pátek 29. března, 06:00 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Zahradní nábytek apod.

Datum: 03.01.2008 18:24
 

Doufám, že tu podobná diskuze není winking smiley

 

terasu máme (hlavně že dávám do názvu zahradní, když zahradu nemám grinning smiley ), ale nemáme na ní na čem sedět, přítel truhlář (ševcova žena chodí bosa a truhlářova nemá kam umístit své pozadí grinning smiley ) a není na co si sednout, taháme židle z dílny, místo stolu dvě kozy (myšleno ty dřevěné) a přes ně položená dřevotřísková deska, takže do ideálu to má fakt daleko grinning smiley - když jsem řekla, že teda nějakou sestavu koupíme, tak odpověď typu - podívej se, jak je to drahé, to bych udělal za 1/2 či 1/3 ceny - ale kde nic tu nic angry smiley

 

takže jsem se naštvala, oznámila mu jako hotovou věc, že za penízky, co jsem dostala od Ježíška něco koupím - takže kompromis - na netu jsem vyštrachala kyvná křesla za docela slušnou cenu a přítel slíbil, že až přijdou, tak podle nich, aby to ladilo, dodělá stůl, popř. lavici - už se v něm vidím lenošící v létě s knížkou v ruce, kocourem na klíně a oroseným pivkem v ruce druhé grinning smiley

 

prodejní cena křesla je 1190 Kč (jen, aby mi nepřišel nějaký kšunt)

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 10
  • Autor: Daniel68
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 11.03.2016 12:22
     

    My jsme řešili podobný problém, respektive co koupit k zahradnímu domku a nakones jsme zajeli do unihobby pro klasickou levnou sestavu (vyšla asi na 4 tisíce) a jsme spokojeni, ale s tím, že kovářova kobyla chodí bosa souhlasím, jsme automechanik a mám to s autem podobně, ale prostě na to není čas, radši udělám klienta než svůj pekáč grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nábytek apod.

     
     
  • Autor: Eleonora
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 02.10.2017 07:59
     

    Zdravím všecny a mám prosbu. Končí sezóna a potřebovala bych poradit, jak zazimovat dřevěný zahradní nábytek. Pokud si dobře pamatuji, mělo by to být dřevo Meranti. Máme možnost ho dát pod střechu, ale je to jen přístřešek. Za každou radu předem díky.

     
  • Autor: Justik
    Status: nováček

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 06.10.2017 10:00
     

    Ahoj Eleonoro, máme zahradní nábytek z borovice a to už asi 8. rok. Na zimu je sice pod střechou ale na mraze. Původně byl namořený nějakou syntetickou lazurou a teď ho každý rok po sezoně trochu otřu drsnou částí žínky na nádobí a pak napustím teakovým olejem. Zatím je jako nový. Meranti neznám, ale narazil jsem na stránky "vše o nabytku.cz" , kde jsou návody na ošetření různých druhů zahradního nábytku. Tam informace určitě najdeš. smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 02.05.2018 21:35
     

    pokud se najde čas na lenošení, jaké máte lehátko

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 02.05.2018 21:38
     

    Klasické dřevěnné s plátnem, plastová jsou i s polstrem nepohodlná :-)

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 02.05.2018 22:06
     



    jaja99 napsal(a):

    Klasické dřevěnné s plátnem, plastová jsou i s polstrem nepohodlná :-)

    ......plastové dostal jednou děda v práci k narozeninám, asi pro někoho " nevhodný dárek " grinning smiley , plátěný nemám,.... tak si budu dál lehat na zem, těžko se mě vstává thumbs up

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 02.05.2018 22:43
     

    [www.zbozi.cz] koukni sem

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.05.2018 09:12
     

    Já mám taky to klasické.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.05.2018 09:19
     

    Taky jsme mívali. Rozložit a složit byla pro mne vyšší dívčí grinning smiley máme plastové s polstry, tedy někde zahrabané v garáži. Už jsem je neviděla hodně let winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.05.2018 09:26
     

    Kordulko, my máme něco podobného, taky sedák nemá vzadu kovovou výztuž [www.mountfield.cz] . Dostali jsme od někoho vyřazenou, polstry dávno nejsou, střecha krytá také ne, ale je postavená pod stromy, tak neva. Měla uhnilé nožky, chlapi přivařili nové, sedák, extra pevná síťovina, byl ve švech rozpáraný, zašila jsem. Slouží už třetí nebo čtvrtý rok, neschováváme ani na zimu. Občas na ní někdo posedí, občas na 5 min srovnám záda - lehnu. Je moc fajn.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.05.2018 09:40
     

    Elenko, tuhle houpačku jsme měli. Tedy do té doby, než jsem do ní dvakrát nacouvala stydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.05.2018 10:41
     

    z takového lehátka by mně museli tahat jeřábem .. máme 4 kovové síťované pevné židle , k ním oválný stůl- taky sit´ a tři staré plastové . na všechny máme hezké polstry- jedny samozřejmě s růžemi . jsou po celé zahradě , abych mohla kdykoliv čapnout . winking smiley jo a zapomněla jsem na dvě židle , co se dají tahem změnit v lehátko ,ale ne takové prohnuté -rovné .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (03.05.2018 11:04)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.05.2018 10:46
     

    Houpačku má i moje mamka a je to její nejoblíbenější posezení (i poležení).

    Tady je taky výběr lehátek [www.biano.cz]

     

    Tohle by se mi línilo moc. love smiley [www.avenberg.cz]

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.05.2018 11:08
     
    img_20180405_192041.jpg



    SPIKE napsal(a):

    Houpačku má i moje mamka a je to její nejoblíbenější posezení (i poležení).

    Tady je taky výběr lehátek [www.biano.cz]

     

    Tohle by se mi línilo moc. love smiley [www.avenberg.cz]

    Jo,to by se mi hodilo k sed.soupravě,je od stejné firmy.Jen ten stůl má černou skleněnou desku a to je peklo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 03.05.2018 11:41
     
    zahradni-nabytek-sestava-bani-4.jpg
    Další fotografie:

    Pod pergolou, kam prší, jsme předloni pořídili kovový nábytek, stůl, čtyři židle a dvě lavice (jako na obrázcích, ale vše v jednom dekoru v OBI) Na zastřešené terásce mám mini snídaňový set dvou ratanových křesílek a kleněný stolek z Jysku. S obojím spokojenost. Dřív jsme měli pod pergolou dřevo, ale moc dlouho nevydrželo, ač bylo poctivě mořeno. Jenže manžel je hodně vysoký a žádný hubeňour, to prostě křesílka ve spojích nevydržela a vyviklala se časem. Je pravda, že jsme nic moc drahého neměli.

    S tímto jsme spokojeni, až na plochu stolu, protože drátěná deska je přibodovaná ke konstrukci a není tam absolutní rovina. Musím dát na stůl prostírání, aby hlavně sklenice, neklouzaly. No, není tam totiž rovina ani pod stolem, ale jaksi je na všechno čas (dva roky už je čas angry smiley )

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.