středa 24. dubna, 18:51 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evita
Status:

Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

Datum: 08.01.2010 14:23
 

Ahoj všichni zahradní nadšenci,

koukám z okna, jak se tam sype sníh a říkám si, že nám ty zahradní diskuse nějak v zimě usínají.

Je to logické, zahrada, kytky, vřesoviště, stromy atd. jsou v hlubokém limbu (taky bych si dala dvacet, to nezapírám grinning smiley )....., ale napadlo mě, jak se máte a co děláte právě teď. Studujete literaturu? Hledáte inspiraci? Objednáváte rostlinky? Sypete ptáčkům? Nebo něco úplně jiného? V každém případě vás všechny zdravím flower smiley a těším se, jak to tady s nadcházejícím jarem zase začne žít!!

PS - máte-li hezké fotky svých zimních latifundií - podělte se smiling smiley.

A abych nezapomněla - do nového roku vše NEJ a skvělé výsledky v zahradě i všude jinde!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456789
    Aktuální stránka: 9 z 9
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 14:47
     

    tak co děláte v únoru nadšencí?

    kopřivěnka, levandule a hlaváč už na mě koukajgrinning smiley , ale třapatka co jsem si sebrala semínka si dává na čassad smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (09.02.2010 15:00)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

     
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 15:22
     

    Irisko, ty máš elánu. Já neseju (není místo), takže ani nesklízímsad smiley . Tak aspoň očumuji zahradnictví (na netu) a plánuji nákupy trvalek a skalniček. Doufám, že už bude brzy jaro, jinak to nevydrrrrržíííím.smoking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 15:29
     

    Tak já nejsem asi zahradní nadešenec, protože v téhle zimě jsem ráda, že můžu být zalezlá jak medvěd. A na sázení nemám zatím vůbec žádný chutě, protože bych si tím udělala doma akorát bordel. Já všechno ráda sázím venku na sluníčku.

     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 16:23
     

    Irisko, ty už máš zasazeno? Já mám semínka letniček ještě pěkně v šuplíčku a že jich tam teda letos mám, jsem zvědavá co se mi podaří vypěstovat.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 16:34
     

    Dnes jsem koupila nějaká semínka zeleniny. winking smiley

     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 16:53
     

    Tak od zeleniny mám semínka rajčat, přišlo mi jako dárek od časopisu Zahrádkář co odebírám, tak zkusím nasadit, ale nevím, nevím to jsem nikdy nezkoušela.

     
  • Autor: hvezda
    Status: nováček

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 18:41
     

    smiling smiley já už mám zasazené begonie a kany

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 19:11
     

    Ty rajčata ze Zahrádkáře mám také (taky odebírám) a ještě nějaké papriky. Nemám substrát, musím ho urychleně koupit.

    hvězdo...a jo!!! Kany!!! eye popping smiley thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 19:15
     

    papričky už mi vylezly...rajský sázím až začátkem března........soutěžím vždy se sousedem, kdo bude mít lepšígrinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 19:27
     
    p1310034.jpg
    Dobre ze vas citam, uff...musim zajtra pozriet ako mi prezivava co mam nasackovane v garazi - poliat kvetinace a pozriet cibulky, ci ich nahodou nevzal cert ( uff, uz sa mi to parkrat stalo, ze cast sprachnivela..)
    Substrat tie nemam..a teda ziadne vysievanie sa nekona...ale do konca tyzdna by som ho mala mat a potooooom HOR SA!
    Moni, teba sa chcem opytat na tie cierne papricky - ziju ti?...a mala si z nich aj semienka? Hihi, len pre istotu keby som raz nahodou potrebovalaaaaaa?...
    Moja stara paprick sa stale drzi ( uff, od r.98 eye popping smiley)...len prisla zase o dalsi konar...a mmt. je neforemna...aleee, ked sa dozije jari, vonku zase mozno bude z nej pekny stromcek..
     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 19:47
     

    tak ja som bola v pivnici včera,už som trocha poliala s hnojivom fuchsie,skontrolovala gladioly a georgíny, našla som begonky,boli zastrčené v bedničke,na ktorú dal manžel svoje haraburdyangry smiley (jaja,ale tie Tvoje tam neboliwinking smiley )

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 20:27
     

    Já svoje našla a zase tam nebyly Tvoje takže OK

     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 22:40
     

    Hvezdo, taky eye popping smiley kany již a begonie taky, vždyť jsem je teprve minulý týden objednala /begonie/ ještě mi ani nestihli poslat potvrzení a to jsem tam volala abych si to pojistila, že mi příjde opravdu vše co jsem objednala.

    Kany jsem dostala loni, jelikož jsem předešlou zimu přišla o všechny, chytly plíseň, vůbec nevím proč, vždy jsem rozdávala a teď čekám co dostanu a na jaře dokoupím sad smiley

     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 09.02.2010 22:43
     

    Děvčata, kdo umíte založte co děláte v únoru, ať si ostatní nemyslí co nejedou v kytičkách, že nepoznáme měsíce winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 10.02.2010 06:11
     

    Keria...černé papričky byly nádherné, semínka mám!! winking smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.