čtvrtek 28. března, 20:35 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Zahradní sprchy

Datum: 18.06.2012 09:53
 

Nemáte někdo zkušenost? Teď to poměrně frčí, tak bych ji klukům pořídila, aby si pod tím zařádili smiling smiley.

Teď mají nějaké v akci v Baumaxu, už kolem 230 Kč, ale viděla jsem u sousedů Gardenu, dělá to i nějakou mlhu, ta je ale pochopitelně už kolem tisícovky.

Doporučíte něco? please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 10:37
     

    A jak máte drahou vodu? Aby ses doplatila eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní sprchy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 10:47
     

    drahuško, přiznám se, že tohle zase tolik neřeším... stydlin smiley confused smiley Te´d mi šedesát korun vraceli winking smiley a to téměř obden zalejvám. Platím zálohu asi 800 Kč měsíčně a pokud se do toho vždycky za rok vejdu, tak to nechám být.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 11:04
     

    Šedesát korun není ani kubík. To je tak jednou půl hoďky zábavy, pokud jede sprcha naplno confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (18.06.2012 11:05)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 11:06
     

    drahuško, ono to jemně mlží, tak myslím, že ta spotřeba nebude závratná. Lezli by pod to jen o víkendu a víš, co je půl hodina??? Dyk z toho teče ledová voda! Takže to je tak na proběhnutí a vypnout - vidím u sousedových dětí. Se jen osvěží, když si hrajou venku. Když jim napouštím bazének, myslím, že do toho nateče tý vody daleko víc, a odpolko je to špinavý, i když si mejou pařáty grinning smiley.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 11:09
     

    Aha, tak to jo. Nejsem v obraze stydlin smiley Představovala jsem si normální zahradní sprchu, jako je třeba před vstupem do bazénu stydlin smiley smiling smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 11:11
     

    Manžel vyndal sprchu na zahradě včera, máme jen nějakou obyč, připojí se hadice a hotovo, pak se zase vše uklidí. Spotřebu vody taky neřešíme stydlin smiley , sprcha je půštěná vždy jen na chvilku, mnohem víc vody vystříkáme bohužel při zalévaní. A té zábavy co se užije, včera tam mladej řádil s deštníkem grinning smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 11:12
     

    peefko, a máte tam různé druhy stříkání? Třeba normální proud a tu mlhu?

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 11:14
     

    To asi nemáme, právě jak to tu čtu, tak ta mlha by nebyla špatná. Mlhu máme na kropítku na hadici, to je hrozně příjemný, ale na té sprše to asi není, ještě to dnes musím prozkoumat.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 11:15
     

    Anavi, mám jak obyč Gardenu - zapíchneš do země, připojíš hadici a jedeš - nevíhoda je, že ta voda je ledová. Jen na počátku ti vyteče litr horký z hadice winking smiley . Spotřeba je směšná, nikdo pod tou ledárnou nevydrží.

    Letos jsem pořídila tuto: [aukro.cz] od tohoto prodejce a spokojenost nesmírná.

    Ale ani jedna teda nemlží confused smiley .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 11:59
     

    Hmm, když my máme hadici přes celou zahradu, takže zkraje musíme dávat bacha na opaření a stojíš pod ní docela dlouho, než teče studená. Máme zahradu dlouhou nudli, tak jsem to automaticky brala podle nás. Sprchu máme vedle bazénu, na konci zahrady

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 12:08
     

    Missi, to je teda komfort!!! je krásná thumbs down

    táta udělal na zahradě sprchu, je napojená na PE hadici, která je smotaná na střeše.....na chajdě. Pustíš vodu, jak píše Drahuška, chvíli je vařící a když odteče, v pohodě se pod tím po sobě vykoupou dva lidi....možná tři. Teče to dlouho, máme dlouhou tu ohřívací hadici na střeše.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 12:32
     

    Ta solární, to je jiná liga, taky jsem po nich koukala, ale to už je nad mé finanční možnosti.

    Vždycky natáhnu hadici podél baráku a když je hezky, tak je té teplé a potom vlahé vody docela dost.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 12:40
     

    u nás prostě pustím postřikovač a kluci pod ním pobíhají winking smiley , teplé vody je troška v hadici

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní sprchy

    Datum: 18.06.2012 12:54
     

    Tak ten já nevlastním, na to moje prdítko by se to nevyplatilo smiling smiley.

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.