úterý 18. září, 17:54 Svátek má Kryštof
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Mona
Status: expert

Kany

Datum: 13.08.2006 15:23

Další fotografie:
Letos je nemám vysoké, ale krásné jsou pořád. Máte taky?

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 12
  • Autor: Anavi

Re: Kany

Datum: 14.08.2006 10:11

že tys kdysi dávala na L fotku té obrovské kany???? Já si na to vždycky vzpomenu... mám taky krásné kany, ale mrňousky smiling smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Mona

Datum: 14.08.2006 10:26

Jojo...to byly naše krásné třímetrové...teď takovéhle záprdky. No, příští rok pod ně dám zase králičí hnůj a uvidíme.

• Autor: drahus

Datum: 14.08.2006 18:12

kk.jpg
    Já mám kany v květináči a bohužel jsem je vyfotila již po vrcholu kvetení, ale byly krásné. Mají velké květy oranžové, žlutě lemované.

Datum: 14.08.2006 18:21

kanu jsem sem šoupla taky, foto nikde!

Datum: 14.08.2006 18:27

Možná moc velký soubor

Datum: 14.08.2006 21:53

p1010202.jpg
    tak ještě jednou...

Datum: 15.08.2006 07:58

Ta první fotka, to jsou ty moje původní...jak jsem dávala to foto třímetrových oblud. A ty druhé dvě fotky, to jsou od p.Basíka. Jedna vysoká oranžová a směs nízkých.

Datum: 15.08.2006 08:06

u pana Basíka mě ty oranžové lákaly, jenže je nemám kde přezimovávat. Zatím je skladuju u našich na zahradě. už teď jich mám asi pět nebo šest...ale jen klasika - zelené listy, červený květ.

Datum: 15.08.2006 08:22

No já s tím zimováním budu také bojovat. Musím si připravit velké množství přepravek...kany, jiřiny, mečíky, tygřice...Bude toho dost. A doufám, že se mi ty kany povede přezimovat líp, než letos.

• Autor: pejsek
    Status: začátečník

Datum: 15.08.2006 08:40

Mě kana letos vůbec nekvete, ach jo. A to jsem ji sázela celkem brzo, takže když šla v červnu ven, tak už byla docela vzrostlásad smiley

Datum: 15.08.2006 09:08

pejsku...koho znám, tak má letos kany bídné. Mně jich polovina zašla. Mámě začaly kvést teprve teď, jsou nízké, no nic moc. Asi ta dlouhá zima. Snad to bude příští rok lepší.

• Autor: pejsek
    Status: začátečník

Datum: 15.08.2006 09:54

To je fakt pešek letos s těma kvítkama. Fuchsie taky umírají o letničkách na záhonech, které nebylo možné ve vedrech zalévat ani nemluvím a do toho babička, která protrhává plevel (přes můj několikanásobný výslovný zákaz)  a bere při tom i okrasné rostliny - ta zahrada teda vypadásad smiley

Datum: 15.08.2006 10:47

Přezimuju kany v tomtéž květináči, co rostou v létě. Jinak, když se pokouším o jiný způsob přezimování, tak mi živoří. Prostě to jinak neumím, ale tímto způsobem jsou každý rok dvoumetrové a spolehlivě kvetou na plném slunci. Sice je pravidelně v předjaří na chodbě napadnou mšice, ale jak je vyndám ven, okamžitě zmizí. Příští rok, jestli seženu králičí hnůj, tak to zkusím jetě s nímsmiling smiley

Datum: 28.08.2006 16:36

pict0008.jpg
    Další fotografie:
    Chtěl bych vám ukázat, jaké barvy kan mám. Mají velké květy. Ta puntíkatá vykvetla poprve a jsem z ní nadšená!

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.