pátek 19. dubna, 23:46 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evita
Status:

Zakládání kompostu v plastovém kompostéru

Datum: 18.09.2012 15:37
 

Mám plastový kompostér, chci založit kompost. Jaké máte zkušebnosti s plastovými kompostéry? Osvědčily se vám? Jak mám začít - s hlínou? s trávou? Přiznám se, že s kompostováním nemám zatím moc zkušeností, tak bych přivítala rady a nápady zkušených, díky předem flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Zakládání kompostu v plastovém kompostéru

    Datum: 28.11.2022 15:49
     

    Zkusila jsem dat naloz ulamanych nati z kramu i do domaciho vermikomposteru a vse ok. Naopak me prekvapilo, jak rychle to vycistily a nic tam nezbylo, asi jim dost smakovalo grinning smiley anebo to bude tim, ze jsem je predtim hooodne dlouho nekrmila eye rolling smiley (pres leto na ne nejak zapominam a nechci tam davat zadne ovoce, abych si domu nenatahla octomilky a nejak bylo malo zeleniny a ostatniho...) Az me dokonce manzel musel napomenout, ze se o ne vubec nestaram, tak jsem prave bezela pro nate do kramu drinking smiley a pak jsem trosku trnula pote, co tu Jaja napsala.. Ale nic, naopak me holky potesily, jak se pochlapily, nejdriv ze prezily a pak zase vse zpucly rychlosti blesku (chudery hladovy) grinning smiley

    Budu si je muset ted vic predchazet spinning smiley sticking its tongue out

    Anavi napsal(a):

    myslím, že venkovní kompost si s tím hravě poradí, pokud tam toho není převaha. Nedoporučuje se kompostovat ani citrusy, ale když mám kompost obří, tak si myslím, že slupka z jednoho pomeranče jednou za čas tam rovnováhu rozhodně nenaruší, nikdy jsem tam po sezone nenašla ani kousek nezpracovaného...

    Betas napsal(a):

    Jajo, no to mi ani nerikej!! Roky davam nate do kompostu a ted jsem jeste pritvrdila eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zakládání kompostu v plastovém kompostéru

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zakládání kompostu v plastovém kompostéru

    Datum: 28.11.2022 22:51
     

    Jsou skvělé. love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.