sobota 20. dubna, 02:16 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: verosek
Status: nováček

Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

Datum: 05.03.2010 18:59
 

Jak pokračujete s výsevem, sadbou a s počasím?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 19:31
     
    img_7973.jpg
    Další fotografie:

    Tradaaa, takze u nas dnes takhle: eye rolling smiley

     

    Ale nahodou uz vykoukl prvni kousicek vresoviste, viz posledni foto grinning smiley

     

    Co neni zlamane, je ozrane, alespon to, co zatim vykukuje..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 19:58
     

    Drahuš, ty smažky ti opravdu nezávidím thumbs up

    Sníh mám docela rád, ale Betas také nezávidím.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 20:04
     
    004.jpg
    Další fotografie:

    Nemáte někdo tušení co to je??

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 20:07
     

    denivka?

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 20:09
     

    Jako fakt???Je jich tam v tom rohu snad 50,chtěla jsem to vyrvat,ale jestli je to denivka,tak to tam nechám a možná jim vyberu lepší místo

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 20:49
     



    Evca napsal(a):

    Nemáte někdo tušení co to je??

    Na druhé fotce to vypadá jako kočičií ho-no. A jestli jich tam máš padesát, tak to je o něco málo více než u nás winking smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 20:57
     



    tak63 napsal(a):



    Evca napsal(a):

    Nemáte někdo tušení co to je??

    Na druhé fotce to vypadá jako kočičií ho-no. A jestli jich tam máš padesát, tak to je o něco málo více než u nás winking smiley grinning smiley.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley kdy se ukážeš??

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 21:24
     



    Evca napsal(a):



    tak63 napsal(a):



    Evca napsal(a):

    Nemáte někdo tušení co to je??

    Na druhé fotce to vypadá jako kočičií ho-no. A jestli jich tam máš padesát, tak to je o něco málo více než u nás winking smiley grinning smiley.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley kdy se ukážeš??

    ... už by bylo načase grinning smiley? To máme v pětiletkách grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 23.03.2019 21:27
     

    TAK to asi ještě ne grinning smiley ,mimochodem,udělejte něco s tou dírou v silnici na odbočce k tobě do práce,minulej týden jsem tam málem nechala kolo eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 12:20
     

    Dopoledne jsem tak nějak vyčistila jeden záhon, manžel také jeden a jsme oba doničení. Navíc měl manžel hypoglykemickou reakci, tak jsem do něj nacpala trochu hroznového cukru a kocour to na něm asi poznal, hned k němu běžel si lehnout.

    Potřebuji přepikýrovat rajčata a zakrýt pařník, abychom je mohli šoupnout ven. Jenže nevydržím sedět. To je horší, jak ohýbání

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 13:44
     

    u nás byla parta hic- včera ml. dcera porafala s vnukem sušinu , listí a binec, st. vnuk upevnil podpěry u balkonu .já seděla u krbu a statečně jsem všechno pálila .bylo to suché , takže se ani moc nečoudilo . k večeru ještě přišla st. dcera se ze´tákem a stříhali růže. do toho tady pobíhali nejmladší vnoučata a pes.ti uklízeli bývalý výběh u slepic. nadělali tam loni binec. taky tam dědek vysypal dva kýble štěrku ... angry smiley tak to vymetali . dnes hned v devět ráno jedna parta stříhala růže - a ml. dcera se st. vnučkou myly okna. . takže sousedé čuměli . no já taky- ale jen ze židle. nemůžu po těch ozářkách vůbec chodit . navíc mám nějakou alergii - teče mi z očí , z nosu a kašlu suchým kašlem - na ho--o život . ale aspoń , že se do toho dali . příští týdn bude chladno/ už je i dnes / a ml . dcera kdoví kdy zase z Uherského Brodu dojede. ???

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (24.03.2019 14:55)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 15:22
     

    Já , jak jinak ,opět přesazovala a snad už konečná eye rolling smiley jo a zasadila rybíz, nebo co jsem to dostala. Ani jsem nenafotila čemeřice, začala mě být zima, tak jsem se sbalila a mazala domů.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 15:29
     

    jj- před polednem začalo foukat ze severu a taky jsem se dekovala domů . mladí ještě pokračovali se stříháním . no je to všelijak - ale musím být zticha. aspoń to zakrátili i když to není jak má být . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:07
     

    Ja neudelala nic byla jsem v praci a zotra taky

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 24.03.2019 16:07
     



    kaaj napsal(a):

    jj- před polednem začalo foukat ze severu a taky jsem se dekovala domů . mladí ještě pokračovali se stříháním . no je to všelijak - ale musím být zticha. aspoń to zakrátili i když to není jak má být . spinning smiley sticking its tongue out

    ......nikdy to není," tak jak to má být ", když to udělá někdo jiný grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.