čtvrtek 28. března, 18:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: maruska
Status: nováček

zápach z úst

Datum: 21.03.2007 18:48
 
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli nemát nějaký účinný recept proti zápachu z úst. Třeba nějaký kloktadlo. Zuby mám v pořádku, brala jsem i nějaký cucavý tabletky ale moc to nepomohlo...díky
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: zápach z úst

    Datum: 22.03.2007 09:05
     
    doporučuji [www.celostnimedicina.cz] - napsat problém, lékař poradi.
     
  • Autor: Reklama

    Re: zápach z úst

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Věra Sýkorová

    Re: zápach z úst

    Datum: 21.01.2008 17:53
     
    Dobrý den, mám takový dotaz mám již 24 letou dcerua ta od svých 18 let, kdy ji vyndali krční mandle má problém se zápachem z ůst.Co se týče zubů, je v tom pečlivá a každý rok pravidelně chodí k zubaři a kazy nemá.Je to pro ni velice nepříjemné, ale zatím se nikomu s tímto problémem nesvěřila. Děkuji za radu co s tím. NMějte hezký den. Věra Sýkorová
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: zápach z úst

    Datum: 21.01.2008 22:02
     
    Nezkoušela používat třeba mezizubní kartáčky?
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: zápach z úst

    Datum: 21.01.2008 22:32
     

    Věro, přinuť dceru, ať překoná ostych a jde se poradit k lékaři. Jedině tak má naději se problému zbavit. Tady to fakt nevyřešíš.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: zápach z úst

    Datum: 21.01.2008 22:34
     

    Nebo k dentální hygienistce.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: zápach z úst

    Datum: 22.01.2008 00:46
     
    Zapach z ust nemusi byt vobec problem ustnej dutiny, ale pricina moze byt ina...napr. problemy s dalsimi usekmi traviacej sustavy - takze naozaj sa obratit na lekara...lebo ani sebelepsia ustna hygiena vtedy nepomoze..
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: zápach z úst

    Datum: 22.01.2008 09:44
     
    Přesně, jak říká Keria. není to záležitost jen dutiny ústní. Chce to doktora.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: zápach z úst

    Datum: 22.01.2008 14:10
     
    Máte úplnou pravdu. Když J. berou žaludeční vředy, má také problém se zápachem z úst, ale v tu dobu to řeší žvýkačkami, ne mentolovými, protože ty se zase nelíbí vředům.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: zápach z úst

    Datum: 22.01.2008 20:11
     

    kdyžtak nějaký odkaz, kde se touto problematikou také zabývají - příčin může být opravdu hodně, chce to určitě se s problémem osmělit a navštívit lékaře winking smiley

     

    [diskuse.doktorka.cz]

     

    [www.zuby.cz]

     

    [zdravi.idnes.cz

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Niki

    Re: zápach z úst

    Datum: 31.03.2009 14:01
     

    Evana

    Doporuč dceři žvýkání Mastichy. Všechny info najdeš na [www.masticha.cz] . Pomáhá to v celém zažívacím ústrojí.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ewan

    Re: zápach z úst

    Datum: 14.04.2009 12:11
     

    To je přesně problém řešitelný mastichou, nejlépe surovou. Možná pomůže i žvýkačka, ale já bych šla do Masticha pudru nebo Masticha pryskyřice.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ivi

    Re: zápach z úst

    Datum: 11.11.2009 21:45
     

    Zdravim stejně postižené grinning smiley.

    Mám stejný problém se zápachem z úst. Mám paradentozu a ve svých 37 jsem samá korunka a můstek. Myslím si, že je problém zápachu díky bakteriím který se drží pod těma umělíma zubama. Používám ústní vodu Listerin a pořád cucám něco mentolového a když i tak mám na někoho mluvit, zdá se mi zápach stále sad smiley.Teď jsem si koupila v lékárně pastilky s olejem čajovníku a se šalvějí, obojí je k odstranění zápachu z úst. A mám ještě objednané jiné,máte někdo nějakou zkušenost nebo radu?Hlavně ne kloktadlo,to se v praci nehodí spinning smiley sticking its tongue out. Díky

    PSgrinning smileyoktor mi poradil jen ústní vodu

     
  • Autor: dexinka
    Status: nováček

    Re: zápach z úst

    Datum: 13.11.2009 20:41
     

    Dobrý den, výborná věc na zápach z úst je žvýkací vápník :-) má zkušenost u mých klientů je super, ale chce to alespoň 2 balení. Cena 1 balení je 480Kč za 60 tabletek , ale až uvidíte ten účinek nebudete litovat:-) jahodová příchut . Nekoupíte v lékárnách. Je to přírodní preparát bez chemie nespadáme pod lékárny. Máme 90% vstřebatelnost a bez vedlejších účinků. Navíc nedostatek vápníku způsobuje až 147 nemocí v našem těle :-) s pozdravem Dana

    nezávislá poradkyně de-xi-nka@seznam.cz

    775/ 994419 objednání preparátů, poskytnutí informací.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.