čtvrtek 28. března, 10:53 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: verosek
Status: nováček

Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

Datum: 05.03.2010 18:59
 

Jak pokračujete s výsevem, sadbou a s počasím?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 11:06
     

    Dnes jsme sázeli meruňku a růžičku, co jsem koupila v kauflandu a když manžel ryl díry, potřebovla jsem dát novou zeminu, tak musely být veliké, po 20 cm do hloubky máme vše suché, jak troud. Nechápu confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 12:10
     

    No a ostříhala jsem mou jedinou růži a venkovní ibišky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 13:17
     

    ... já jsem po oslavě narozenin, tak nevím jesli si jít lehnout, nebo jít na procházku winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 14:30
     

    já prostě nedělám nic- jezdím na ozářky s kolenama.a sotva lezu o berlách - spinning smiley sticking its tongue out před půl hodinou mi vnuk ,než šel na vlak strčil do země dva kořínky floxů z Lidlu .. možná už suché sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (17.03.2019 14:33)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 17:29
     

    Kaaj, mám zlomenou páteř, (cca 2-3 měsíce zpět), tak jen komanduju, protože mi nic na bolest nezabírá. Ale manžel je pašák, snaží se, i když ho za tři týdny čeká operace... A děti nezajímáme

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (17.03.2019 17:35)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 18:05
     

    probůh a co se ti stalo - spadla jsi?? tak to asi bude náročné . no a je to tak - u nás ještě dědek nakoupí , navaří . ale na zahradě ani na nic nesáhne. taky má dost roků a není to jeho hobby- spinning smiley sticking its tongue out

    mladí ?- no možná by pomohli, ale ještě nebylo ani vhodné počasí -

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 18:23
     

    Dnes jsem dosázela zbytky z Lukonu. Vynosila jsem ze sklepa lagerstromie, latnatci a fuchsie.

    Samozřejmě polovina fuchsií sežraná od lalokonosce. To co přežilo jsem dala do skleníku.

    Ještě jsem chtěla umýt květináče a truhlíky od rostlin co nepřežily zimu, ale asi bych je hledala

    po celé vesnici, jak to zase foukalo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 19:20
     

    Kaaj, už se mi to stalo jednou v devadesátém pátém, ale to jsem byla mladá. Teď mám trochu větší bobky už jen proto, že mi nedali korzet. Ne, že bych po něm toužila, ale narada bych, aby mě odložili někam do ústavu, kdyby se to posralo.. Už na mě ale pracují fyzioterapeuti a vzal si mě pod křídla primař RHB. Ono se to nějak srovná, ale asi budu mít bolesti stále.. Bude trvat dlouho, než se to nějak ustálí.

    Hlavně, že mám meruňku v zemi i růžičku. V týdnu mi přijde ještě dolomitický vápenec (objednala jsem s Ferramolem na slimejše), tak dostanou obě hooodně vápna. Vsazené jsou do kompostové zeminy.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 21:24
     

    Ostříhala jsem trávy, už začíná pomalu rašit. očistila jsem květinový záhon, a dala zábranu na růžičku. Arnošt mi přes ní vždy letí k plotu, tak za 2 roky moc nevyrostla. A zapomněla jsem zasadit borůvku

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 21:46
     

    Ostřihala jsem dnes jabloně, levandule a taky všechny latnaté hortenzie na chalupě. Ale potřebovalo by to ještě tolik práce...

     
  • Autor: Lusita3
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 17.03.2019 22:17
     

    Zasadila jsem bílé krokusy a primuli. Ostříhala hortenzie, přesadila phloxy, opravila mulčovací textilii a vysypala pytel kůry. Jak vidím tu hrůzu s textilkou, tak bych si potřebovala vzít týden dovolené. Po těch větrech je to všechno vytrhané a kůra je pryč... musím koupit tak 10 x 80l pytlů kůry..

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 18.03.2019 16:40
     

    Přesadila jsem červený bez , nevím , jak sem ho mohla loni dát na tak nevhodné místo eye rolling smiley . Zasadila růže a dala trochu do pořádku záhon , jsem si říkala, kdyby to viděla Kaaj, ta by mě tou berlou přetáhla grinning smiley . Ostříhala zbytek trav a vůbec udělala vizitu., něco jsem nenašla , něco překvapilo.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 18.03.2019 17:06
     

    Kordul a proč bych tě měla mlátit? spinning smiley sticking its tongue out confused smiley

    Lusito . mulčovací kůru už nekupuju . je lehká , časem se rozpadne a odnese ji vítr . . lepší je štěpka. ta vydrží . a pokud jde o mulčovací hadr . taky mi ho te´d zase dost čouhá . ale postupně ho vytahám všecek pryč .. je to nezdravé , rostliny se pod tím paří a stejně nad tím plevel vesele roste. časem se rozpadla ta původní mullčovací kůra , udělala zeminu a binec roste vesele dál. hlavně žabinec. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v březnu?

    Datum: 18.03.2019 17:33
     



    kaaj napsal(a):

    Kordul a proč bych tě měla mlátit? spinning smiley sticking its tongue out confused smiley

    Lusito . mulčovací kůru už nekupuju . je lehká , časem se rozpadne a odnese ji vítr . . lepší je štěpka. ta vydrží . a pokud jde o mulčovací hadr . taky mi ho te´d zase dost čouhá . ale postupně ho vytahám všecek pryč .. je to nezdravé , rostliny se pod tím paří a stejně nad tím plevel vesele roste. časem se rozpadla ta původní mullčovací kůra , udělala zeminu a binec roste vesele dál. hlavně žabinec. spinning smiley sticking its tongue out

    Kaaj, záhon byl děsně zabordelovaný, popel, šlupky z banánu a nevím proč, všechno přikryté mechem, kupodivu, žijí všechny thumbs down

    .....Lusito, jí mám také skoro všude textilku, ale mám ve spojích zatlučené stavební hmoždinky, tak nelétá thumbs down

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.