pátek 29. března, 00:11 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

Datum: 01.08.2017 08:46
 

Já jsem dnes zastínila letos přesazené a zasazené kytí starými slunečníky a i netkankou, téměř stejně, jako před mrazíky, protože to, čím nás pro dnešek straší, je děsivé pro naše běžné klimatické podmínky. Když má být ve stínu kole osmatřiceti, na slunci bude přes padesát. Závěsy jsou ve stínu meruňky, hosty u terasy jsou buď pod slunečníkem s ostatními hrnkovkami a co se nevešlo, tam je netkanka (bílá). Zahrada je nepěkná, ale kvůli jednomu dni nechci o vše přijít. Až začne stínit dům, přehodím netkanku do předzahrádky, na hortenzie

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 08:59
     

    Já jsem po ránu honem vyběhla zalít květníky a truhlíky. Pak jsem rychle otrhala nať celeru, petržele a libečku na sušení a jsem hotová eye rolling smiley Asi uschneme na placičku, jak to říkal Vepřík v té starodávné televizní pohádce grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

     
     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 09:06
     

    Já suším, včera jsme posekali a tak mě napadlo, když je takhle vedro, trávu usušit morčátku, testuju jak na tom jsem, asi dobře, zvládla jsem včera i polední obracení :-). Ale bylo to úúúf. Ani jsem nezalévala 10 dní tu střídavě cmrndalo tak snad to bude Ok, že hortenzky věší listí na to jsem zvyklá jsou to hérečky, jen přijde stín jsou OK. Ono určitě tady nebude tak zle jak strašej.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 09:12
     

    .... jsem naštvaná , jak ten čas letí.... srpen a za chvilku budou Vánoce

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 09:12
     

    Jájo, klobouk dolů, když si vzpomenu na ty tvý latifundie.......... love smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 09:15
     

    Jajo, u vás to tak hrozné není, jako dole, věř eye rolling smiley Tady je teď, v hlubokém stínu už 26°C

    A nepršelo minimálně týden, aby zalilo, takže máme sudy téměř prázdné a to jsem už zalévala i hadicí thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 09:18
     

    Ono pv těchhle vedrech (bro ráno, nebo pozdě večer) ani nemá denu zalévat hned se to odpaří. Jinak na severním okně pod smrky, kam nikdy slunce nesvítí je 25°C, takže rozdíl skoro není

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 09:22
     

    Jajo, protože píšeš, tak testování dopadlo dobře. Nesnáším tohle počasí. Ne, že by mi až tak vadilo zdravotně. Ale pokud to není nutné, tak nic venku nedělám. Přijde mi to strašně neproduktivní. Udělám toho třetinu a jsem urvaná jako vůl.

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 09:26
     

    Když, já právě žiju sluncem, ani ne teplem ale potřebuju světlo, tu energii, včera jsem stihla neskutečné práce proti propršenému týdnu,kdy jsem neudělala nic. Jsem na sluneční energii.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 09:27
     

    Jajo, to teda rozdíl opravdu moc není. Záleží, jak se to bude vyvíjet.

    Protože moc nevěřím, že by tu mohlo zapršet

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 10:10
     

    ...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (01.08.2017 10:12)
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 10:11
     

    Tak u nás ve stínu už 33,3....co předevčírem při bouřce napršelo, je fuč.......a kapka vody v nedohlednu sad smiley Já tedy taky ráda sluníčko, ale tak do 25 stupňů.....jak je víc, tak "dejchám jak čtyři" a jsem na odstřel.....to holt ta moje "pumpička" eye rolling smiley Ale co, je léto, tak ať je hezky......až bude v zimě mráz, zase budou lidi remcat grinning smiley grinning smiley grinning smiley Člověk je tvor nespokojenej........

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 10:45
     

    Taky to vedro nemusím, ale potřebuju slunce, tu energii.

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 12:41
     

    Jsem talky na sluneční baterie, ale mám poměrně malý rozsah pracovních teplot ( asi tak 15-25°C eye rolling smiley ), cokoliv je mimo, snižuje mou výkonnost nono smiley

     

    Já ráno 2 hodiny zalívala, chodila jsem s hadicí od květníčku ke květníčku a zalévala . Pokud byly po cestě růže , dostaly taky, ikdyž vím, že to nijak moc nepomůže, ale ony mají holky na květ, nerada bych o ty poupata přišla nono smiley .

    Nakonec jsem se vrátila k těm zalitým květináčům a našoupala je pod strom, aby se substrát neuvařil. Jetě, že mám volno winking smiley a můžu kolem nich blbnout...

     

    No a pak jsem ptákům vyrobila koupaliště grinning smiley , tak snad ho najdou eye rolling smiley .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v srpnu?

    Datum: 01.08.2017 14:39
     

    V tomhle ptáci nechodí do vody. Jsou schovaní. Hodně chodí ráno a v podvečer. Teď jsou většinou někde na stromech zalezlí. U nás...

    Dokud mě nezazlobila pumpa, milovala jsem teplo klidně až do třicítky. Teď to už nejde, ale spíš mám obavu, aby mě nekleplo. Stále mě v těchto dnech bolí hlava, i když zalezu do bazénu. Navíc mám hodně, hodně nad váhový limit, takže ze mne leje, jak z vola. Dřív jsem se ani nepotila, teď je to děs angry smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.