pátek 29. března, 08:28 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Zahradní nábytek apod.

Datum: 03.01.2008 18:24
 

Doufám, že tu podobná diskuze není winking smiley

 

terasu máme (hlavně že dávám do názvu zahradní, když zahradu nemám grinning smiley ), ale nemáme na ní na čem sedět, přítel truhlář (ševcova žena chodí bosa a truhlářova nemá kam umístit své pozadí grinning smiley ) a není na co si sednout, taháme židle z dílny, místo stolu dvě kozy (myšleno ty dřevěné) a přes ně položená dřevotřísková deska, takže do ideálu to má fakt daleko grinning smiley - když jsem řekla, že teda nějakou sestavu koupíme, tak odpověď typu - podívej se, jak je to drahé, to bych udělal za 1/2 či 1/3 ceny - ale kde nic tu nic angry smiley

 

takže jsem se naštvala, oznámila mu jako hotovou věc, že za penízky, co jsem dostala od Ježíška něco koupím - takže kompromis - na netu jsem vyštrachala kyvná křesla za docela slušnou cenu a přítel slíbil, že až přijdou, tak podle nich, aby to ladilo, dodělá stůl, popř. lavici - už se v něm vidím lenošící v létě s knížkou v ruce, kocourem na klíně a oroseným pivkem v ruce druhé grinning smiley

 

prodejní cena křesla je 1190 Kč (jen, aby mi nepřišel nějaký kšunt)

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 10
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 08:40
     

    tak který ?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nábytek apod.

     
     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 08:47
     

    Kordulko, tak úplně už nemám tvou zahradu v oku, jsou to skoro dva roky. Ale mně by tam šel líp ten první.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 09:13
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, tak úplně už nemám tvou zahradu v oku, jsou to skoro dva roky. Ale mně by tam šel líp ten první.

    ......Regi, mě také, thumbs down ten kovový je sice víc šmrncovní, ale židle mám plast, dokonce velkou lavičku také zelenou, prostě se tam nehodí

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 09:17
     

    Kordulko, tak není co řešit. Budeš to mít jako jednotnou sadu. A tyhle kovové výtvory nejsou špatný ale ne úplně všude se hodí. Myslím, že se zeleným neuděláš chybu. Doufám, že se letos dostanu zhodnotit to v reálu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 10:03
     

    všechno má své pro a proti . plastový je lehký na přenášení , ale v povichru může lítat po celé zahradě. máme stůl kovový a k němu pár kovových židlí . další židle jsou starší - plastové .je nás hodně a když přijdou všichni , tak aby se mohli posadit .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 10:21
     

    Asi bych je osahala, jak jsou stabilní, když si tam položíš kafe, jak se kvrdlaj smiling smiley Ten kovový na fotce se mi zdá, že bude možná živější, než ten plasťák. my kovový mám, ale má dost výstuží pod deskou, mezi nohama. Zdá se pevnější a jestli máš ostatní podobné plasťáku, tak to neřeš a jsetli se bojíš větru, přikurtujte ho do země, aby přece jen měl větší schopnost zůstat na místě. Nohy mají určitě na dně plošku, do té provrtat malou dírku a tou protáhnout drátěný kolík ke stanu. Ten delší. (Jestli to nemáš na dlažbě)

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 12:49
     



    drahus napsal(a):

    Asi bych je osahala, jak jsou stabilní, když si tam položíš kafe, jak se kvrdlaj smiling smiley Ten kovový na fotce se mi zdá, že bude možná živější, než ten plasťák. my kovový mám, ale má dost výstuží pod deskou, mezi nohama. Zdá se pevnější a jestli máš ostatní podobné plasťáku, tak to neřeš a jsetli se bojíš větru, přikurtujte ho do země, aby přece jen měl větší schopnost zůstat na místě. Nohy mají určitě na dně plošku, do té provrtat malou dírku a tou protáhnout drátěný kolík ke stanu. Ten delší. (Jestli to nemáš na dlažbě)

    ......Na ten kovový jsem už koukala loni, vypadá dobře, je stabilní mají ho tady v Hechtu, dost to po něm klouže, myslím hrnky. Plastový tam pojedu omrknout, jestli ho mají , pokud ho nacpu do auta, ušetřím za poštu

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 14:55
     

    Ten plastový nedoporučuji, po pár sezónách degraduje (a to je u nás celoročně pod střechou). Je to hnus a nepraktický, je jakoby zprohýbaný, už nikdy takový-přesně ten, cos dala na fotce (měla jsem ho už jenom na přesazování rostlin. Židle k tomu také plastové, ale ty nebyly tak špatné, ale stůl nono smiley nono smiley

    Mně by se u tebe líbil větší kulatý, vejde se kolem dost lidí a víc by se mně tam hodil, nevypadal by tak mohutně winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 15:29
     
    dscn5470.jpg

    máme kovový stůl - elipsu . k tomu i kovové židle, na fotce je jedna kovová židle- druhá plastová . -stůl je tam celoročně-

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (25.03.2019 15:32)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 15:30
     

    Kordul, já klouzavý povrch kovového stolu vyřešila tak, že v Jysku (nebo u Vietnamců) jsem koupila protiskluzové takové pásy, v barvě kovu (šedé, černé) a ty dám na stůl. Drží jak na stole, tak hrnky nekloužou. Někdy jdou i blbě zdvihnout grinning smiley

    Je to něco, jako ty nanopodložky do auta na telefon, ale je to asi 30cm široké a možná metr, či víc, dlouhé, za pár korun

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 15:31
     
    img_20190215_135113.jpg

    Už mám uměle stoly dva, kulatý a obdélníkový, léta jsou stejný. Asi nakonec koupím prkna a udělám novou desku

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 15:38
     

    ...a bude pevnější, než ty nejpevnější kupované zahradní winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 16:57
     

    Já těm plastům taky moc neholduju.Máme dřevěný-doma pod pergolou,je to výrobek mýho muže.Na terasu jsme si koupili vloni,umělý ratan a deska je skleněná,je to dost náročný na údržbu.Ale pevný je.

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 17:00
     

    My máme pod smrky stůl paletovej, pevnej, nezničitelnej:-). Až se rozpadne, udělá se jinej.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 25.03.2019 17:27
     

    ....mě ty plastový nevadí, já si stejně ,když jsem na chatě sama, ani ke kafi nesednu, nebo sednu, ale nevydržím to dlouho. On tam nikdo ze dousedů není, tak něco drahého, by mě někdo mohl ukrást

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.