sobota 20. dubna, 11:20 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: monicka
Status:

Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

Datum: 13.02.2017 16:15
 

Jaké květiny,bylinky,keře, atd. kupujete v tomto zahradnictví a jak jste spokojeni?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 08.03.2017 21:08
     

    Byla jsem v úterý v Mělníce, udělala jsem si MDŽ o den dřív smoking smiley , krom několika beden balkonovek jsem si přivezla bylinku bulbine : [www.google.cz] - pro mě nový objev, hned jsem si to naštudovala a ještě večer si tím gelem napatlala obličej ( celkem rychlý "liftingový" efekt, ale měla jsem pocit trochu napnuté kůže, tak jsem to ještě přemázla kokosovým olejem a dnes celý den tvářičku jak dětskou prdýlku winking smiley , jestli to takhle půjde dál, tak budu muset v hospodě začít zas ukazovat občanku grinning smiley eye rolling smiley )

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

     
     
  • Status: expert

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 08.03.2017 21:33
     

    Vimrova, tak ta občanka mi snad už nehrozí ani kdybych se v tom koupala celá. grinning smiley Možná, že budou chtít doklad o svépravnosti grinning smiley a zachovaných zbytcích mozkových funkcí. Ale ani jako rostlina to nevypadá špatně. Mívají tam docela pozoruhodnosti.

    Ještě prozraď ty balkonovky.Ať máme o čem přemýšlet. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (08.03.2017 21:34)
     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 08.03.2017 21:40
     

    Jj, mně se to líbilo jako kytka ( už nakvétá), tak jsem se ptala, co to je, na co je to dobrý a bylo mi to vychváleno jako elixír na všechno grinning smiley , no nemohla jsem odolat grinning smiley .

    Ono je to podobné asfodelce ( a taky je to s ni příbuzné) : [www.google.cz]

     

    Ještě mám ženšen pětilistý winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vimrova (08.03.2017 21:41)
     
  • Status: expert

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 08.03.2017 21:45
     

    Tak ještě s tím ženšenem se asi vrátíš do jeslí. grinning smiley Ten bych měla skoro zvažovat. smiling smiley Ale jsou to fakt docela hezký kytičky. thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (08.03.2017 21:47)
     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 08.03.2017 22:15
     

    Jj, ženšen jsem měla loni jako balkonovku v závěšáku - má hezký listy ( čaj jsem tedy nezkoušela, ale letos asi prubnu winking smiley ). Ale asi mi nepřežil zimu (zapomněla jsem ho ve skleníku).

     
  • Status: expert

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 09.03.2017 10:12
     

    Pro mě je na ní nejlepší to, že je to rostlina téměř nezničitelná, snáší dlouhodobé sucho, je to vlastně sukulent winking smiley

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 09.03.2017 18:42
     

    Regino, koukám, že jsem přehlédla dotaz na ty balkonovky - no, od každého něco, prostě mix do truhlíků, mám ráda míchané. Takže jsem vzala pár surfinek, pár milionek, pár verben + nějakou zelenou výplň, lobularii, "sněhovou vánici" - to je nějaký druh pryšce, další mandevilu do sbírky, atp. JO a mají nádherné plnokvěté primulky, všech možných barev. Ty žluté a červené dokonce omamně voní mls smiley .

    Fuchsie asi jen 3, nemám na ně moc místa ve stínu a taky mám pocit, že to s nimi moc neumím, takže jsem si nechala poradit nějaké pro začátečníky.

     
  • Status: expert

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 09.03.2017 20:06
     

    Vimrova, jsi silně v předstihu. Já jsem zatím duševně spíš ještě u země než v truhlíkách.Ani jsem se nezeptala, lezou ti surfinie od Černého nebo je ještě brzy od setí? Tyhle blechy to není moc moje parketa. Ale jestli to není plevel, tak mám pocit, že mi lezou nicotiany.S hledíky jsem ještě chvíli v klidu.

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 09.03.2017 20:11
     

    Regino, psala jsem na KR ve výsevech, začly lézt po cca týdnu, vylezlo jich cca 50%, takže spokojenost winking smiley ( už jich většina má první pravé lístky , brzy budu pikýrovat eye rolling smiley )

     
  • Status: expert

    Re: Zahradnictví Petro Mělník-Co nejvíce nakupujete?

    Datum: 09.03.2017 20:17
     

    Vimrova,tak to je super love smiley Semena je vždycky jedna velká neznámá. Na rostlině nebo cibuli člověk něco vidí ale na semínkách vůbec nic.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.