úterý 16. dubna, 13:32 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: PetraM
Status: nováček

záhradní sekačka

Datum: 29.05.2018 22:15
 

jakou záhradní sekačku používate? Je lepší elektrické, nebo benzínová? Záhrada má cca 400m2.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 24.06.2022 07:54
     

    Sekačka mi dorazí dneska, podle parametrů jsem koukala, je výkonější než co mám doma a baterie je 1,2v, u této mám baterie 2 a 4. mělo by se posekat na jedno nabití víc. Álo, pokud máš tiskara zbytečného, tak si ji kup, ušetříš si čas a práci. za rok bude stát třeba jednou tolik. Jako když jsem začala používat na zahradě čerpadlo na zalévání, tak chodili sousedi okukovat. dneska už jich ho má několik a libujou si. Vyzalévat dva sudy, se rovná odnosit 40 konví... ono je to sakra znát, když jen stojíš s hadicí v ruce, než běhat s konvema..

     
  • Autor: Reklama

    Re: záhradní sekačka

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 24.06.2022 08:24
     



    LadaB napsal(a):

    Sekačka mi dorazí dneska, podle parametrů jsem koukala, je výkonější než co mám doma a baterie je 1,2v, u této mám baterie 2 a 4. mělo by se posekat na jedno nabití víc. Álo, pokud máš tiskara zbytečného, tak si ji kup, ušetříš si čas a práci. za rok bude stát třeba jednou tolik. Jako když jsem začala používat na zahradě čerpadlo na zalévání, tak chodili sousedi okukovat. dneska už jich ho má několik a libujou si. Vyzalévat dva sudy, se rovná odnosit 40 konví... ono je to sakra znát, když jen stojíš s hadicí v ruce, než běhat s konvema..

    ......Čerpadlo mám, super A jakou tedy máš tu sekačku, z Lidlu ?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 24.06.2022 11:14
     

    Máme akusekačku z Mountfieldu Patriot. Je super, výdrž parádní, před 2lety stála v akci 2900 a teď za ni chtějí 5700 eye popping smiley a to je bez baterky a nabíječky. Máme celou tu řadu aku Patriot, tak se to tenkrát v akci vyplatilo

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 24.06.2022 11:57
     

    Jo,jo koupila jsem si z lidlu, už jsem na ni koukala loni. Baterky mám k jinému nářadí, tak je za hubičku. Doma mám asi 5 let podobnou od wolfa stála též pár kaček, ale jedna baterka zdechla, tak nebudu čekat, až zdechne i druhá.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 20.08.2022 20:14
     

    Není to sekačka, ale vyžínač a plotostřih Aku Koupila jsem obojí v Tescu v akci. Dnes jsem s tím obsekala kolem celé zahrady , kolem pražců ,šutrů super .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 29.08.2022 20:31
     

    Nevím jak jsem mohla být bez toho AKU plotostřihu a vyžínače thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 30.08.2022 08:57
     

    Není nad to si ulehčit práci thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 30.08.2022 09:15
     
    301911303_767783017762701_6455527154781045163_n.jpg
    Další fotografie:

    Laduš, díky tobě thumbs down. zahrada a zarostlé kouty prokoukly, je to víc jak 15 m.Jasně, ře se to musí doladit, celé odpolend jsem pálila roští , děda ani nevěděl, že je zam obrubník. Vzala jsem i tavolník, ten hořel nejlépe winking smiley a připravila se o tu kvetoucí nádheru , větve až k zemi a hodně do zahrady grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (30.08.2022 11:00)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 30.08.2022 11:52
     

    dnes tu byla děcka od Zuzany.no -- abych pravdu řekla, přišli skoro v půl desáté a v jedenáct už po obědě mazali domů . Klára má odpolední a musí z Kopřivnice autobusem . ten ji jede v určitou hodinu . ale i tak - dosekali aku vyžínačem a i elektro strunovkou okraje , co včera máma nestihla. taky jsem něco ostříhala a oni vysypávali koše. to mi dost pomůže- já do kontejneru nedojdu a stříhat můžu z chodítka. takže zase něco uděláno .taky posbírány padalky jablka a včera do sudu švestky..

    ty strunovky jsou fajn -- aku je ale pro mně těžká . vnuk je ale ještě silný - taky vytrénovaný z pádlování kanoe. winking smiley .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 19.02.2023 17:53
     
    aku.jpg

    Udělal jsem si radost a koupil aku sekačku s pojezdem. Motorové začala odcházet kolečka, prorezávat šasí, tak jsem šel do aku.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 19.02.2023 17:55
     

    Taku, mám ji též v plánu. Až ji vyzkoušíš, dávej průběžné recenze.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 19.02.2023 18:01
     

    Máme akusekačku Patriot a nedám na ni dopustit.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 19.02.2023 18:07
     

    Irisko, já bych asi chtěla Gardenu, když už mám to čerpadlo. Tedy doufám, že ty baterie by šly použít i do sekačky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 19.02.2023 20:05
     

    HECHT ,benzín s pojezdem máme už několik let a zatím dobrý, té jsem se za ta léta ani nedotkla, sekat nebudu. Ale mám Aku vyžínač a paráda, Spí ten by Ti nestačil?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: záhradní sekačka

    Datum: 19.02.2023 20:18
     



    SPIKE napsal(a):

    Irisko, já bych asi chtěla Gardenu, když už mám to čerpadlo. Tedy doufám, že ty baterie by šly použít i do sekačky.

    Gardenu vyrábí pouze s menší šíří záběru (32 - 41 cm) a bez pojezdu, tzn na menší pozemky. Záleží jak velké latifundie s ní budeš sekat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.