pátek 29. března, 07:53 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Žaluzie

Datum: 06.02.2008 22:12
 

Tak nám dodělávají nová okna a já bych chtěla skončit se záclonama, ale musím je nahradit žaluziemi. Do oken již mám - horizontální, bílé.

Jenomže tím, že jsme v kuchyni / jídelně vybourali zeď a máme zcela prosklenou jiho-východní stranu a částěčně prosklenou jižní stranu, nám vyvstal problém, co s tím? (nedošlo mi to a nenechala jsem je zabudovat přímo do skla)

V létě bychom se tam upekli. Horizontální žaluzky se mi nelíbí a nebyly by praktické, protože by ve dveřích plandaly provázky nebo tyčky na klopení lamel a byly by těžké a vertikální jsou k zařízení kuchyně nevhodné a navíc pěkně mastné. Uměli byste mi poradit? please smiley flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Status: expert

    Re: Žaluzie

    Datum: 08.06.2010 12:54
     

    Uplně od věci, na tuhle diskusi jsem zapoměla a když teď obdivujeme Drahuščinu terásku a ibiškový bydleníčko, je tohle jak před sto lety :-).

     
  • Autor: Reklama

    Re: Žaluzie

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Žaluzie

    Datum: 08.06.2010 16:13
     
    novy-vyrobek-rolozaluzie-0541.jpg
    Další fotografie:

    Je tu ještě jedna možnost, na ktetrou jsme ještě nasi nevzpomněli. Textilní žaluzie.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Žaluzie

    Datum: 08.06.2010 16:20
     

    Tuto diskuzi jsem také objevila až ted a Drahuško kloubouk dolů eye popping smiley eye popping smiley Jeslti to dobře chápu, tak to veliké okno,co jsi tu kdysi řešila, je ted ten parádní výstup na zahradu s výstavkou ibišků a ostatníma kytí? z venku to vypadalo strašně smutně, zato ted to musí být moc přijemný místo....2roky a neuvěřitelná změna! flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žaluzie

    Datum: 08.06.2010 17:49
     

    Majčí, prve jsem z nich byla trochu na rozpacích, ale popravdě zajímají mě čím dál tím víc. Máš jen obrázky, nebo i něco konkrétnějšího k tomu ještě? please smiley

    -----------

    Ha, už jsem to vygůglila. flower smiley

    [www.kabicek-zaluzie.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (08.06.2010 17:52)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Žaluzie

    Datum: 08.06.2010 19:06
     

    Já to teď zahlídla v nějakém letáku, ale už nevím,co to bylo zač.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žaluzie

    Datum: 11.06.2010 00:50
     

    [www.rolety-sunstop.cz]

    Zajímavá věc..

     

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Žaluzie

    Datum: 11.06.2010 06:51
     

    Tojo, myslíš, že to funguje taky jako moskytiéra? Docela by se mi to fakt líbilo.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žaluzie

    Datum: 11.06.2010 07:01
     

    Tahle myšlenka mě hned taky napadla..

    Psala jsem jim, tak uvidíme - zda to buď tak dokáže fungovat (pak by dle mého soudu šlo o geniální produkt, zvlášť když zohledníš ještě tu intimní funkci zneprůhledněného interiéru zvenčí, prostě takové tři v jednom), či je to alespoň montážně kompatibilní. V nejzákladnější variantě se to "cenově ještě dá", ty hitech modely se solárním pohonem leda tak do lesní vily. winking smiley

     
  • Autor: carme
    Status: nováček

    Re: Žaluzie

    Datum: 16.04.2011 18:46
     

    jéé, to vůbec neznám, nevypadá to nějak šeredně a kýčovitě.

     
  • Autor: Morkaska
    Status: nováček

    Re: Žaluzie

    Datum: 31.10.2012 19:31
     

    Jsou i žaluzie mezi skla. Nemyslím teď takové ty hnusné papírové do rozkládacích oken, ale přímo integorvané mezi skly s nějakým tím ochraným plynem. Ty sou dobré, bratranec je má a nemůže si je vynachválit. Sou teda o něco dražší, ale stojí to za to.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.