úterý 23. dubna, 15:29 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Zahradní sprchy

Datum: 18.06.2012 09:53
 

Nemáte někdo zkušenost? Teď to poměrně frčí, tak bych ji klukům pořídila, aby si pod tím zařádili smiling smiley.

Teď mají nějaké v akci v Baumaxu, už kolem 230 Kč, ale viděla jsem u sousedů Gardenu, dělá to i nějakou mlhu, ta je ale pochopitelně už kolem tisícovky.

Doporučíte něco? please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 13:21
     

    Jé Hani to si kluci taky užili, minimální spotřeba a víceůčelové, tenkrát ten postřikovač k naszení na hadici stál pár korun. Kdo ví jaké jsou teď? Jaký máš, koupila bych to pro vnoučata, řekla bych že je to lepší než sprcha. Vím že byly různé s různým dostřikem. To bylo vždycky jekotu :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní sprchy

     
     
  • Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 13:32
     

    [zavlazovace.heureka.cz]

    Hele to by stálo za hřích grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 13:42
     

    no jo, ale to píchneš do země a je to nízko. Jedině to přivázat k nějakýmu klacku... no a já na tyhle provizoria moc nejsem winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 13:49
     

    Já mám taky úplně obyčejnou sprchu z Lidlu. Hele na to blbnutí to fakt stačí. A včera koupil švára nějaký postřikovač asi za 99,- Kč. Má to asi šest různých druhů postříků. A taky bomba. Vyfotím ti to.

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 13:54
     

    Já myslela, že to stříká jako stříkaly postřikovače dřív takovej jako oblouček nahoru, byly taky na zemi, sprchu nechci to mi přijde divný, v tom deštíčku děti tak jako hezky dováděly . Já ani nevím jak ty dnešní postřikovače stříkají stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 13:59
     

    jájo, ta sprcha nestříká jen dolů, ale můžes si tu hlavici nastavit a když dělá tu mlhu, je to taky dost do šířky.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 14:32
     

    Přiznám se, že mi sprcha připadá taky trošku monstrozní (na zahradě) málokdy jí používáme a to je přidělaná na sušáku prádla, aby netrčela někde v prostoru. Máme taky lidlovskou. Na hliníkové tyči sušáku splyne - není ani vidět, když není v provozu.

    Postřikovač je schovaný na zemi a jsou takové, že stříkají a mlží hodně vysoko. Sama osobně si myslím, že je s ním větší prča

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 14:39
     

    Právě si pamatuju jak si moji kluci s takovým stařičkým plechovým super užili legrace. Kdo ví jak vysoko stříkají tyhle nové.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 15:05
     

    Tak já zkusím vlézt někam, kde prodávají Gardenu - to mi půjde nacvaknout - a kouknu na ty rozstřikovače. Je pravda, že proti sprše jsou to stovkové záležitosti a líp se to pak uskladňuje. Tak díky za proběhlé nápady flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 15:11
     

    Anavko vyzkoumej a taky jak vysoko stříká jo? Já bych ho děckám taky u nás koupila. Jen tedy nemám Gardenu, ale takový ten obyčený systém rychlospojek netuším od jaké firmy. Snad půjde nacvaknout winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 15:12
     

    Když tak nad tím ale zauvažuju, pod sprchu bych se šla občas při práci na zahradě osvěžit i já. Ale nad nějakým rozprašovačem probíhat asi nebudu smiling smiley. No uvidíme, okouknu to během tohoto týdne, co se jako nabízí. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 15:15
     

    Anavi proč ne? Víš jak je to fajn, my si s tím užili srandy když kluci byli malí.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 15:22
     

    Jajo, ty rychlospojky by měly být universální. Jen palce musíš vědět.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 21:36
     

    ... my máme sprchu, černý válec 35 l teplé vody, baterie jako doma , teplá - studená, je to OK, pro děti i po práci na zahradě love smiley

     
  • Status:

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 22:09
     

    Ivi, sousedi měli svého času na zahradě pro dítka tohle. [vodni-hracky.heureka.cz]

    Napojilo se to na hadici a voda pod tlakem stříkala těmi chapadly cik cak na všecky strany. Není to žádná sprcha, ani postřikovač, ale děcka kolem toho blbly v jednom kuse...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.