pátek 29. března, 05:55 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: verosek
Status: nováček

Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

Datum: 05.03.2010 18:59
 

Jak pokračujete s výsevem, sadbou a s počasím?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:26
     
    dscn1248.jpg

    ono to není jak má být ani když jsem to dělala já - winking smiley stydlin smiley

    f- tyhle opory včera opravoval vnuk . byl koupit elektrikářské pásky na stáhnutí - no a co myslíte?? koupil je za 400 kč. jsem myslela , že se vybulím . no to se kupuje z cizího-- sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:32
     



    kaaj napsal(a):

    ono to není jak má být ani když jsem to dělala já - winking smiley stydlin smiley

    f- tyhle opory včera opravoval vnuk . byl koupit elektrikářské pásky na stáhnutí - no a co myslíte?? koupil je za 400 kč. jsem myslela , že se vybulím . no to se kupuje z cizího-- sad smiley

    Káji,třeba ani levnější nejsou-to víš dneska!Jdeš koupit nějakou věc,kterou jsi dlouho nekupovala a čumíš,s jakou cenou na tebe vyrukují.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:36
     



    kaaj napsal(a):

    u nás byla parta hic- včera ml. dcera porafala s vnukem sušinu , listí a binec, st. vnuk upevnil podpěry u balkonu .já seděla u krbu a statečně jsem všechno pálila .bylo to suché , takže se ani moc nečoudilo . k večeru ještě přišla st. dcera se ze´tákem a stříhali růže. do toho tady pobíhali nejmladší vnoučata a pes.ti uklízeli bývalý výběh u slepic. nadělali tam loni binec. taky tam dědek vysypal dva kýble štěrku ... angry smiley tak to vymetali . dnes hned v devět ráno jedna parta stříhala růže - a ml. dcera se st. vnučkou myly okna. . takže sousedé čuměli . no já taky- ale jen ze židle. nemůžu po těch ozářkách vůbec chodit . navíc mám nějakou alergii - teče mi z očí , z nosu a kašlu suchým kašlem - na ho--o život . ale aspoń , že se do toho dali . příští týdn bude chladno/ už je i dnes / a ml . dcera kdoví kdy zase z Uherského Brodu dojede. ???

    Kaaj, až ti závidím. Vnoučata a své děti jsem naposledy viděla před třemi lety a i kdyby jezdily, tak nepomáhaly nikdy, jen měly plné pusy slibů (slibem neurazíš) A manželův syn nám dělal u kotle elektriku (je to jeho profese), ale od té doby s tím máme potíže a když něco chceme, musíme někdy dost prosit, na což už prostě nemám. sad smiley Navíc to mají 80 km daleko. Jeho dcera je ještě dál. Žije na Mallorce, to jsme rádi, když s vnučkou přijede aspoň jednou do roka.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:46
     

    no Drahuš nemysli si -- vedle píšu , jak mi 21 skoro ing koupil za 400kč elektrikářské pásky, prve jsme dumali proč dědkovi nejde PC . no byla puštěna kopírka.- už jeli , tak jsme jako blbí hledali až našli . . když tu jsou všichni , tak se vaří jak v hotelu . ten nejí to a ten zase tohle. takže svíčková , bramborový salát s řízkem a jako třetí brambory s okurkovým salátem a řízek..o půlnoci se ještě svítí a ráno půlka osazenstva nechce vstávat . mám je tu čas od času ráda, ale taky jsem ráda, jak už jedou zpět . a to sebou tahají ti mladší 100km křečky v kleci a ti druzí hluchého psa. Charlik má 14 roků . neslyší , ale hrabat ještě umí . . no celkem veselo .. winking smiley

    .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (24.03.2019 16:56)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:50
     

    el. páskama stahuji kde co , napojuju je na potřebnou délku, po letošní zimě jsem stáhla i jehličnany, thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:52
     

    no a ještě jedna radost nás čeká .. jsem si říkala , co už asi tři týdny nějací ´dělníci spreji čárají cesty kolem nás , růžová , oranžová , zelená . no a v pátek byl ve schránce leták - budou kopat a vyměňovat vodovodní řád. -se z nich asi pose--m . angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:55
     

    Kaaj, elektrikářské pásky jsou opravdu drahé a ještě, pokud je koupí někde v OBI. Já si je kupuji při akcích v Lidlu, protože tam stojí pětinu té ceny. Prostě syslím, ale jako Kordula, je dost často používám i na zahradě. Ty se neztratí

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:58
     

    já je koupila před dvěma roky v Lidlu - rozhodně za méně, už nevím . ale nemusel jich brát tolik , v elektropotřebách určitě nemusí brát takové množství .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 17:02
     



    drahus napsal(a):

    Kaaj, elektrikářské pásky jsou opravdu drahé a ještě, pokud je koupí někde v OBI. Já si je kupuji při akcích v Lidlu, protože tam stojí pětinu té ceny. Prostě syslím, ale jako Kordula, je dost často používám i na zahradě. Ty se neztratí

    .......jsme v jiném chlívku, ale když už je řeč o tech páskách, stalo se mě, že jsem byla vrátit skoro celé balení, ulamovaly se ty "zobáčky" ......

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 17:04
     

    Mně čeká urychleně vyrobit bambusovou mřížku na clemík. Stará se rozpadla. Možná, že i na ní použiji ty kratší pásky.

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 25.03.2019 08:28
     

    Kaaj, jsou sice tyhle pracovní nájezdy náročné organizačně a i jinak. Ale máš hotovo. Já včera vyhnala synátora mezi růže. Za mě byl příznivější den než sobota. To už bylo moc horko.

    A pásky se neztratí. Dědek je používá stále. Ale neobjevila jsem rozdíl, některé víc praskají když na ně svítí slunce. Možná v matariálu bude ten rozdíl a proto je rozdíl i v ceně.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 25.03.2019 08:33
     

    Kaaj, chápu, že vše není dle představ, ale je to hezké, že dcery s rodinami přijedou a pomohou.

     

    Tak já mám ostřihány všechny růže na chalupě i doma, ale práce čeká pořád habaděj. Potřebovala bych mimimálně další týden na zahradě, abych vše stihla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 25.03.2019 08:34
     

    Víkend... to byla jedna obrovská dřina smiling smiley. Teď nemůžu ani klikat na myš a razítkovat smiling smiley, jak mě všechno bolí grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 25.03.2019 08:47
     

    Kaaj, jak já tě chápu a soucítím s tebou love smiley love smiley love smiley si neumíš ani představit. Ale na druhé straně, musíme poděkovat a být rády, že mají aspoň snahu pomoci ... detaily doladíš winking smiley flower smiley .

    Já si téměř celou so a ne hrála, vařila, prala .... zahrada musí jít stranou ... stejně mají všichni představu, že se tam chodím zašívat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (25.03.2019 08:49)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 25.03.2019 09:14
     

    Elo je to tak- ladit nevím, kdy budu - winking smiley spinning smiley sticking its tongue out ale je mi to tak nějak fuk . ono se to nezblázní a každý rok to kvete. flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.