čtvrtek 28. března, 14:21 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zásady efektivního úklidu

Datum: 09.04.2007 11:04
 
Shodly jsme se s anny, že toto téma na weeku citelně schází. Proto, dokud nezapomenu, urychleně zakládám, poznatky budu však dodávat až v průběhu nabývání praxí smoking smiley. (Asi zde nebudu moc plodná.)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567891011 | další
    Aktuální stránka: 1 z 11
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 12:14
     
    Co se zde myslí tou efektivitou? Jestli to, jak dlouho to pak vydrží, pak nemůžu sloužit jinou radou, než nerodit či se okamžitě zbavit dětí.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zásady efektivního úklidu

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 12:26
     
    Napríklad mytie okien zásadne odkladám na obdobie,keď celá krajina trpí suchom.Do troch dní spolahlivo zaprší.Z hľadiska čiste osobného,to nie je efektívné riešenie,ale z širšieho hladiska,nebojím sa napísať,z celospoločenského takto de fakto zachránim úrodu a zabránim hladovaniu.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 12:39
     

    Anny, tak takový přístup ti chválím! Konečně jsi našla alespoň nějaký užitečný a přínosný smysl úklidu, i když kupodivu jen nárazový grinning smiley winking smiley.

    Stano, v podobném duchu jako anny smiling smiley, tak to bylo myšleno smiling smiley.

    Stále přemýšlím, na nic nepřicházím.. jen se mi vybavila poučka k utírání prachu, kterou již jsem sice publikovala, leč opakování je něčí matka, takže -

    prach je biologicky neodbouratelný jev a od určité vrstvy má dokonce konzervační účinky smoking smiley .

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 16:03
     

    Z té efektivní nabídky bych přešel k citátu klasika.

    Uklidíme,řekla babička dětem,a kopla psí lejno pod postel

    JABRAKA.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 16:23
     

    Ja tiez pridam jednu skusenost...hihi, zivotnu...cim som starsia, tym mi urcite veci vadia stale menej a menej...spinning smiley sticking its tongue out

    Ved ani svetovy mier nespasim, ked budem okna umyvat kazdy mesiac ako suseda ( nemozem sa drzat ani navodu anny, lebo u nas je sucho 3/4rthe finger smiley a to by som sa naumyvala az hroza..)

    Ani s prachom nemam problemy, lebo...zase by som si mala ist dat vymenit okuliare...lenze takto nielenze nevidim ten prach, ale napr. ani pripadne vrasky, ak by sa nahodou na tvari nejake robili..smiling smiley )

    No...a k detom...priradim aj psov - konkretne aj tych nasich 2 minipsikov s ich kostickami a granulkami, co mavaju obcas poschovavane pod stolom, gaucom, alebo po kutoch.)..No co...nech si aj oni uziju trochu radosti a volnosti na tomto svete..

    Takze moj zaver - zasadne nemat zasady, ktore nas zasadne tyranizuju..

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 17:15
     

    Jak čtu Keriino vyprávění, vyplavala mi z hlubin paměti další formulace na povrch smiling smiley.

    Zběžný úklid domácnosti nejlépe zajistíme odložením dioptrických pomůcek.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (09.04.2007 17:18)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 19:34
     
    Tohle praktikuji taky thumbs down
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 20:20
     

    Hanule napsal(a): ------------------------------------------------------- > Jak čtu Keriino vyprávění, vyplavala mi z hlubin > paměti další formulace na povrch smiling smiley.Zběžný úklid > domácnosti nejlépe zajistíme odložením > dioptrických pomůcek.

     

    Nebo si je nepořizujeme vůbec. grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 20:28
     
    Já mám voči dobrý, ale mohla bych si naopak začít nasazovat manželovy. Než šel na operaci laserem, měl asi 8 a půl nebo jak, myslíte, že to stačí, abych přestala registrovat kostky z takové běžné stavebnice? confused smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 09.04.2007 20:30
     
    Teda manželovy brejle smoking smiley . Teď to vypadalo, že si dělám zálusk na jeho bulvy! eye rolling smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 10.04.2007 08:11
     
    Taky mám jednu zkušenost: pokud ometu všechny ty minipavučinky v rozích místnosti, pavouci mi začnou nekoordinovaně lézt po bytě. Není lepší jim tam tu pavučinku nechat?!winking smiley
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 10.04.2007 08:33
     

    Jedinej efektivní úklid - přistavit kontejner a všechny věci, které jste poslední 2 roky nepotřebovali, u oblečení neoblékli vyhodit.

    Já takovýto úklid stále odkládám, ale jednou...grinning smiley .

    Jinak k čemu uklízet? Utřete prach...za hoďku tam je opět, jen umejete okna...prší, vytřete...v ten moment vám dítě či pes něco rozleje,......a tak stále dokolagrinning smiley

     
  • Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 10.04.2007 09:00
     
    Když už se na ten bordel doma nemůžu dívat, vezmu Tobíska a jdu ven. V případě deštivýho počasí do putyky.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zásady efektivního úklidu

    Datum: 10.04.2007 22:25
     
    Během normálního pracovního týdne strávím doma zhruba půl hodiny ráno, než se vypravím do práce a jednu až dvě hoďky večer, když z ní přijdu, takže nějaký úklid jde opravdu mimo mě, což moji budoucí tchyni mírně řečeno rozčiluje. Když o víkendu mám před sebou vidinu několika volných hodin, tak si je přece nezkazím nějakým úklidem grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.