čtvrtek 28. března, 14:26 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Zahradní nábytek apod.

Datum: 03.01.2008 18:24
 

Doufám, že tu podobná diskuze není winking smiley

 

terasu máme (hlavně že dávám do názvu zahradní, když zahradu nemám grinning smiley ), ale nemáme na ní na čem sedět, přítel truhlář (ševcova žena chodí bosa a truhlářova nemá kam umístit své pozadí grinning smiley ) a není na co si sednout, taháme židle z dílny, místo stolu dvě kozy (myšleno ty dřevěné) a přes ně položená dřevotřísková deska, takže do ideálu to má fakt daleko grinning smiley - když jsem řekla, že teda nějakou sestavu koupíme, tak odpověď typu - podívej se, jak je to drahé, to bych udělal za 1/2 či 1/3 ceny - ale kde nic tu nic angry smiley

 

takže jsem se naštvala, oznámila mu jako hotovou věc, že za penízky, co jsem dostala od Ježíška něco koupím - takže kompromis - na netu jsem vyštrachala kyvná křesla za docela slušnou cenu a přítel slíbil, že až přijdou, tak podle nich, aby to ladilo, dodělá stůl, popř. lavici - už se v něm vidím lenošící v létě s knížkou v ruce, kocourem na klíně a oroseným pivkem v ruce druhé grinning smiley

 

prodejní cena křesla je 1190 Kč (jen, aby mi nepřišel nějaký kšunt)

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 10
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní nábytek

    Datum: 26.01.2009 14:31
     

    přesně, tak jak píše Anina smiling smiley , myslím si, že můžete volit kompromis mezi marketovým nábytkem a nábytkem dražším (v nějaké střední cenové relaci), ne vždy však vyšší cena zaručuje lepší kvalitu, ceny výrobků na tebou uvedeném odkazu se mi osobně zdají vysoké winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nábytek

     
     
  • Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 06.05.2009 11:13
     

    Teď bych šla nakupovat do Moutfielda. tam dostanete notebook.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2011 21:09
     

    Já bych také chtěla zahradní nábytek. Ten plastový mi už leze krkem. Potřebovala bych větší stůl tak pro 6 lidí a 6 křesílek. Ovšem ty by musely něco vydržet. Mám samé velké chlapy kolem 200 cm výška a 120 kg ( minimálně). Na internetu je jich sposta, ale ta cena...sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2011 21:54
     

    mít doma takový těžký váhy, poohlídnu se asi po kovovým nábytku spíš jak dřevěným. Ale to je na každým, co si vyberewinking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 07:02
     

    Irisko, jenže kovový, aby byl pevný, je snad ještě dražší než dřevěný.

    My máme ten obyčejný dřevěný a chlapy mám taky řádné a je to problém eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 08:45
     

    Drahuš, někdy před deseti lety jsem jsem u Milana Svobody seděl na lavici z nějakého cizokrajného dřeva, ze kterého byl celý zahradní nábytek. Milan mi vysvětloval, že je to nábytek, který se nemusí nijak chránit před povětrnostními změnami a tak je venku nepřetržitě i přes zimu, aniž by mu to jakkoliv vadilo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 09:15
     

    Vím o čem mluvíš, ale to je nábytek pro jinou ekonomickou skupinu lidí. Mezi ně nepatřím a vzhledem k době a věku je to mimo mne thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 09:23
     

    Včera jsem zrovna byla obhlížet nábytek v JYSKU. Docela se mi tam líbila jedna sestava (stůl + 4 židle). Ale chtělo by to asi ještě + 2 křesílka, ta jsou přece jen pohodlnější. I když - já toho moc v létě nenasedím smiling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 09:47
     

    Já uvažuju o dvou zahradních lavičkách - úplně obyčejných....které umístím na strategická místa po zahradě... winking smiley na kávičku a tak.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 10:20
     

    Mono, taky mám po své, proti tobě kapesní, zahrádce roztroušená posezení a v létě je to velmi příjemné

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 10:22
     

    drahuško...no to právě chci. Zajít si na kávu k růžím...nebo posedět u budoucí skalky....nebo v "lesíku" (až povyroste grinning smiley grinning smiley). A stačí mi úplně obyčejné lavičky, kterých mi nebude líto, když za pár let odejdou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 11:56
     

    Mončo, a ty si fakt někdy sedneš???? eye popping smiley winking smiley

    Já jsem si uvědomila, že si uvařím to kafe a pak nastane to, co jsme ti už mnohokrát popisovaly... Vidím nezalitou kytku, kus uschlé větvičky atd. a ke kafi se vrátím po hodině, kdy je úplně studené, takže to zhltnu naráz a jdu pokračovat v práci smiling smiley.

    Před týdnem mi kámoška říká, ať se stavím, že dáme kafe. Tak jsme si ho uvařily, pak popadly obě dvě rukavice a nůžky a v příjemném rozhovoru jsme "uklidily" celou zahradu. Na to kafe jsme úplně zapomněly!! Já pak už musela pro kluky na trénink, tak jsem ho vysrkla málem na jeden lok a letěla smiling smiley. Nějak prostě venku sedět nevydržím...

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 12:11
     


    Anavi napsal(a):

    Mončo, a ty si fakt někdy sedneš???? eye popping smiley winking smiley

    Já jsem si uvědomila, že si uvařím to kafe a pak nastane to, co jsme ti už mnohokrát popisovaly... Vidím nezalitou kytku, kus uschlé větvičky atd. a ke kafi se vrátím po hodině, kdy je úplně studené, takže to zhltnu naráz a jdu pokračovat v práci smiling smiley.

    Před týdnem mi kámoška říká, ať se stavím, že dáme kafe. Tak jsme si ho uvařily, pak popadly obě dvě rukavice a nůžky a v příjemném rozhovoru jsme "uklidily" celou zahradu. Na to kafe jsme úplně zapomněly!! Já pak už musela pro kluky na trénink, tak jsem ho vysrkla málem na jeden lok a letěla smiling smiley. Nějak prostě venku sedět nevydržím...

    Mám to v plánu. Konec pachtění...chci začít užívat...já vím, že práce tu je jako na kostele...ale nechci, aby se stala mým otrokem. Má to být koníček.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 12:12
     

    No to můj to je ... právě proto winking smiley grinning smiley Mě to pachtění jednoduše baví! smiling smiley Diagnoza grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 26.03.2011 12:35
     

    Mně to taky baví...ale s mírou. Taky mě baví číst, plavat, jezdit na výlety, setkávat se s přáteli....Nechci se strhat na zahradě jen proto, že má hektar. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.