle je řešení, jak si nemáčet ruce ve špinavé vodě! winking smiley

     

    [www.prozeny.cz]

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 16.11.2012 08:43
     



    SPIKE napsal(a):

    Tohle je řešení, jak si nemáčet ruce ve špinavé vodě! winking smiley

     

    [www.prozeny.cz]

     

    Tohle je hodně dobré řešení , má to jen jeden háček, dokáže vytřít s jednou vodou jen plochu 14 m2 tongue sticking out smiley a taky se mu člověk nesmí motat pod nohy, trvá mu to, trvá eye rolling smiley a taky on si sám nevzvedne, co mu překáží nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 16.11.2012 10:04
     



    gabca napsal(a):

    Mám strach, aby se ta houbička o ty mezery se spárama neponičila. Možná je to opravdu lepší na plovoučky.

    Uvidíme, co řekne Ivča. winking smiley


    Vytírám tím plovoučky i dlažbu, naprosto bez problémů. Ale mám teda normální dlažbu, ne žádnou drsnou.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 16.11.2012 10:10
     



    Anavi napsal(a):



    HanaK napsal(a):

    já to už myslím psala, měla jsem ho a už nechci, protože potřebuju vytírat v obýváku pod gaučem a křesly a to s ním nejde - ale pokud nemáte podobné překážky, bude fajn


    Kloub to sice nemá, ale je to poměrně úzké, takže já s tím třeba pod křeslo zajedu

    mně se to na šířku vešlo kamkoliv, ale ne na výšku, vzadu pod gaučem už jsem škrábala podlahu boční stranou. nono smiley

    Nechci ti tady pomlouvat tvého oblíbeného služebníka. stydlin smiley Píšu to jenom proto, aby ti, co si ho chtějí koupit vzali v úvahu, jestli nevytírají pod nábytkem.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 16.11.2012 10:48
     

    Hanko, uznávám tvé argumenty. Já se pod potřebný nábytek fakt dostanu, pod gaučem vytírám teda asi jen kraj, kam mi to dá a jinak jen luxuji. S nástavcem od luxu se pod gauč dostanu a tam naštěstí nic děti nevylejvaj, tak to tam považuji za poměrně čistou zónu smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.