středa 24. dubna, 12:38 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zásady efektivního úklidu

Datum: 09.04.2007 11:04
 
Shodly jsme se s anny, že toto téma na weeku citelně schází. Proto, dokud nezapomenu, urychleně zakládám, poznatky budu však dodávat až v průběhu nabývání praxí smoking smiley. (Asi zde nebudu moc plodná.)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 11
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 17.02.2010 08:19
     

    Ani já sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zásady efektivního úklidu

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 17.02.2010 08:42
     

    já tiež nevidím. Asi ich prikryl prach. grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 17.02.2010 08:46
     

    Taky né!!!! sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 17.02.2010 09:03
     

    Ani ja ich tam nevidím,no mne sa stačí pozrieť do mojich skriniek a polic a bude to skoro to istégrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 17.02.2010 19:33
     


    iriska napsal(a):

    nevidím obrázkysad smiley

    hm, včera tam ještě byly, dokonce hýbací... tak nevim, co se s tím stalo. Ale důležitý je ten text, ne? winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 18.02.2010 08:08
     

    Taky zvládnu úklid během chvilky, má-li přijít návštěva, který jindy s námahou ufuním za několik hodin. spinning smiley sticking its tongue out A protože jsem od přírody líná, vyhledávám na trhu přípravky, které za mne nejen vyčistí/umyjí, ale i naleští. Že bych piglovala baterie v koupelně do sucha, jako Iva ani náhodou! nono smiley grinning smiley Dneska se dají koupit spreje, které to udělají stejně dobře za mne.

    Jako čistič špíny všeho druhu jsem si vychytala Sgrassu (Brilla ale nevím, jestli to píšu dobře) a jinak jsem velmi spokojená s mechanickými spreji z Lidlu. Nejsou drahý a jsou kupodivu i účinný. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 18.02.2010 11:13
     

    souhlasím s Drahuš, že přípravky z Lidlu jsou levné a účinné. Mám taky vyzkoušenothumbs down. Nastříkám nechám chvilinku působit a setřu....a je čisto... jak z reklamygrinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (18.02.2010 11:14)
     
  • Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 28.02.2010 10:48
     

    Sgrassu Brilla je bomba, sicer dražší, ale bomba skoro na všechno, velebím Drahuš do nebe že mi ji ukázala je z Grogerie TETA a je opravdu super

     
  • Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 28.02.2010 11:01
     

    tak ten názov počujem po prvý krát,ale píšem si ho na lístok a pri najbližšej návšte v Lídli kupujemwinking smiley ozaj a náhradné ruky niekde nepredávajúgrinning smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 28.02.2010 11:07
     

    Já mám taky jednu vychytávku,když do vody na mytí dlažby nebo plovoučky kápnete k saponátu ještě trochu leštidla do myčky,podlaha vám schne pod rukama.

     
  • Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 28.02.2010 11:07
     

    Anino tohle je z TETY a je to super na dveře, kuch linky, umyvadla, vany, výživné vrchy horních skříněk a podobně thumbs down. Má jedovatě žlutozelenou barvu a vregále ho nepřehlédneš :-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 28.02.2010 13:21
     


    jaja99 napsal(a):

    Sgrassu Brilla je bomba, sicer dražší, ale bomba skoro na všechno, velebím Drahuš do nebe že mi ji ukázala je z Grogerie TETA a je opravdu super

    Není to taky od firmy MADEL? Tuhle firmu velebím už léta, ale bohužel ji neberou do hyper- a super- marketů... Takže musím obíhat malé drogerky, kde je s úspěchem většinou nakoupím. Necpou do reklam, necpou peníze supermarketům, aby se smilovali a prodávali je, o to jsou kvalitnější. thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 28.02.2010 14:11
     

    Je to toto že? Také znám..Anavi jo je.

    [www.kosspap.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 28.02.2010 17:52
     

    Laduš jo je to ono, a je to nedostižný

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 28.02.2010 17:56
     

    Teda chválíte to tady moc moc,skoro mi připadá,že to má ručičky a nožičky a uklízí to samo grinning smiley,pro jistotu zítra zakoupím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.