sobota 20. dubna, 04:45 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: PetraM
Status: nováček

záhradní sekačka

Datum: 29.05.2018 22:15
 

jakou záhradní sekačku používate? Je lepší elektrické, nebo benzínová? Záhrada má cca 400m2.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: 256
    Status:

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 13.07.2019 21:20
     

    Máme tuto už asi 6 let - Gardena PowerMax

     
  • Autor: Reklama

    Re: záhradní sekačka

     
     
  • Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 13.07.2019 21:46
     

    To neznám podívám se.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 04.06.2022 15:37
     

    dotaz, kdo má AKU vyžínač, ne moc drahý, ale aby posekal kolem obrubníku

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 04.06.2022 19:44
     

    Kordul, ta naše je Parkside - byla v Lidlu , ale ted´ jak jsem se dočetla není na skladě. thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 04.06.2022 20:50
     



    kaaj napsal(a):

    Kordul, ta naše je Parkside - byla v Lidlu , ale ted´ jak jsem se dočetla není na skladě. thumbs up

    Kajo a poseká kolem obrubníků. Sousedka měla z Lidlu , takové šimrátko a vrátila ho ....

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 05.06.2022 07:51
     

    jo ta naše je silná . jenže není skladem , ale podívaj s edo OBI nebo jiných prodejen -

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 05.06.2022 08:10
     



    kaaj napsal(a):

    jo ta naše je silná . jenže není skladem , ale podívaj s edo OBI nebo jiných prodejen -

    ......Kajo děkuji, zkusím se podívat někde jinde,... v telce jsem zahlídla reklamu, ale už jsem nestihla zareagovat, mohli by být slevy,....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 10.06.2022 09:33
     

    Včera jsem si ji objednala v lidlu. Nebyla dlouho skladem teď vyskočila, sice bude za 14 dní, ale na nic jsem nečekala a mám objednáno. Mám téměř totožnou od wolfa. Nebyla též nijak drahá, ale už ji mám několik let a baterka dosluhuje. Loni jsem se rozmejšlela, že koupím s předstihem v lidlu. Baterky mám, páč mám plno jiného nářadí.Jsem si na jaředrbala hlavu, páč jedna baterka zdechla a v lidlu byla sekačka stále nedostupná.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 10.06.2022 11:24
     

    Laduš, můžeš dát, prosím, přímo odkaz? Nebo nějaký přesnější název? Díky

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 10.06.2022 12:00
     

    [www.lidl.cz]

    Ivi toto

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (10.06.2022 12:01)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 10.06.2022 12:12
     

    Díky.

    Koukám, že mají za 1 400 i klasickou elektrickou sekačku. Sháním k mamce, stará je "na heslo", občas jde, občas ne, je to o nervy. Tak tohle bych klidně investovala. Mají ji mít od pondělí na krámě, tak to omrknu. Chtěla jsem původně nějakou aku, abych nemusela řešit šňůru, ale zase je o tisícovku dražší a k tomu se ještě musí dokoupit akumulátor, tak to mi zase připadá zbytečné.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 10.06.2022 12:18
     

    to je ta moje- upozorňuji , že je pro starší ženu dost těžká .. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 10.06.2022 13:34
     

    Kaaj ta váha je asi běžná a relativně nízká... 2kg + váha aku, podle velikosti. I ta elektrická má 2 kila. Ono je jiné, když s ní člověk pobíhá po zahradě, než u tebe.. to je pak každé deko znát. Jsem ráda, že se objevila, jinak bych musela vytáhnout srp a kosu grinning smiley

    Když jsem kupovala tuto součastnoui, tak jsem litovala, že měli v té od parkside jen elektrické. Jejich nářadí mi vyhovuje a kompabilita baterek je ideální.

    Kordul, tou součastnou, posekám všechno. Nemám latifundie trávníku... cestičky, tu plácek 3x3, tu kus trávy ve výběhu 2x4, a cestu 12x1,5 maxi. Obsekává se vše dobře, lze nastavit sklon sekací hlavy.. Beru s ní i petiprsťák, abych redukovala na kurníku. Jako komplet všechno důkladně, jsem neposekala na jednu baterii, proto jsem měla dvě. Většinou, jsem stejně sekala průběžně. No mám ji asi 6 let, a i baterky postupně slábnou, jedna už zdechla. Než koupit nové baterky, to mám za ty prachy celou sekačku.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 11.06.2022 07:17
     

    jo Lado - máš pravdu .. kdybych mohla chodit . tak by mi to nepřišlo .. ale jinak je velmi dobrá ..dobré jsou ty dva úchyty , že se dobře drží . no jak máme tři vyžínače / dva elektro / tak ten je nejlepší ..nemusíš tahat šńůru thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (11.06.2022 07:22)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 11.06.2022 11:10
     

    Asi by mě stačila ta za 1500, rozdíl ceny je ve výdrži baterie?.. Hallóóó

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (11.06.2022 22:51)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.