čtvrtek 28. března, 19:11 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a stavba
hodnocení: 3.80
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Zapáchající teplá voda

Datum: 07.02.2013 19:41
 

Máme doma problém

Vyměňovali jsme u kotle expanzní nádobu na vyrovnávání tlaku teplé vody. Do výměny nám tekla teplá-horká voda bez jakéhokoliv zápachu. Teď asi 3 neděle - 1 měsíc nazpět je teplá voda cítit jakoby po gumě a oleji a ještě něčím.

Nemáte někdo stejnou nebo podobnou zkušenost a jak jste to řešili. please smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zapáchající teplá voda

    Datum: 07.02.2013 19:53
     

    Heli, já tohle řeším u kuchyňské baterie. Když pár hodin nepouštím vodu, tak ji pak musím odpustit, protože mi smrdí sad smileyA je fuk, jestli teplá nebo studená.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zapáchající teplá voda

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Zapáchající teplá voda

    Datum: 07.02.2013 20:41
     

    Nemuze to byt nejakym tesnenim? Manzel mi kdysi dal tesneni do kuchynske baterie a pak ta voda mela pachut.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zapáchající teplá voda

    Datum: 07.02.2013 21:02
     

    Didi, nám ta teplá voda smrdí v celým baráku. thumbs up

    Studená je úplně v pohodě. Volala jsem do servisu, co mi chodí dělat každoroční servis kotle, tak mě vyhrožuje, že bude muset kotel rozebrat, dostat se nějak do zásobního bojleru a prolejt Savem. Prý by tam mohla být nějaká bakterie. To se mi moc nelíbí, už proto, že mám obavy, jakmile s celým kotlem zahejbá, že se začne sypat celý.( To se nám stalo s pračkou angry smiley .)

    Na internetu někdo radí našponovat teplotu vody nad 60° a že se ty bakteríe uvaří a na čas ten smrad přejde. Tak jsem dneska vodě trochu přitopila a uvidím. Doufám, že kotel nebo trubky neuvařím.

    Kotel máme od r. 2004 a dosud se nám nic takového nestalo.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (07.02.2013 21:04)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a stavba (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.