čtvrtek 25. dubna, 18:28 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: PetraM
Status: nováček

záhradní sekačka

Datum: 29.05.2018 22:15
 

jakou záhradní sekačku používate? Je lepší elektrické, nebo benzínová? Záhrada má cca 400m2.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 12.06.2022 13:03
     

    Jo ,jo rozdíl ceny je ve velikosti a ceně baterie. Osobně bych volila s tou větší. Mám obě baterky 2 i 4 Ah , má jednou takovou výdrž, je samo o něco těžší. Většinou používám tu velkou, druhou mám záložní, abych podřezala vše, co mám vždy v plánu. Mám je k pilkám , ty jedou na zahradě hodně často.

     
  • Autor: Reklama

    Re: záhradní sekačka

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 12.06.2022 18:43
     



    LadaB napsal(a):

    Jo ,jo rozdíl ceny je ve velikosti a ceně baterie. Osobně bych volila s tou větší. Mám obě baterky 2 i 4 Ah , má jednou takovou výdrž, je samo o něco těžší. Většinou používám tu velkou, druhou mám záložní, abych podřezala vše, co mám vždy v plánu. Mám je k pilkám , ty jedou na zahradě hodně často.

    Děkuji

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 13.06.2022 09:16
     

    Ta struna se tam dává nějak snadno? Pamatuji si, že jsme měli doma jednu a to byl očistec winking smiley, vždycky to nějak odlítlo a to mě nebavilo.

    LadaB napsal(a):

    [www.lidl.cz]

    Ivi toto

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 13.06.2022 09:33
     

    Určitě, namotá se na cívku a jen se nacvakne. I tady u té jsou cívky dvě, tak není problém mít jednu nachystanou, jen přehodit.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 13.06.2022 10:15
     



    Anavi napsal(a):

    Ta struna se tam dává nějak snadno? Pamatuji si, že jsme měli doma jednu a to byl očistec winking smiley, vždycky to nějak odlítlo a to mě nebavilo.

    LadaB napsal(a):

    [www.lidl.cz]

    Ivi toto

    To jsem se také chtěla zeptat, měli jsme motorovou a vyměna struny byla o nervy eye rolling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 13.06.2022 10:44
     

    struny jsou opravdu náročné . . ale nemusí se tahat kabl . sednu si a v klidu namotám . je tam náhradní cívka- takže se nachystá taky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 13.06.2022 12:45
     

    Tu sekačku potřebuju lehkou , kvůlivá zádům.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 16.06.2022 15:35
     

    Jelikož mám dvě baterie od Hechtu, tak jsem se tam jela podívat na vyžínač. Měli asi za 1300,- a ta baterie se k tomu prý určitě nehodí. Ani to nechtěl zkusit Nová 1200,- .... Tak celý ten krám přes 3000,-.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 16.06.2022 21:23
     

    To je divné, našla jsem tu baterku za 700.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 17.06.2022 17:22
     



    Anavi napsal(a):

    To je divné, našla jsem tu baterku za 700.

    ......Ale jsem tak naštvaná, kvůli tomu čerpadlu, že si ji asi koupím.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 22.06.2022 08:31
     

    Manžel prohlási, že " už je skoro podzim, to je zbytečné kupovat ten vyžínač, hlavně aby jsme měli na plyn a elektriku " eye rolling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 22.06.2022 08:58
     

    do podzimu ještě daleko a tráva roste jak blbá -nedej se. bude hůř a za elektriku nám ted´ vraceli . příště už vracet nebudou . eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 22.06.2022 09:22
     

    Kordulko, očekávání nejsou nic moc. To má manžel pravdu. Ale je tu ještě další aspekt lidského žití a to platí i pro důchodce. Tak pokud to nemáš úplně knop, kup si ji. I když je to podpora dalšího otroctví. Ale zatím je otroctví zahradě dobrovolné. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 22.06.2022 10:00
     

    Regino, to není moc optimistické sdělení... obávám se, že otroků bude přibývat, když vidím, jak ceny letí strmě nahoru všude, kam člověk vkročí. Moc jsem nepochopila to snížení DPH u pohonných hmot, když dnes benzín opět snad o 2 Kč na litru dražší! eye rolling smiley A to nejsem z těch, co si stěžují u každého zdraženého rohlíku, ale co je moc, to je příliš.

     
  • Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 22.06.2022 20:13
     

    Anavi, ceny se skutečně utrhly ze řetězu. Tabulky nakonec ukazují, že jsme na tom co se týče inflace a s ní logicky spojených cen

    pomalu nejhůř v Evropě. eye rolling smiley Co mě úplně nejvíc děsí, není to, že platím víc ale představa, že se firmy přestávají stávat konkurence schopnými. Často o tom hovoří třeba ředitel jedné z nejstarších skláren v Harrachově. A pokud padne průmysl, roztočí se taková spirála, že z toho budeme mít všichni Lunapakr v hlavě.Možná větší než autor stejnojmenné básnické sbírky Ferlinghetti.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.