Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Autor: regina.mocova@gmail.com, Datum: 30.07.2017 15:22

Drahus, tři roky pravidelně.Možná ještě déle. A na předních packách by mě v životě nenapadlo, že se něco objeví, vyjma úrazů. Má odoperovaná obě kolena, správně je u psú asi lokty, zkrátka přední packy koleno pro mě.. Hned po novém roce. Doufám, že to bude skříplý nerv..Jinak už si moc neumím představit, co ještě by tam mohlo být. Teď je situace celkem stabilizovaná, zlomené to není, to mě napadalo nejdřív, když na nohu ani nestoupla.Proto jsem taky hledala pracoviště s rentgenem. Ještě ve středu v Praze na ni koukal doktor Hnízdo, jak jde. Chodila mnohem líp než týden předtím, když jsme mudrovali o operaci. Každé vyšetření začíná tím, že se pes musí projít několikrát po dvoře. Kouká na něj. Má celkem v oku, takže kdyby byl už nějaký náznak něčeho na přední pacce, upozornil by na to. Už před rokem si všimnul z dálky mrňavého lipomu jakoby dole na kotníku u nás třeba. Já ho ani neviděla. a naprosto přesně jsem si všimla, po operaci kolen, že Žofka chodí trochu jinak, ukazoval mi to, že se nedělalo zbytečně.Jakoby pružněji, měkčeji, méně ztuhle našlapovala.

Ještě večer zavolám našeho doktora, jestli je to možné,jestli to takhle může vypadat. Myslela jsem i na nějaký akutní zánět spojený s uchem, teplotu nemá.

A už jsem pověřila mladou, ať začne pátrat v rodokmenu. Co se vlastně stalo s její mámou. Sourozenci, jestli se ještě nějací najdou.Nevím, jestli může mít i vliv další koleno příbuzných. Táta byl černý, máma hnědá, všichni ostatní z vrhu černí. Ona jediná byla světlá.Docela ráda bych v tomhle směru měla i jasno, než se začne s druhým zadním kolenem, kde není vaz ještě prasklý.


Vytisknuto z www.week.cz dne 14.10.2019 20:29
Adresa příspěvku: http://www.week.cz/re-pejsci-fotky-nasich-mazlicku-ii/read.php?1,1448830,1455605#msg-1455605