pátek 19. dubna, 02:33 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zásady efektivního úklidu

Datum: 09.04.2007 11:04
 
Shodly jsme se s anny, že toto téma na weeku citelně schází. Proto, dokud nezapomenu, urychleně zakládám, poznatky budu však dodávat až v průběhu nabývání praxí smoking smiley. (Asi zde nebudu moc plodná.)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 11
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 11.04.2007 09:46
     

    Libi, ked si "minimalne" doma, aj bordel musi byt "minimalny"...takze niet co riesit..

    A "tchyne" ( buduce i sucasne) sa zvycajne potrebuju nejak realizovat, aby sa nezabudlo, ze su...takze tu tiez niet co riesitspinning smiley sticking its tongue out !!! ...Akoze prikyvni a rob si po svojom a nedaj si do nicoho kafrat... Toto som praktikovala s mojou svokrou a bol svaty klud ( a to som s nou zila pod jednou strechou peknych par rokov..UFFF...)

    Dnes som dvojnasobna svokra...haha...a tiez si myslim, ze aj ked sa krotim......tiez je najlepsie, ked som "tisic" km od mladych...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zásady efektivního úklidu

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 19.04.2007 12:21
     

    Nejefektivnější je dle mého pořádek UDRŽOVAT, než pořád dokola dělat generální úklid.Jenže mě někdy i ta "údržba" stojí tolik sil, že po několika dnech je opět nutný ten generální sad smiley.

    Udržováním pořádku myslím např. toto:

    Když ukápne kapka, nečekat, až budu stírat celou podlahu, ale hned to jít setřít, než to děti rozťapou.

    Když vidím kapku na zrcadle, utřít ji hned a je klid, než když do zrcadla není skoro vidět smiling smiley.

    Když je v předsíni trocha písku, hned to zamést, než se to roznosí do celého bytu a pak se musí luxovat všude... Jenže, jak říkám, i tohle "málo" dá někdy s dvěma dětma fakt zabrat. confused smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 19.04.2007 12:24
     
    Krom toho zrcadla to tak dělám. grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 19.04.2007 12:28
     
    Moni, já se to postupně učím. Dřív, v malém bytě jsem totiž uklízela fakt často a pořádně celý byt. Takže jsem nad nějakou "drobností" mávla rukou s tím, že stejně budu uklízet, tak to vezmu při tom. Pak jsem v baráku postupně začala zjišťovat, že to tak prostě dělat nelze sad smiley.
     
  • Autor: sonia
    Status: nováček

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 21.04.2007 19:09
     
    Poradek je pro blbce,inteligent se v bordelu vyzna.smiling smiley winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 22.04.2007 08:18
     
    Anavi...moje řeč. A jsou důležitější věci, než naklizený vyleštěný byt.
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 13.11.2007 23:05
     
    Neviem,či to tu už zaznelo,možno sa budem opakovať. Najdoležitejší je výber koberca a to farba.Tá musí byť zásadne rovnaká ako je srsť domáceho mazlíčka!!!
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 13.11.2007 23:08
     
    anny: a musí být hodně melírovaný smiling smiley, tam se toho ztratí grinning smiley. My takový zvolili do dětských pokojíčků a moudré paní prodavačce, která mi rozmluvila sice rozhodně estetičtější, ovšem jednobarevný! eye rolling smiley koberec, v duchu děkuji dodnes.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 13.11.2007 23:11
     
    A jinak - to je snad telepatie, že se tato diskuze objevila nahoře, protože právě ten název mi dneska bleskl hlavou, když jsem dovytírala podlahu a z obýváku vyběhl malej, kterej NUTNĚ něco potřeboval, takže nejenže to poťapkal, ale namočil si i ponožky smiling smiley, a z předsíně se vyloupl pes a prolít s mokrejma tlapama celým bytem, jelikož ho nicnetušící manžel pustil dovnitř. Takže jsem si jen v duchu pomyslela, že jsem to daleko efektivněji teda mohla využít na gauči v poloze ležmo grinning smiley.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 14.11.2007 07:49
     
    Tos mohla,protože efekt by byl naprosto stejný.grinning smiley
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.12.2007 20:49
     
    Já jsem koberec zlikvidovala, mám jen dřevěné parkety a dlažbu. Vytřu a je hotovo. Nemusím řešit čištění koberce, který je plný prachu drobků a všelijakých fleků.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 11.12.2007 14:13
    Hodnocení fotografie "Zásady efektivního úklidu": 5
     

    jabraka napsal(a): ------------------------------------------------------- > Z té efektivní nabídky bych přešel k citátu > klasika.Uklidíme,řekla babička dětem,a kopla psí > lejno pod postelJABRAKA.

     

    Babička byla sympaťačka grinning smiley thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 11.12.2007 17:55
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 19.09.2009 22:38
     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 20.09.2009 10:57
     
    Anavi - teoria je jedno...a prax druha sad smiley...ze vraj staci 20min?!!!!!!!!!! Nonsens!
    ..hlavne pokial sa v rodine vyskytuju specificke individua eye rolling smiley...ktore dokazu bordel narobit za rotu inych menej specifickych individuii...
    -----------------------
    Hm...napr. taka kuchyna - eye rolling smiley...v mojom pripade je to kazdy vecer len tu min. 20minut - zvycajne aj viac - ak chcem dat do poriadku to, co moja mamka a ocko dodkazu za den v kuchyni "vyprodukovat"..( napr. kvantum poharov, hrncekov, tanierov, tanierikov a dalsich kuchynskych pomocok,papierov, obalov..alebo to vselico rozliate, okvapkane, rozsypane - to oni uz jednoducho "nevidia, neodkladaju"....Haha...aleeeee...zato v mamkinom pripade je jej za to jej vynikajuce varenie vsetko odpusteneeeee... flower .... podobne ockovi - kedze chudak ten uz za to ani nemoze.. eye rolling smiley )
    A podobne psy - najst a spratat bordel z poroztahovanych a rozslapanych granul, rozhryzenych kosticiek v kuchyni, obyvaku , hale, resp. dokonca v podkrovi.....to tiez nejaku dobu trva (...aaaaaaaaale, aj tu co vsetko clovek tym svojim psim potvorkam neodpusti... winking smiley)
    Hihi, do tej istej kategorie radim vnucatam, ktore pridu na navstevu....( uff, vcera Palko stihol len za par minut co sedel pri TV totalne upatlat sklo na konf.stoliku a nadrobit do kresla z prababkinych kolacikov..)
    Hm...kupelnu po sebe asi za 2 min. by som zvladla, aleeeeee....za cias mojej milovanej polovicky to v ziadnom pripade by neprichadzalo do uvahygrinning smiley... Tak ako dtto - spalna...uff, roztriedit a zlikvidovat jeho povytahovane satstvo, noviny, knihy....atd.. to nebola v ziadnom pripade zalezitost 3 min... grinning smiley...
    ------------------------------

    coffe...takze tento clanok podla mna sedi len v pripade, ze domacnost obyva jedina osoba - napr. aj ja keby som bola sama ...tak si viem predstavit, ze by som si fakt domacnost vedela udrzat ako tak relativne v poriadku...ale v spojeni s kazdou inou osobou naviac, to je podla mna UTOPIAAAAA - cas sa pre zvysuje kazdou dalsou osobou...asi geometrickym radom..
    Alebo riesenim je vyprdnut sa na to..a prezit to aj bez toho dokonaleho priadku!!!
    -------------------------
    Uff, takze ja teraz idem ale fakt upratovat - neinspirovala som sa ani nahodou clankom, ale mala som to v plane vcera, len ma mladi vytiahli von..Povysavat , vsetko poumyvat, aj mam v plane "nadiavovat" nabytok grinning smiley...Hm...a mam co robit do vecera! angry smiley ...
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (20.09.2009 11:06)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.